Masla

Zdravé tuky sú dôležitou súčasťou každého vyváženého jedálnička. Obsahujú množstvo prospešných látok, ktoré posilňujú organizmus a sú nepostrádateľné pre základné biologické potreby ľudského tela. Prírodné rastlinné tuky obsahujú nenasýtené mastné kyseliny a sú preto vhodné na použitie do diétnych plánov na zníženie cholesterolu v krvi. Čiastočným nahradením živočíšnych tukov zdravými tukmi docielite vyváženie jedálnička a pri dodržiavaní zdravého životného štýlu aj optimálnemu množstvo tukových zásob vo vašom tele.

Výrobca
Zobraziť produkty
Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť30 produktov
Mandľové maslo originál je vyrobené z nelúpaných mandlí v BIO kvalite. Lahodná pochúťka a neoceniteľný prírodný zdroj bielkovín, sacharidov, vitamínov, minerálov a vlákniny. Bez pridaných cukrov, soli, aditív, konzervantov a dochucovadiel.
Bio Today mandľové maslo original 170 g
12,48 EUR9,20 EUR
Skladom > 5 ks
Chutná varianta arašídového másla Smaakt bez pridanej soli.
BIO arašidové maslo bez soli Smaak 250 g
9,31 EUR5,06 EUR
Skladom > 5 ks
Slnečnicové maslo v BIO kvalite je výborná pochúťka plná nenasýtených mastných kyselín, vitamínov, minerálov a vlákniny. Maslo je bez pridaných cukrov, soli, aditív, dochucovadiel a iných konzervantov.
Bio Today slnečnicové maslo 170 g
7,79 EUR4,26 EUR
Skladom > 5 ks
Lieskovoorieškové maslo v BIO kvalite je krémová, jemná a voňavá pochúťka plná energie, vitamínov, minerálov a vlákniny. Jeho jedinečná chuť sa nedá porovnať s ničím, čo ste doteraz ochutnali, takže až ho vyskúšate, už ho nevymeníte!
Bio Today lieskovoorieškový maslo 170 g
12,87 EUR10,70 EUR
Skladom 4 ks
Arašidové maslo vyrobené iba zo 100% arašidov a bez pridanej soli alebo cukru.
Bodylab Peanut Butter super jemné arašidy 1000 g
10,47 EUR
Skladom 3 ks
České GHI je najzdravší a najlahodnejšie tuk pre vás. Plnohodnotná alternatíva tukov. Vhodné pre ľudí, ktorí trpia intoleranciou na mliečne výrobky.
České ghíčko Ghí topené maslo 1000 ml
18,29 EUR
Skladom 2 ks
Ghí je čistý maslový tuk najvyššej kvality získaný prepustením čerstvého masla. Vhodné pre ľudí, ktorí trpia intoleranciou na mliečne výrobky.
České ghíčko GHI topené maslo 720 ml
31,34 EUR14,49 EUR
Skladom 1 ks
KokoGhí je kombinácia ghíčka s bio kokosovým olejom.
České ghíčko Kokoghí 340 ml
21,17 EUR9,78 EUR
Skladom 1 ks
Konopný olej v bio kvalite je doplnok stravy, ktorý podporuje zdravie človeka a prispieva k optimálnym funkciám organizmu.
Natural Medicaments Cannabis oil - BIO Konopný olej 250 ml
14,04 EUR9,09 EUR