Masla

Zdravé tuky sú dôležitou súčasťou každého vyváženého jedálnička. Obsahujú množstvo prospešných látok, ktoré posilňujú organizmus a sú nepostrádateľné pre základné biologické potreby ľudského tela. Prírodné rastlinné tuky obsahujú nenasýtené mastné kyseliny a sú preto vhodné na použitie do diétnych plánov na zníženie cholesterolu v krvi. Čiastočným nahradením živočíšnych tukov zdravými tukmi docielite vyváženie jedálnička a pri dodržiavaní zdravého životného štýlu aj optimálnemu množstvo tukových zásob vo vašom tele.

Výrobca
Zobraziť produkty
Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť7 produktov
Chutným a zdravým orechovým maslom môžete nahradiť bežné maslo.
Orechové maslo Bio Today 170 g
5,90 EUR
Skladom > 5 ks
Ghí je maslový tuk vyrobený podľa starodávneho ajurvédskeho receptu pomalým prepúšťaním toho najkvalitnejšieho masla. Nenahraditeľný pomocník pri rôznych diétach, ktorý neobsahuje laktózu a je prirodzene bez lepku.
Ghí topené maslo 450 ml
10,10 EUR
Skladom > 5 ks
Lieskovoorieškové maslo v BIO kvalite je krémová, jemná a voňavá pochúťka plná energie, vitamínov, minerálov a vlákniny. Jeho jedinečná chuť sa nedá porovnať s ničím, čo ste doteraz ochutnali, takže až ho vyskúšate, už ho nevymeníte!
Bio Today lieskovoorieškový maslo 170 g
10,70 EUR
Skladom > 5 ks
Mandľové maslo originál je vyrobené z nelúpaných mandlí v BIO kvalite. Lahodná pochúťka a neoceniteľný prírodný zdroj bielkovín, sacharidov, vitamínov, minerálov a vlákniny. Bez pridaných cukrov, soli, aditív, konzervantov a dochucovadiel.
Bio Today mandľové maslo original 170 g
9,20 EUR
Skladom 3 ks
Chutná varianta arašídového másla Smaakt bez pridanej soli.
BIO arašidové maslo bez soli Smaak 250 g
5,09 EUR
Skladom 3 ks
100% prírodné arašidové maslo GO ON! neobsahuje pridanú soľ, cukor, oleje alebo iné prídavné a konzervačné látky.
GO ON! Arašidové maslo 1 kg
8,60 EUR
Skladom 1 ks
Konopný olej v bio kvalite je doplnok stravy, ktorý podporuje zdravie človeka a prispieva k optimálnym funkciám organizmu.
Natural Medicaments Cannabis oil - BIO Konopný olej 250 ml
9,10 EUR