Mäsovozeleninové príkrmy

Mäsovozeleninové príkrmy uspokoja aj tých najmlsnejšie deti a napriek tomu dodajú vášmu dieťaťu to najdôležitejšie z vitamínov a minerálov, ktoré sú potrebné pre správny vývoj a rast. Mäsovozeleninové príkrmy sú vyrábané z najkvalitnejších surovín, sa vyberá starostlivo morčacie alebo kuracie, hovädzie aj bravčové mäso a tá najlepšia bio zelenina. Príkrmy sú bez umelých prísad a farbív.

Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť16 produktov
Od ukončenia štvrtého mesiaca môže vaše dieťa spoznávať nové mäsové a zeleninové príchute príkrmov Hipp BIO v poháriku. Jemné a ľahko stráviteľné príkrmy Hipp sú správnou voľbou!
HIPP príkrm zelenina s cestovinami a šunkou 190 g
1,84 EUR
Skladom 4 ks
Od ukončenia štvrtého mesiaca môže vaše dieťa poznávať nové mäsové príchute príkrmov Hipp BIO v poháriku. Jemné a ľahko stráviteľné príkrmy len z niekoľkých vybraných ingrediencií sú správnou voľbou!
HiPP BIO Morčacie mäso 125 g
2,19 EUR
Skladom 2 ks
Dodajte vášmu dieťaťu energiu, ktorú potrebujú pre svoj správny rast a vývoj vyváženým jedálničkom. Príkrmy Hami od ukončeného 12. mesiaca sú plné živín a deťom chutia!
Hami príkrm milánske cestoviny s morkou 250 g
1,61 EUR
Skladom 1 ks
BIO sterilizovaný zeleninový príkrm z karotky bez pridanej soli a konzervantov.
Ovko Detská výživa karotka BIO 190 g
1,15 EUR
BIO sterilovaný zeleninový příkrm z brokolice s bramborami. Brokolice podporuje látkovou výměnu, zlepšuje práci srdce, svalů a nervů.
Ovko Detská výživa brokolica so zemiakmi BIO 190 g
1,15 EUR
Detský BIO sterilizovaný zeleninový príkrm so špenátom, bez pridanej soli a konzervantov.
Ovko Detská výživa špenát s ryžou BIO 190 g
1,15 EUR
Detský BIO sterilizovaný zeleninovo-mäsový príkrm karotkou a kuracím mäsom.
Ovko Detská výživa karotka s kuracím mäsom BIO 190 g
1,27 EUR
Detský BIO sterilizovaný zeleninovo-mäsový príkrm karotkou, zemiakmi a hovädzím mäsom. Hovädzie mäso obsahuje vysoké množstvo bielkovín, minerálnych látok, vitamínov a je zdrojom železa.
Ovko Detská výživa so zemiakmi a hovädzím mäsom BIO 190 g
1,27 EUR