Minerálny prírodný dezodorant na nohy Bekra 150 ml

-21 %
Minerálny prírodný dezodorant na nohy Bekra 150 ml
Veľmi účinný sprej na nohy, ktorý vám zaistí pocit čistoty a sviežosti po celý deň.
Cena vr. DPH:
6,32 EUR
Bežná cena:
8,00 EUR
Ušetríte
1,68 EUR 21 %
menej ako 5 ks
Prepravnou spoločnosťou:
utorok 29.5.
Kód45007
Výrobca
Produkt nebol hodnotený

Popis:
Prírodný minerálny dezodorant Bekr je veľmi účinný sprej na nohy, ktorý vám zaistí pocit čistoty a sviežosti po celý deň. Dezodorant je založený na báze starajúcich minerálnych kryštálov, ktoré sa získavajú v Ázii z bauxitu. Jeho jedinečné zloženie dokáže ochrániť pokožku vašich nôh od nadmerného potenia a zápachu potu.

Zloženie dezodorantu je antibakteriálny, zabraňuje ochoreniu nôh kožnou mykózou a celkovo nohy osviežuje. Nanáša sa priamo na pokožku nôh, na chodidlá, prsty a priestory medzi prstami a chráni vás pred pachom potu až po dobu 24 hodín. Vďaka skvelým účinkom stačí sprej naniesť len raz denne, spotreba je preto malá a prípravok vám vydržia veľmi dlho.

Základom zdravých, čistých a voňavých nôh je ich každodenné umývanie, ale sú situácie, kedy ani každodenná hygiena vás od potu a pachu nôh dostatočne neochráni. Najmä vo chvíľach kedy nohy viac zaťažujete, pri športe, vplyvom používania nevhodných a málo vetraných topánok alebo v horúcich letných dňoch sa nohy začínajú nadmerne potiť. Pot na nohách má sklony k rýchlemu kvaseniu a baktérie potom vytvárajú nepríjemný zápach, ktorý nasiakne aj do topánok a trápi nielen vás, ale aj vaše okolie.

Dezodorant po jednorazovom použití ochráni vaše nohy od pachu po celých 24 hodín. Má mikrobicídne účinky, ktoré silne obmedzujú rast baktérií na pokožke a mierne sťahuje póry, ktoré vylučujú pot. Prípravok tieto póry neuzatvára, len mierne sťahuje a reguluje tak činnosť potných žliaz.

Dezodorant Bekr vám spoľahlivo pomôže v boji proti baktériám, dokonale vaše nohy osvieži vôňou mentolu a udrží pokožku sviežu aj v náročných podmienkach. Sprej je nedráždivý a vhodný aj pre citlivú pokožku, čo potvrdili aj klinické štúdia na Univerzite vo Viedni a dermatologické testy Univerzitný kliniky v Erlangene.

Minerálny dezodorant na nohy je výsledkom dlhoročných skúseností a výskumov. Pre ľahšie nanášanie je dezodorant vo forme spreja, ktorý je bez obsahu aerosólu a je tak šetrný k prírode.

Používajte kvalitný dezodorant, ktorý osvieži vaše nohy príjemnou vôňou mentolu a spoľahlivo ich ochráni pred pachom po celý deň.

Obsah:
150 ml

Zákazníci k tomuto výrobku kupujú
Emulzia do kúpeľa Dermedic Linum Emolient 300 ml
-37 %
10,70 EUR6,76 EUR
Předpokládané datum naskladnění - Na dotaz