Línia

Chudnutie a udržanie zdravej hmotnosti je téma stará ako ľudstvo samo. Je určite nespočetné množstvo diét a iných opatrení, ktoré nás nútia utiahnuť opasok. Pritom sa rozhodne nemusíte obmedzovať. Tajomstvo zdravia a štíhlej línie je v tých správnych potravinách. Pri voľbe výdatných a hodnotných postravin váha pôjde dole, budete sa cítiť plný energie a pritom Váš žalúdok bude priasť blahom. Zaujíma Vás ako na to? Neváhajte nahliadnuť do našich článkov od odborníkov na slovo vzatých.

Autor
Zobraziť produkty
Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť55 produktov
Podľa odborníkov má najväčší podiel na redukciu váhy strava a cvičenie je až na druhom mieste. Tu sú najčastejšie omyly pri chudnutí, ktorých sa treba vyvarovať.
10 najčastejších omylov pri chudnutí
Michaela Hynková
28.7.2017
Ak chcete vybrať ten najlepší spaľovač tukov, najdôležitejšia vec je pochopiť princíp ako fungujú.
Spaľovače tukov-voľte ich dôsledne a používajte s rozumom
Beáta Rampáková
24.7.2017
Redukčných diét existuje nespočetné množstvo a je veľmi ťažké si medzi nimi vybrať, pretože po čom jeden schudne, druhý môže pribrať. Aké sú ich riziká a kedy môžu prospieť zdraviu?
6 najčastejších diét
Michaela Hynková
14.7.2017
Nadbytočných kilogramov získaných počas tehotenstva sa dá zbaviť len zdravou stravou, správnymi cvikmi na chudnutie, dojčením a pravidelným spánkom, čo s malým novorodencom nie je vôbec jednoduché.
Ako efektívne schudnúť po pôrode?
Michaela Hynková
3.7.2017
Môžu za to predovšetkým najrôznejšie štúdie, ktoré sa zaoberali nutričným zložením a účinkami kustovnice čínskej na organizmus. A pretože goji je údajne aj veľkým pomocníkom pri chudnutí, pozrieme sa, ako nám môžu tieto bobule pomôcť.
Dieta s Goji - kustovnica čínská na chudnutie
Kateřina Doul
24.4.2017
Vedci sa domnievajú, že konzumácia prvého jedla ráno pomáha stabilizovať hladinu cukru v krvi, čo reguluje chuť a energiu.
Môže vynechávanie raňajok spôsobiť obezitu?
Beáta Rampáková
21.3.2017
Pestrec mariánsky však nie je hocijaký bodliak. Silybum marianum je totiž veľmi dekoratívny bodliak, ktorý mnohí ľudia pestujú ako okrasnú záhradnú bylinu.
Pestrec mariánsky: detox pečene
Beáta Rampáková
7.3.2017
Proteínové tyčinky sú skvelou alternatívou k nezdravým desiatám. Veľmi chutným spôsobom napomôžu odvrátiť všemožné chute a vďaka tomu sa môže naša zdravé stravovanie stáť oveľa jednoduchším.
Sú proteínové tyčinky plytvaním peňazí?
Tereza Župová
22.2.2017
Ovocie je bohaté na cukry, vlákninu, vitamíny, minerály, stopové prvky, jeho denná konzumácia nám pomôže nielen zdravo schudnúť, ale i posilní naše zdravie.
Ovocie na chudnutie, ktoré je vhodné a ktoré nie?
Beáta Rampáková
22.2.2017