Linum Emolient BABY

Detská pokožka je veľmi citlivá a vyžaduje tú najlepšiu starostlivosť. Preto pre nich Dermedic pripravil špeciálnu radu, ktorá obsahuje kompletnú starostlivosť o detskú pokožku už od narodenia. Dodáva hydratáciu a zanecháva ju pružnú a upokojenú.

Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť6 produktov
Ochranný krém s prírodnými minerálnymi filtrami chránia detskú pokožku pred slnečným žiarením, dodáva jej hĺbkovú hydratáciu, výživu a spoľahlivo ju upokojuje.
Ochranný krém SPF 15 Dermedic Baby 50 g
8,14 EUR3,63 EUR
Skladom > 5 ks
Detský krém účinne hydratuje a upokojuje pokožku dieťatka už od prvého dňa po jeho narodení. Prírodné zloženie dopĺňa lipidy, dodáva pokožke jemnosť, pružnosť a posilňuje jej obranyschopnosť.
Hydratačný a upokojujúci krém doplňujúce lipidy Dermedic Baby 100 g
12,42 EUR5,08 EUR
Skladom > 5 ks
Detský olej do kúpeľa účinne hydratuje a upokojuje suchú pokožku dieťatka už od prvého mesiaca jeho života. Obsahuje ľanový olej, ktorý dodáva pokožke jemnosť, pružnosť a posilňuje jej obranyschopnosť.
Olej do kúpeľa Dermedic Baby 400 ml
16,39 EUR8,35 EUR
Skladom > 5 ks
Emulzia šetrne čistí suchú detskú pokožku už od narodenia, dodáva jej hĺbkovú hydratáciu, výživu a spoľahlivo ju chráni pred vonkajšími škodlivými vplyvmi. Zanecháva ju pružnú a upokojenú.
Emulzia do kúpeľa Dermedic Baby 200 ml
11,25 EUR5,08 EUR
Skladom > 5 ks
Detský telový krém účinne hydratuje a vyživuje pokožku dieťatka už od jedného mesiaca po jeho narodení. Prírodné zloženie dodáva pokožke jemnosť, pružnosť a posilňuje jej obranyschopnosť.
Detský telový krém Dermedic Baby 205 g
12,42 EUR7,26 EUR
Skladom > 5 ks
Šetrný sprchový gél ošetruje suchú pokožku bábätiek už od ich narodenia. Prírodné zloženie pokožku hĺbkovo hydratuje a dodáva jej prirodzenú pružnosť, jemnosť a odolnosť.
Krémový sprchový gél Dermedic Baby 200 ml
11,25 EUR7,26 EUR