Medzizubné kefky

Medzizubné kefky sú dôležitou súčasťou starostlivosti o zuby, ktoré odstraňujú zubný povlak a nečistoty aj z ťažko dosiahnuteľných miest. Rozdeľujú sa podľa veľkostí a majú za úlohu vyčistiť v ústnej dutine každú medzierku. Medzizubné kefky zabraňujú usadzovaniu zubného kameňa a jedinečným spôsobom chráni chrup pred poškodením vplyvom zubného kazu. Medzery medzi zubami sú rôzne veľké, preto sa môže stať, že budete potrebovať pre dokonalé čistenie vašich zubov niekoľko rôznych veľkostí. Použite medzizubné kefky pre krásu a zdravie vašich zubov!

Výrobca
Zobraziť produkty
Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť19 produktov
Ani tá najlepšia zubná kefka nedokáže dokonale odstrániť medzizubné plak, ktorý býva zdrojom zápalov ďasien. Preto sú tu medzizubné kefky s rukoväťou Tepe Angle, špeciálne navrhnuté pre efektívne čistenie medzizubných priestorov.
TePe Angle 0,6 mm medzizubné kefky 6 ks
5,28 EUR
Aj najlepší kefka neumožní vyčistiť dokonale medzizubné priestory, kde sa usadzuje zubný plak, ktorý škodí ďasnám. Medzizubná kefka Curaprox CPS 07 Prime je určený pre ošetrenie medzizubných priestorov.
Curaprox CPS 07 Prime medzizubné kefky 12 ks blistr
-7 %
11,56 EUR10,76 EUR
Základom pre zdravie zubov je ich pravidelné čistenie. Medzizubné kefky TePe Originál v šírke 0,5 mm sa hodia pre širšie medzierky medzi zubami. Vďaka pravidelnému čisteniu medzizubných priestorov predídete zubným kazom a zápalu ďasien.
TePe Original medzizubné kefky 0,5 mm 8 ks
-27 %
5,40 EUR3,92 EUR
K dokonalému vyčisteniu medzizubných priestorov používajte kefky Curaprox CPS 011 Prime, ktoré sú vyrobené z patentovaného drôtu čúral. Tento drôt je používaný výhradne pre kefky Curaprox, ktoré sú vyrábané vo Švajčiarsku.
Curaprox CPS 011 Prime medzizubné kefky 12 ks
-7 %
12,60 EUR11,76 EUR
Aj tá najlepšia kefka na zuby sa nedokáže dostať do medzizubných priestorov a následkom je často zápal ďasien. Medzizubné kefky TePe Originál sú určené pre dokonalé vyčistenie medzizubných priestorov.
TePe Original medzizubné kefky 0,4 mm 8 ks
4,72 EUR
Všetkým, ktorí dbajú na dokonale čistí chrup a vadí im, keď kefkou nevyčistia aj medzizubné priestory, kde sa usadzuje plak, sú určené kefky Curaprox CPS 09 Prime.
Curaprox CPS 09 Prime medzizubné kefky 12 ks
-13 %
12,40 EUR10,76 EUR
SilverCare - medzizubná kefka, na ktorom sa nemnožia škodlivé baktérie!
Medzizubná kefka extra široká 1,6 mm SilverCare 6 ks
3,96 EUR
SilverCare - medzizubná kefka, na ktorom sa nemnožia škodlivé baktérie!
Medzizubná kefka jemná 0,9 mm SilverCare 6 ks
2,76 EUR
SilverCare - medzizubná kefka, na ktorom sa nemnožia škodlivé baktérie!
Medzizubná kefka stredná 1,2 mm SilverCare 6 ks
3,96 EUR
SilverCare - medzizubná kefka, na ktorom sa nemnožia škodlivé baktérie!
Medzizubná kefka veľmi tenká 0,7 mm SilverCare 6 ks
3,96 EUR
SilverCare - medzizubná kefka, na ktorom sa nemnožia škodlivé baktérie!
Medzizubná kefka veľká 1,3 mm SilverCare 6 ks
2,76 EUR
Pre dokonale vyčistené zuby používajte tiež medzizubné kefky TePe Originál s šírkou štetín 0,45 mm. Pravidelným čistením medzizubných priestorov touto kefkou zabránite vzniku zápalu.
TePe Original medzizubná kefka 0,45 mm 8 ks
4,76 EUR
Dôležité pre zdravý chrup je tiež vyčistenie medzizubných priestorov, ktoré s klasickou kefkou nemožné uskutočniť dostatočne účinne. Pre dokonalú hygienu využívajte medzizubné kefky TePe Originál 0,7 mm.
TePe Original medzizubné kefky 0,7 mm 8 ks
5,32 EUR
Starajte sa o svoje zuby dostatočne. Medzizubné kefky TePe Originál sú široké 0,8 mm a hodia sa teda ak máte širšie medzery medzi zubami. Nehrozí tak poraneniu ďasien. Švédska značka TePe je zárukou kvality.
TePe Original medzizubné kefky 0,8 mm 8 ks
4,20 EUR
Ani sebelepšou zubnou kefkou neodstránite zubný povlak a nečistoty z medzier medzi zubami. Medzizubné kefky TePe mix štartovacia sada sú ideálnym riešením, ako mať dokonale čisté a zdravé zuby.
TePe Medzizubné kefky mix 8 veľkostí
-19 %
5,64 EUR4,56 EUR
Dokonalú hygienu zubov vám obyčajný kefka na zuby neumožní. Nezvládne vyčistiť dokonale medzizubné priestory, kde sa usadzuje zubný plak, ktorý škodí ďasnám a následkom je zápal ďasien, tvorba zubného kameňa a zubného kazu. Curaprox CPS 06
Curaprox CPS 06 Prime medzizubné kefky 12 ks
-9 %
12,77 EUR11,60 EUR
Čistíte si pravidelne zuby, ale trápi vás plak v medzizubných priestoroch? Nemusíte sa ďalej trápiť. Pomôže vám Curaprox CPS 08 Prime, ktorý je vyrobený z patentovaného medeného drôtu a s polyesterovými vláknami.
Curaprox CPS 08 Prime medzizubné kefky 12 ks
-9 %
12,77 EUR11,60 EUR
Zle vyčistené medzizubné priestory môžu spôsobiť zápal. Medzizubné kefky TePe Originál v šírke 0,6 mm sú určené pre širšie medzery medzi zubami.
TePe Original medzizubné kefky 0,6 mm 8 ks
-24 %
5,15 EUR3,92 EUR