Masla

Zdravé tuky sú dôležitou súčasťou každého vyváženého jedálnička. Obsahujú množstvo prospešných látok, ktoré posilňujú organizmus a sú nepostrádateľné pre základné biologické potreby ľudského tela. Prírodné rastlinné tuky obsahujú nenasýtené mastné kyseliny a sú preto vhodné na použitie do diétnych plánov na zníženie cholesterolu v krvi. Čiastočným nahradením živočíšnych tukov zdravými tukmi docielite vyváženie jedálnička a pri dodržiavaní zdravého životného štýlu aj optimálnemu množstvo tukových zásob vo vašom tele.

Výrobca
Zobraziť produkty
Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť30 produktov
Lieskovoorieškové maslo v BIO kvalite je krémová, jemná a voňavá pochúťka plná energie, vitamínov, minerálov a vlákniny. Jeho jedinečná chuť sa nedá porovnať s ničím, čo ste doteraz ochutnali, takže až ho vyskúšate, už ho nevymeníte!
Bio Today lieskovoorieškový maslo 170 g
12,60 EUR10,70 EUR
Skladom > 5 ks
Chutným a zdravým orechovým maslom môžete nahradiť bežné maslo.
Orechové maslo Bio Today 170 g
9,54 EUR5,87 EUR
Skladom > 5 ks
Kešu maslo predstavuje chutný a prírodný zdroj tukov, bielkovín a sacharidov.
Kešu maslo Bio Today 170 g
14,94 EUR7,25 EUR
Skladom 4 ks
Arašidové maslo vyrobené iba zo 100% arašidov a bez pridanej soli alebo cukru.
Bodylab Peanut Butter super jemné arašidy 1000 g
10,47 EUR
Skladom 4 ks
Konopný olej v bio kvalite je doplnok stravy, ktorý podporuje zdravie človeka a prispieva k optimálnym funkciám organizmu.
Natural Medicaments Cannabis oil - BIO Konopný olej 250 ml
13,75 EUR9,09 EUR
Skladom 3 ks
Ghí je maslový tuk vyrobený podľa starodávneho ajurvédskeho receptu pomalým prepúšťaním toho najkvalitnejšieho masla. Nenahraditeľný pomocník pri rôznych diétach, ktorý neobsahuje laktózu a je prirodzene bez lepku.
Ghí topené maslo 450 ml
11,45 EUR7,02 EUR
Skladom 2 ks
Mandľové maslo je vyrobené z blanšírovaných mandlí v BIO kvalite. Lahodná pochúťka a neoceniteľný prírodný zdroj bielkovín, sacharidov a vlákniny. Bez pridaných cukrov, soli, aditív, dochucovadiel a konzervantov.
Bio Today mandľové maslo biele 170 g
10,04 EUR8,86 EUR
Skladom 3 ks
Topené maslo Ghí vyrobené v BIO kvalite z čerstvého českého masla je zdravšie ako obyčajná masla vďaka vyššej teplotnej stabilite. Plnohodnotná alternatíva tukov.
České ghíčko BIO Ghí 220 ml
5,98 EUR
Skladom 2 ks
Topené maslo Ghí vyrobené v BIO kvalite z čerstvého českého masla je zdravšie ako obyčajná masla vďaka vyššej teplotnej stabilite. Plnohodnotná alternatíva tukov.
České ghíčko BIO Ghí 720 ml
15,07 EUR
Skladom 2 ks