Loréal

Francúzska značka kozmetických produktov je obľúbená vďaka svojej kvalite a finančnej dostupnosti. Ide o svetovo najväčšiu kozmetickú spoločnosť, ktorá sa zameriava na starostlivosť o pleť a pokožku, vlasové produkty, slnečnú kozmetiku, make-upy a parfumy. Už viac ako 106 rokov prináša do našich domovov to najlepšie zo svojich laboratórií, ktoré patria ku špičke v obore. Len ťažko nájdete lepšieho odborníka na ženskú aj mužskú krásu s produktmi, ktoré môže mať doma každý!

Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť10 produktov
Vlasový korektor Loréal Hair Touch Up - vlasový korektor čierna pomáha zakryť šediny a šedivé odrasty medzi farbeniami. Korektor má úplne presný výsledok, ľahko sa vymyje šampónom.
Loréal Hair Touch Up - Vlasový korektor Čierna 75 ml
11,36 EUR6,90 EUR
Skladom > 5 ks
Vlasový korektor Loréal Hair Touch Up - vlasový korektor pre hnedé vlasy pomáha zakryť šediny a farebné odrasty medzi farbeniami. Korektor má precízne výsledok, ľahko sa vymyje šampónom.
Loréal Hair Touch Up - Vlasový korektor Hnedá 75 ml
11,36 EUR6,90 EUR
Skladom > 5 ks
Vlasový korektor Loréal Hair Touch Up - vlasový korektor odtieň mahagón pomáha zakryť šediny a farebné odrasty, než sa dostanete ku kaderníkovi. Korektor má precízne výsledok, ľahko sa vymyje šampónom.
Loréal Hair Touch Up - Vlasový korektor Mahagon 75 ml
11,36 EUR6,90 EUR
Skladom > 5 ks
Vlasový korektor Loréal Hair Touch Up - vlasový korektor odtieň tmavá blond pomáha zakryť šediny a farebné odrasty medzi farbeniami. Korektor má precízne výsledok, ľahko sa vymyje šampónom.
Loréal Hair Touch Up - Vlasový korektor Tmavá blond 75 ml
11,36 EUR6,90 EUR
Skladom > 5 ks
Vlasový korektor Loréal Hair Touch Up - vlasový korektor pre svetlo hnedé vlasy je ideálnym pomocníkom pre zakrytie odrastov či šedín. Korektor má precízne výsledok, ľahko sa vymyje šampónom.
Loréal Hair Touch Up - Vlasový korektor Svetlo hnedá 75 ml
11,36 EUR6,90 EUR
Skladom > 5 ks
Vlasový korektor Loréal Hair Touch Up - vlasový korektor odtieň blond pomáha zakryť šediny a farebné odrasty na svetlých vlasoch. Korektor má precízne výsledok, aplikácia je veľmi jednoduchá.
Loréal Hair Touch Up - Vlasový korektor Blond 75 ml
11,36 EUR6,90 EUR
Skladom > 5 ks
Maska Vitamino Color vlasy hĺbkovo regeneruje a zvýrazňuje lesk farbených vlasov už počas jednej minúty pôsobenia. Gélová textúra umožňuje veľmi rýchle a rovnomerné rozmiestnenie výživných aktívnych látok. Po použití sa vlasy ľahko rozčesáv
Loréal Expert Vitamino Color Maska pre farbené vlasy 500 ml
19,55 EUR16,46 EUR
Skladom 4 ks
Starostlivosť o ľahko sa mastiacu vlasovú pokožku s vitamínom E, ktorý bojuje proti pocitu svrbenia a pomáha prekrveniu vlasovej pokožky, a výťažkov z citróna, ktorý účinne čistí vlasy, ktoré tak môžu znovu "dýchať". Svieža vôňa prispieva k
Loréal Série Expert Pure Resource Shampoo 1500 ml
19,55 EUR15,97 EUR
Skladom 2 ks
Hĺbková maska obnovuje lipidickú úroveň vlasového vlákna a dodáva mu výživné látky. Výsledkom sú jasné a žiarivé pramienky a vzdušné vlasy so svetelnými odleskami.
Loréal Expert Lumino Contrast maska 500 ml
20,05 EUR16,82 EUR
Skladom 2 ks