Masážny olej Silk Skin Diet Esthetic 30 ml

-18 %
Masážny olej Silk Skin Diet Esthetic 30 ml
Olej pre jemnú masáž intímnych partií. Bez mastného efektu.
Cena vr. DPH:
11,16 EUR
Bežná cena:
13,60 EUR
Ušetríte
2,44 EUR 18 %
viac ako 5 ks
Predpokladaný termín doručenia k Vám domov je
pondelok 22.10.
Kód30041
Výrobca
Produkt nebol hodnotený

Popis:
Masážny olej Diet Esthetic Excite Silk Skin je špeciálny prípravok, ktorý zvyšuje sexuálnu túžbu mužov i žien. Olej je založený na báze prírodných látok a má veľmi šetrné zloženie, ktoré bez obáv môžete použiť na nežné masáže celého tela, vrátane intímnych partií mužov i žien. Olej pokožku nedráždi a je možné použiť ho aj ako lubrikant. Masážny olej Excite Silk Skin bude skvelým pomocníkom pri vašich erotických hrách.

Erotická predohra je nádhernou súčasťou milovania a niekedy môže zanechať väčšie a intenzívnejší zážitok než samotný sexuálny akt. Jemné masírovanie a kĺzanie nežných rúk po mužskom tele dokáže muža vyprovokovať k mohutnej erekciu a následnému dokonalému sexuálnemu výkonu. Ale tiež muži dokážu pomocou hodvábneho oleja vzrušiť ženu a nežným maznaním s klzkým pomocníkom ju doviesť až k niekoľkonásobnému orgazmu.

Špeciálne zloženie masážneho oleja Excite Silk Skin obsahuje okrem iného ovsený a slnečnicový olej. Tieto prírodné látky zvyšujú prekrvovanie intímnych partií a jedinečným spôsobom tak přiravují ženy mužov k nádhernému milovanie. Zvyšujú tak nielen ich túžbu, ale aj následné sexuálne výkony. Olej môžete použiť na masírovanie celého tela. Pre maximálne uvoľnenie je vhodné začať masírovaním chrbta, zadočku a nôh, skvelým erotogénnym miestom sú tiež prsty nôh. Ďalej môžete pokračovať nežným miesením pŕs a vaše intímne hrátky môžete zakončiť ľahkou masážou intímnych partií.

Masážny olej Excite Silk Skin naplní vaše spoločné chvíľky zmyselnosťou a vy si budete užívať každú chvíľku a každý dotyk. Mastný efekt oleja zmizne behom chvíľky a zanechá vašu pokožku hodvábne jemnú. Prípravok tak vašu pokožku zároveň vyživí, zjemní, dodá jej hydratáciu a maximálnu pružnosť. Účinne tak predchádza jej predčasnému starnutiu a ochabovaniu. Pravidelná jemná masáž vaše telo spevní a odstráni prípadné nedokonalosti pokožky. Užívajte si prítomnosti vášho partnera, jeho nežných dotykov a jedinečné predohry, ktorá vo vás vzbudí neodolateľnú túžbu a nezabudnuteľný erotický zážitok.

Použitie:
Aplikujte jemnou masážou na celé telo, môžete použiť aj na masáž intímnych partií mužov i žien. Olej je možné využiť aj ako lubrikant.

Obsah:
30 ml

Zákazníci k tomuto výrobku kupujú