Minerálny prírodný dezodorant tuhý kryštál Bekra 100 g

-20 %
Minerálny prírodný dezodorant tuhý kryštál Bekra 100 g
100 %1 recenzia
Unikátny vysoko účinný kozmetický prípravok, ktorý vám zaistí perfektný pocit čistej a sviežej pokožky po celý deň.
Cena vr. DPH:
6,36 EUR
Bežná cena:
8,00 EUR
Ušetríte
1,64 EUR 20 %
Předpokládané datum naskladnění - Na dotaz
Predpokladaný termín doručenia k Vám domov je
na vyžiadanie
Kód45001
Výrobca
Priemerné hodnotenie
100 %
Hodnotené 1×

Popis:
Prírodný minerálny dezodorant Bekr v podobe tuhého kryštálu je unikátny vysoko účinný kozmetický prípravok, ktorý vám zaistí perfektný pocit čistej a sviežej pokožky po celých 24 hodín. Dezodorant je založený na báze minerálov zo surových kryštálov, ktoré sa získavajú z bauxitu v Ázii. Prípravok je 100% bez alkoholu a parfumácie, neobsahuje konzervačné látky ani žiadne farby a je preto vhodný aj pre citlivú pokožku. Jeho jedinečné vlastnosti dokážu ochrániť vašu pokožku od nadmerného potenia a zápachu potu.

Nanáša sa priamo na pokožku tela do podpazušia a spoľahlivo vás chráni pred pachom potu po dobu 24 hodín. Vďaka skvelým účinkom stačí naniesť len raz denne, preto je spotreba tohto dezodorantu malá a prípravok vám vydrží až dva roky.

Základom voňavého tela je jeho každodenné umývanie, ale sú situácie, kedy ani každodenná hygiena vás od potu dostatočne neochráni. Najmä vo chvíľach kedy prežívate stres, väčšiu fyzickú záťaž alebo vás len trápi horúce letné dni a začínate sa nadmerne potiť. Pot v podpazuší má sklony k rýchlemu kvaseniu a baktérie potom vytvára nepríjemný zápach, ktorý nasiakne aj do oblečenia a trápi nielen vás, ale aj vaše okolie.

Tuhý kryštál po jednom jedinom použití ochráni vaše telo celých 24 hodín. Má mikrobicídny účinok, ktorý silne obmedzuje rast baktérií na pokožke a mierne sťahuje póry, ktoré vylučuje pot. Prípravok tieto póry neuzatvára, len mierne sťahuje a reguluje tak činnosť potných žliaz. Dezodorant Bekr udrží vašu pokožku sviežu a voňavú aj v náročných podmienkach.

Minerálny dezodorant v podobe tuhého kryštálu je výsledkom dlhoročných skúseností a výskumov. Prírodné zloženie je šetrné k citlivej k pokožke, príjemne ju osviežuje a po nanesení rýchlo zasychá. Chráňte svoju pokožku pred nadmerným potením a pachom potu prírodným tuhým kryštálom.

Použitie:
Kryštál navlhčite čistou vodou, aplikujte do podpazušia a nechajte úplne vstrebať. Kryštál po použití umyte a usušte. Kryštál by nemal prísť do kontaktu s mramorom a prírodným kameňom.

Obsah:
100 g

Zázazníci k tomuto výrobku nakupujú:
Zákazníci k tomuto výrobku kupujú
Hodnotenie produktu
Recenzia je prevzatá z heureka.cz
5. 7. 2018
Som veľmi spokojná, maximálne účinný proti poteniu, čím viac sa používa, tým je účinnejší. Prvý mesiac to bolo také všelijaké, ale teraz po roku ( toto je už kúpa druhého deodorantu) je to naozaj 24 hodinová ochrana proti - ani tak nie proti poteniu, ale skôr proti zápachu.