Chyba při zobrazování komponenty 'ConversionScriptsTop'

Minerálny prírodný dezodorant Bekra 50 ml

Minerálny prírodný dezodorant Bekra 50 ml
Prírodný dezodorant v spreji Bekra eliminuje zápach a poskytuje sviežosť po celý deň.
Cena vr. DPH:
na dotaz
???
Predpokladaný termín doručenia k Vám domov je
na vyžiadanie
Kód45006
Výrobca
Produkt nebol hodnotený

Popis:
Nepríjemný telesný pach môže byť problémom, kvôli ktorému sa nemôžeme cítiť sviežo a sebavedome. Účinným riešením je minerálny deodorant Bekra v spreji v kombinácii so správnou hygienou. Jeho zloženie, založené na tekutej báze, je 100% prírodné, bez obsahu alkoholu a parfémov. Klinické testy preukázali, že je vhodný aj pre citlivú pokožku. Neobsahuje ani konzervačné látky a aerosóly, preto je šetrný nielen k pokožke, ale aj k životnému prostrediu.

 Prírodný deodorant v spreji Bekra obsahuje minerály vo forme drobných kryštálov bauxitu, pochádzajúceho z Ázie, kde sa prirodzene vyskytuje. Vďaka antibakteriálnym účinkom eliminuje rast baktérií, a tak neutralizuje zápach potu až na 24 hodín. Neupcháva póry, len ich mierne sťahuje, čím obmedzuje potenie, ale zároveň umožňuje telu naďalej sa zbavovať odpadových látok, avšak v menšom množstve a bez nepríjemného zápachu.

Minerálny deodorant Bekra v spreji je rýchloschnúci a nezanecháva lepiacu vrstvu. Jeho výhodou tak, oproti klasickému tuhému deodorantu,  je jednoduchá a rýchla aplikácia. Sprej nastriekame do podpazušia zo vzdialenosti 15 až 20 cm a len malú chvíľu počkáme, kým sa vstrebe do pokožky.

Obsah:
50 ml

Podobné výrobky
Emulzia do kúpeľa Dermedic Linum Emolient 300 ml
-37 %
10,70 EUR6,76 EUR
Předpokládané datum naskladnění - Na dotaz
Chyba při zobrazování komponenty 'GoogleMicrodata'