Chyba při zobrazování komponenty 'ConversionScriptsTop'

Minerálny prírodný sprej do topánok Bekra 150 ml

Minerálny prírodný sprej do topánok Bekra 150 ml
Prírodný minerálny dezodorant Bekra je veľmi účinný sprej do topánok, ktorý vám zaistí pocit čistoty a sviežosti po celý deň.
Cena vr. DPH:
na dotaz
???
Predpokladaný termín doručenia k Vám domov je
na vyžiadanie
Kód45004
Výrobca
Produkt nebol hodnotený

Popis:
Prírodný minerálny dezodorant Bekr je veľmi účinný sprej do topánok, ktorý vám zaistí pocit čistoty a sviežosti po celý deň. Sprej je vhodným doplnkom dezodorantu na nohy. Deodorant do topánok je založený na báze starajúcich minerálnych kryštálov, ktoré sa získavajú v Ázii z bauxitu. Jeho jedinečné zloženie dokáže ochrániť vašu obuv a tým aj nohy od zápachu potu.


Zloženie dezodorantu je antibakteriálne, pomáha v boji proti ochoreniu nôh kožnú mykózou a spoľahlivo zbavuje topánky zápachu. Nanáša sa priamo do topánok, nechá sa dôkladne zaschnúť a chráni vaše topánky aj nohy pred pachom potu až po dobu 24 hodín. Ak sprej používate súčasne s deodorantom na nohy, stačí ho naniesť len raz denne, spotreba je preto malá a prípravok vám vydržia veľmi dlho.


Základom zdravých, čistých a voňavých nôh je ich každodenné umývanie a používanie čistej a kvalitnej obuvi. Sú ale situácie, kedy ani každodenná hygiena vás od potu a pachu nôh dostatočne neochráni. Najmä vo chvíľach kedy nohy viac zaťažujete, pri športe alebo v horúcich letných dňoch sa nohy začínajú nadmerne potiť. Pot na nohách má sklony k rýchlemu kvaseniu a baktérie potom vytvára nepríjemný zápach, ktorý nasiakne aj do topánok a trápi nielen vás, ale aj vaše okolie.


Dezodorant má antibakteriálny účinok, ktorý ničí baktérie a pohlcuje zápach baktériami spôsobený.


Sprej je nedráždivý a vhodný aj pre citlivú pokožku, čo potvrdili aj klinické štúdia na Univerzite vo Viedni a dermatologické testy Univerzitný kliniky v Erlangene. Minerálny dezodorant do topánok je výsledkom dlhoročných skúseností a výskumov. Pre ľahšie nanášanie je dezodorant vo forme spreja, ktorý je bez obsahu aerosólu a je tak šetrný k prírode.


Chráňte svoje topánky pred pachom a baktériami, aby vaše nohy boli zdravé a svieže po celý deň.


Použitie:
Nastriekajte sprej do topánok a nechajte dôkladne zaschnúť. V prípade potreby opakujte podľa potreby. Ideálne je používať sprej na nohy a do topánok súčasne a pravidelne.


Obsah:
150 ml

Podobné výrobky
Emulzia do kúpeľa Dermedic Linum Emolient 300 ml
-37 %
10,70 EUR6,76 EUR
Předpokládané datum naskladnění - Na dotaz
Chyba při zobrazování komponenty 'GoogleMicrodata'