Micelárna voda Diet Esthetic 200 ml RECENZIA

 

Micelárna voda Diet Esthetic ma už na pohľad zaujala jednoduchým dizajnom a najmä balením s praktickým aplikátorom. Pre nanesenia naň stačí priložiť vatový tampón a stlačiť.

Micelárnu vodu Diet Esthetic zatiaľ používam mesiac a som s ňou nadmieru spokojná. Každý večer sa pomocou nej odličujem a hoci som bola zvyknutá na čistiace gély, aktívne micely pleťovej vody účinne odstránia mejkap. Za význámné plus považujem, že vďaka neparfémovanému zloženiu som neznamenala podráždenie v oblastí očí, a to aj keď nosím kontaktné šošovky. Následne ešte raz nanesiem micelárnu vodu na čistý vatový tampón a pleť dokonale vyčistím. Prekvapilo ma, že pleť je nielen čistá a upokojená, ale aj veľmi jemná na dotyk.

Micelárnu vodu aplikujem aj ráno, aby som pleť vyčistila od nečistôt, ktoré sa nej nazbierali počas noci, dodala jej osvieženie a zároveň ju pripravila pre nanesenie podkladového krému a mejkapu.

Ak by som to mala zhrnúť, pravidelným používaním micelárnej vody (dvakrát denne) sa redukovali zapálené miesta, vyrážky aj nadmerný lesk pleti, s čím som veľmi spokojná a po spotrebovaní tohto balenia si rozhodne zaobstarám ďalšie.

Autor: Nicole Jantulíková