Metallic Collection Pocket

Metallic Collection Pocket prináša kefy Ikoo v štýlových metalických farbách. Každý deň sa budete tešiť ich dizajnom i vysokou efektivitou. Ku kefe patrí krytka na štetiny, môžete ju teda nosiť neustále pri sebe.

Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť10 produktov
Ikoo Metallic Collection Pocket Brush Pacific-Black je nádherná tyrkysovo-čierna kefa, ktorá ponúka jednoduché a rýchle rozčesávanie vlasov najmä na cestách.
Ikoo Pocket Metallic Black Pacific kefa na vlasy čierno-tyrkysová
11,96 EUR
Skladom > 5 ks
Ikoo Metallic Collection Pocket Brush Pacific-White je moderná kefa v tyrkysovo-bielej farbe, navrhnutá prestížnom nemeckým výrobcom Ikoo.
Ikoo Pocket Metallic White Pacific kefa na vlasy bielo-tyrkysová
11,96 EUR
Skladom > 5 ks
Ikoo Metallic Collection Pocket Brush Rose-Black je ružovo-čierna kefa zaručujúca ľahké rozčesávanie vlasov doma alebo na cestách.
Ikoo Pocket Metallic Black Rose kefa na vlasy čierno-staroružová
11,96 EUR
Skladom > 5 ks
Ikoo Metallic Collection Pocket Brush Cherry-Black je moderný kefa ružovo-čiernej farby, vhodná pre každodenné rozčesávanie vlasov rôzne dĺžky, ktorým dodá objem a väčší lesk.
Ikoo Pocket Metallic Black Cherry kefa na vlasy čierno-ružová
11,96 EUR
Skladom > 5 ks
Ikoo Metallic Collection Pocket Brush Soleil-Black je moderná kefa v zlato čiernej farbe, ktorá bola navrhnutá nemeckým výrobcom kvalitných kief Ikoo.
Ikoo Pocket Metallic Black Soleil kefa na vlasy čierno-zlatá
11,96 EUR
Skladom > 5 ks
Vlasový kefa Ikoo Metallic Collection Pocket Brush Cherry-White prinesie harmonizujúce účinky pre váš organizmus. Ľahko sa používa, dobre sa udržiava a jeho každodenným používaním pozitívne pôsobí na vlasovú pokožku.
Ikoo Pocket Metallic White Cherry kefa na vlasy bielo-ružová
11,96 EUR
Skladom 4 ks
Ikoo Metallic Collection Pocket Brush Oyster-Black je dizajnovo zaujímavý strieborno-čierna kefa, ktorá zaručuje ľahké rozčesávanie vlasov u vás doma alebo na cestách.
Ikoo Pocket Metallic Black Oyster kefa na vlasy čierno-strieborná
11,96 EUR
Skladom 4 ks
Strieborno-biela kefa Ikoo Metallic Collection Pocket Brush Oyster-White je elegantná kefa pre každú modernú ženu. Ponúkne jedinečný tvar a umožní jednoduché rozčesanie zamotaných vlasov.
Ikoo Pocket Metallic White Oyster kefa na vlasy bielo-strieborná
11,96 EUR
Skladom 4 ks
Vlasová kefa Ikoo Metallic Collection Pocket Brush Soleil-White prinesie blahodarné účinky pre váš organizmus.
Ikoo Pocket Metallic White Soleil kefa na vlasy bielo-zlatá
11,96 EUR
Skladom 4 ks
Ružovo-biela kefa Ikoo Metallic Collection Pocket Brush Rose-White je elegantná kefa pre modernú ženu. Ponúka dokonalý tvar a umožňuje ľahké rozčesanie zamotaných vlasov.
Ikoo Pocket Metallic White Rose kefa na vlasy bielo-staroružová
11,96 EUR
Skladom 2 ks