Mix orechov

Orechy sú dôležitým doplnkom zdravej stravy, ktorý je možné konzumovať v rôznych podobách. Každý oriešok má svoju špecifickú chuť, ktorá môže vylepšiť šaláty, najrôznejšie pokrmy i múčniky. Raw orechy obsahujú dôležité látky, ktoré sú prospešné organizmu, sú plné vitamínov, minerálov, bielkovín i aminokyselín. Využite jedinečnú možnosť zakúpiť si orechy rôzne namixované!

Výrobca
Zobraziť produkty
Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť7 produktov
Šalátový mix taliansky v BIO a RAW kvalite je krásne chrumkavá zmes semienok, orechov a sušených paradajok plné vitamínov, minerálov a ďalších prospešných látok, ktorá dodá každému šalátu úplne nový chuťový rozmer.
Šalátový mix taliansky RAW Super food 200 g
11,62 EUR5,52 EUR
Skladom > 5 ks
Šalátový mix natural v BIO a RAW kvalite je chrumkavá zmes slnečnicových semienok, tekvicových semien a píniových orieškov, ktorá dodá jedinečnú chuť každému šalátu. Zmes je vhodná aj pre priamu konzumáciu.
Šalátový mix originál RAW Super food 200 g
8,54 EUR5,52 EUR
Skladom > 5 ks
Mandle v BIO kvalite patria pre svoje kulinárske vlastnosti a výživou hodnotu k jedinečným potravinám. Ich neopakovateľnú chuť umocňuje aj to, že sú jedným z najbohatších rastlinných zdrojov draslíka, fosforu, vápnika a horčíka.
Mandle RAW Super food 200 g
10,49 EUR7,36 EUR
Skladom 3 ks
Kešu nepražené v BIO kvalite majú krásne sladkastú chuť a sú neuveriteľne chrumkavé. Možno ich konzumovať buď priamo, alebo ich pridávať do nátierok, šalátov, müsli jogurtov a do rôznych varených a pečených jedál a zákuskov
Kešu nepražené 100 g
3,86 EUR2,19 EUR
Skladom 2 ks
Arašidy lúpané nepražené v BIO kvalite s výbornou, sladkastou chuťou. Arašidy sú bohatým zdrojom nenasýtených mastných kyselín, a keďže ide o tepelne neupravenú strukovinu, sú určené hlavne na varenie, pečenie a vyprážanie.
Arašidy lúpané nepražené 200 g BIO
2,69 EUR1,27 EUR