Chyba při zobrazování komponenty 'ConversionScriptsTop'

Minerálny prírodný dezodorant na nohy Bekra 150 ml

Minerálny prírodný dezodorant na nohy Bekra 150 ml
Veľmi účinný sprej na nohy, ktorý vám zaistí pocit čistoty a sviežosti po celý deň.
Cena vr. DPH:
na dotaz
???
Predpokladaný termín doručenia k Vám domov je
na vyžiadanie
Kód45007
Výrobca
Produkt nebol hodnotený

Popis:
Prírodný minerálny dezodorant Bekr je veľmi účinný sprej na nohy, ktorý vám zaistí pocit čistoty a sviežosti po celý deň. Dezodorant je založený na báze starajúcich minerálnych kryštálov, ktoré sa získavajú v Ázii z bauxitu. Jeho jedinečné zloženie dokáže ochrániť pokožku vašich nôh od nadmerného potenia a zápachu potu.


Zloženie dezodorantu je antibakteriálny, zabraňuje ochoreniu nôh kožnou mykózou a celkovo nohy osviežuje. Nanáša sa priamo na pokožku nôh, na chodidlá, prsty a priestory medzi prstami a chráni vás pred pachom potu až po dobu 24 hodín. Vďaka skvelým účinkom stačí sprej naniesť len raz denne, spotreba je preto malá a prípravok vám vydržia veľmi dlho.


Základom zdravých, čistých a voňavých nôh je ich každodenné umývanie, ale sú situácie, kedy ani každodenná hygiena vás od potu a pachu nôh dostatočne neochráni. Najmä vo chvíľach kedy nohy viac zaťažujete, pri športe, vplyvom používania nevhodných a málo vetraných topánok alebo v horúcich letných dňoch sa nohy začínajú nadmerne potiť. Pot na nohách má sklony k rýchlemu kvaseniu a baktérie potom vytvárajú nepríjemný zápach, ktorý nasiakne aj do topánok a trápi nielen vás, ale aj vaše okolie.


Dezodorant po jednorazovom použití ochráni vaše nohy od pachu po celých 24 hodín. Má mikrobicídne účinky, ktoré silne obmedzujú rast baktérií na pokožke a mierne sťahuje póry, ktoré vylučujú pot. Prípravok tieto póry neuzatvára, len mierne sťahuje a reguluje tak činnosť potných žliaz.


Dezodorant Bekr vám spoľahlivo pomôže v boji proti baktériám, dokonale vaše nohy osvieži vôňou mentolu a udrží pokožku sviežu aj v náročných podmienkach. Sprej je nedráždivý a vhodný aj pre citlivú pokožku, čo potvrdili aj klinické štúdia na Univerzite vo Viedni a dermatologické testy Univerzitný kliniky v Erlangene.


Minerálny dezodorant na nohy je výsledkom dlhoročných skúseností a výskumov. Pre ľahšie nanášanie je dezodorant vo forme spreja, ktorý je bez obsahu aerosólu a je tak šetrný k prírode.


Používajte kvalitný dezodorant, ktorý osvieži vaše nohy príjemnou vôňou mentolu a spoľahlivo ich ochráni pred pachom po celý deň.


Obsah:
150 ml

Podobné výrobky
Emulzia do kúpeľa Dermedic Linum Emolient 300 ml
-37 %
10,70 EUR6,76 EUR
Předpokládané datum naskladnění - Na dotaz
Chyba při zobrazování komponenty 'GoogleMicrodata'