Linum Emolient

Či už vaša pokožka vyžaduje nadštandardnú starostlivosť či ju chcete dopriať len to najlepšie, rada Linum emolient ponúka produkty, ktoré pokožku zjemňujú, hydratujú, posilňujú, regenerujú a dodávajú jej potrebnú energiu. K dispozícii je kompletná starostlivosť od oleja do kúpeľa, umývacie gély a krémy.

Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť8 produktov
Hodvábny krém pleť posilňuje, dodáva jej potrebnú vlahu a výživu. Posilňuje ochrannú bariéru pleti a vyhladzuje vrásky aj drobné linky. Zanecháva pleť regenerovanou a plnú energie.
Dermedic Linum Emolient upokojúci hydratačný krém 50 g
5,09 EUR
Skladom > 5 ks
Umývací gél jemne čistí, upokojuje a osviežuje pokožku celého tela. Pomocou vybraných prírodných olejov pokožku ošetruje, regeneruje, zanecháva ju mladistvú a krásne rozjasnenú.
Čistiaci gél Dermedic Linum Emolient 200 ml
5,51 EUR
Skladom > 5 ks
Telové mlieko intenzívne hydratuje suchú pokožku, dodáva jej hodvábnu jemnosť a prirodzenú pružnosť. Jeho bohaté zloženie pokožku vyživuje, príjemne osviežuje a celkovo upokojuje.
Dermedic Linum Emolient Telové mlieko 200 ml
4,01 EUR
Skladom > 5 ks
Jemný krém ruky do hĺbky hydratuje, ošetruje a dodáva im intenzívnu výživu. Ľanový olej ruky príjemne zjemňuje, regeneruje a spoľahlivo ich chráni proti vonkajším škodlivým vplyvom.
Regeneračný krém na ruky Dermedic Linum Emolient 100 g
4,40 EUR
Skladom > 5 ks
Olej do kúpeľa pokožku dokonale upokojuje, čistí, príjemne zjemňuje a dodáva jej potrebnú energiu. Do hĺbky pokožku hydratuje a regeneruje pomocou prírodného ľanového oleja.
Olej do kúpeľa Dermedic Linum Emolient 400 ml
9,90 EUR
Emulzia jemne čistí pokožku celého tela, upokojuje ju a spríjemňuje kúpeľ. Pomocou ľanového oleja dodáva pokožke jemnosť, pružnosť a vitalitu.
Emulzia do kúpeľa Dermedic Linum Emolient 300 ml
6,10 EUR
Šampón dôkladne a šetrne vlasy umýva, zlepšuje stav vlasovej pokožky a jedinečným spôsobom ju hydratuje. Zanecháva vlasy jemné, pružné, príjemne vzdušné a nádherne lesklé.
Šampón Dermedic Linum Emolient 200 ml
4,69 EUR
Sprej rýchlo a spoľahlivo ošetruje veľmi suchú pokožku, dodáva jej potrebnú hydratáciu, výživu a odstraňuje jej pnutie aj svrbenie. Poskytuje pokožke príjemné osvieženie a okamžitý pocit komfortu.
Dermedic Linum Emolient Záchranný sprej na pokožku 200 ml
7,50 EUR