Loréal

Francúzska značka kozmetických produktov je obľúbená vďaka svojej kvalite a finančnej dostupnosti. Ide o svetovo najväčšiu kozmetickú spoločnosť, ktorá sa zameriava na starostlivosť o pleť a pokožku, vlasové produkty, slnečnú kozmetiku, make-upy a parfumy. Už viac ako 106 rokov prináša do našich domovov to najlepšie zo svojich laboratórií, ktoré patria ku špičke v obore. Len ťažko nájdete lepšieho odborníka na ženskú aj mužskú krásu s produktmi, ktoré môže mať doma každý!

Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť11 produktov
Vlasový korektor Loréal Hair Touch Up - vlasový korektor čierna pomáha zakryť šediny a šedivé odrasty medzi farbeniami. Korektor má úplne presný výsledok, ľahko sa vymyje šampónom.
Loréal Hair Touch Up - Vlasový korektor Čierna 75 ml
11,12 EUR6,90 EUR
Skladom > 5 ks
Vlasový korektor Loréal Hair Touch Up - vlasový korektor pre hnedé vlasy pomáha zakryť šediny a farebné odrasty medzi farbeniami. Korektor má precízne výsledok, ľahko sa vymyje šampónom.
Loréal Hair Touch Up - Vlasový korektor Hnedá 75 ml
11,12 EUR6,90 EUR
Skladom > 5 ks
Vlasový korektor Loréal Hair Touch Up - vlasový korektor odtieň mahagón pomáha zakryť šediny a farebné odrasty, než sa dostanete ku kaderníkovi. Korektor má precízne výsledok, ľahko sa vymyje šampónom.
Loréal Hair Touch Up - Vlasový korektor Mahagon 75 ml
11,12 EUR6,90 EUR
Skladom > 5 ks
Vlasový korektor Loréal Hair Touch Up - vlasový korektor odtieň tmavá blond pomáha zakryť šediny a farebné odrasty medzi farbeniami. Korektor má precízne výsledok, ľahko sa vymyje šampónom.
Loréal Hair Touch Up - Vlasový korektor Tmavá blond 75 ml
11,12 EUR6,90 EUR
Skladom > 5 ks
Vlasový korektor Loréal Hair Touch Up - vlasový korektor pre svetlo hnedé vlasy je ideálnym pomocníkom pre zakrytie odrastov či šedín. Korektor má precízne výsledok, ľahko sa vymyje šampónom.
Loréal Hair Touch Up - Vlasový korektor Svetlo hnedá 75 ml
11,12 EUR6,90 EUR
Skladom > 5 ks
Maska Vitamino Color vlasy hĺbkovo regeneruje a zvýrazňuje lesk farbených vlasov už počas jednej minúty pôsobenia. Gélová textúra umožňuje veľmi rýchle a rovnomerné rozmiestnenie výživných aktívnych látok. Po použití sa vlasy ľahko rozčesáv
Loréal Expert Vitamino Color Maska pre farbené vlasy 500 ml
19,13 EUR16,46 EUR
Skladom > 5 ks
Vlasový korektor Loréal Hair Touch Up - vlasový korektor odtieň blond pomáha zakryť šediny a farebné odrasty na svetlých vlasoch. Korektor má precízne výsledok, aplikácia je veľmi jednoduchá.
Loréal Hair Touch Up - Vlasový korektor Blond 75 ml
11,12 EUR6,90 EUR
Skladom > 5 ks
Starostlivosť o ľahko sa mastiacu vlasovú pokožku s vitamínom E, ktorý bojuje proti pocitu svrbenia a pomáha prekrveniu vlasovej pokožky, a výťažkov z citróna, ktorý účinne čistí vlasy, ktoré tak môžu znovu "dýchať". Svieža vôňa prispieva k
Loréal Série Expert Pure Resource Shampoo 1500 ml
19,13 EUR15,97 EUR
Skladom 2 ks
Nezáleží na tom, či máte prirodzene kučeravé vlasy, alebo si ich natáčate pomocou kulmy. Profesionálny šampón Curl Contour je presne to, čo vaše vlasy potrebujú, aby vyzerali dokonale.
Loréal Série Expert Curl Contour Shampoo 250 ml
10,31 EUR6,17 EUR
Skladom 2 ks