Minerálny prírodný sprej do topánok Bekra 150 ml

-10 %
Minerálny prírodný sprej do topánok Bekra 150 ml
Prírodný minerálny dezodorant Bekra je veľmi účinný sprej do topánok, ktorý vám zaistí pocit čistoty a sviežosti po celý deň.
Cena vr. DPH:
7,16 EUR
Bežná cena:
8,00 EUR
Ušetríte
0,84 EUR 10 %
viac ako 5 ks
Prepravnou spoločnosťou:
štvrtok 31.5.
Kód45004
Výrobca
Produkt nebol hodnotený

Popis:
Prírodný minerálny dezodorant Bekr je veľmi účinný sprej do topánok, ktorý vám zaistí pocit čistoty a sviežosti po celý deň. Sprej je vhodným doplnkom dezodorantu na nohy. Deodorant do topánok je založený na báze starajúcich minerálnych kryštálov, ktoré sa získavajú v Ázii z bauxitu. Jeho jedinečné zloženie dokáže ochrániť vašu obuv a tým aj nohy od zápachu potu.

Zloženie dezodorantu je antibakteriálne, pomáha v boji proti ochoreniu nôh kožnú mykózou a spoľahlivo zbavuje topánky zápachu. Nanáša sa priamo do topánok, nechá sa dôkladne zaschnúť a chráni vaše topánky aj nohy pred pachom potu až po dobu 24 hodín. Ak sprej používate súčasne s deodorantom na nohy, stačí ho naniesť len raz denne, spotreba je preto malá a prípravok vám vydržia veľmi dlho.

Základom zdravých, čistých a voňavých nôh je ich každodenné umývanie a používanie čistej a kvalitnej obuvi. Sú ale situácie, kedy ani každodenná hygiena vás od potu a pachu nôh dostatočne neochráni. Najmä vo chvíľach kedy nohy viac zaťažujete, pri športe alebo v horúcich letných dňoch sa nohy začínajú nadmerne potiť. Pot na nohách má sklony k rýchlemu kvaseniu a baktérie potom vytvára nepríjemný zápach, ktorý nasiakne aj do topánok a trápi nielen vás, ale aj vaše okolie.

Dezodorant má antibakteriálny účinok, ktorý ničí baktérie a pohlcuje zápach baktériami spôsobený.

Sprej je nedráždivý a vhodný aj pre citlivú pokožku, čo potvrdili aj klinické štúdia na Univerzite vo Viedni a dermatologické testy Univerzitný kliniky v Erlangene. Minerálny dezodorant do topánok je výsledkom dlhoročných skúseností a výskumov. Pre ľahšie nanášanie je dezodorant vo forme spreja, ktorý je bez obsahu aerosólu a je tak šetrný k prírode.

Chráňte svoje topánky pred pachom a baktériami, aby vaše nohy boli zdravé a svieže po celý deň.

Použitie:
Nastriekajte sprej do topánok a nechajte dôkladne zaschnúť. V prípade potreby opakujte podľa potreby. Ideálne je používať sprej na nohy a do topánok súčasne a pravidelne.

Obsah:
150 ml

Zákazníci k tomuto výrobku kupujú
Emulzia do kúpeľa Dermedic Linum Emolient 300 ml
-37 %
10,70 EUR6,76 EUR
Předpokládané datum naskladnění - Na dotaz
Minerálny prírodný dezodorant na nohy Bekra 150 ml
-21 %
8,00 EUR6,32 EUR
menej ako 5 ks