Línia

Chudnutie a udržanie zdravej hmotnosti je téma stará ako ľudstvo samo. Je určite nespočetné množstvo diét a iných opatrení, ktoré nás nútia utiahnuť opasok. Pritom sa rozhodne nemusíte obmedzovať. Tajomstvo zdravia a štíhlej línie je v tých správnych potravinách. Pri voľbe výdatných a hodnotných postravin váha pôjde dole, budete sa cítiť plný energie a pritom Váš žalúdok bude priasť blahom. Zaujíma Vás ako na to? Neváhajte nahliadnuť do našich článkov od odborníkov na slovo vzatých.

Autor
Zobraziť produkty
Výraz:Hľadať
Kde hľadať:
Pojem diéta je určite známy všetkým, nech už ho skloňujeme akokoľvek. Sú ľudia, ktorí držia rôzne diéty v priebehu kalendárneho roka alebo skúšajú viacero druhov, kým nenájdu ten správny s účinkom. Jedným z druhov diét je aj redukčná diéta.
Redukčná diéta učí trpezlivosti, pevnej vôli a prináša odmenu
Beáta Rampáková
20.11.2017
Kokosový olej vyniká na rozdíl od jiných rostlinných olejů svým všestranným použitím. Využití kokosového oleje může být jak vnitřní, tak vnější.
10 a viac spôsobov využitia kokosového oleja
Kateřina Doul
6.10.2017
Podľa odborníkov má najväčší podiel na redukciu váhy strava a cvičenie je až na druhom mieste. Tu sú najčastejšie omyly pri chudnutí, ktorých sa treba vyvarovať.
10 najčastejších omylov pri chudnutí
Michaela Hynková
28.7.2017
Ak chcete vybrať ten najlepší spaľovač tukov, najdôležitejšia vec je pochopiť princíp ako fungujú.
Spaľovače tukov-voľte ich dôsledne a používajte s rozumom
Beáta Rampáková
24.7.2017
Redukčných diét existuje nespočetné množstvo a je veľmi ťažké si medzi nimi vybrať, pretože po čom jeden schudne, druhý môže pribrať. Aké sú ich riziká a kedy môžu prospieť zdraviu?
6 najčastejších diét
Michaela Hynková
14.7.2017
Nadbytočných kilogramov získaných počas tehotenstva sa dá zbaviť len zdravou stravou, správnymi cvikmi na chudnutie, dojčením a pravidelným spánkom, čo s malým novorodencom nie je vôbec jednoduché.
Ako efektívne schudnúť po pôrode?
Michaela Hynková
3.7.2017
Môžu za to predovšetkým najrôznejšie štúdie, ktoré sa zaoberali nutričným zložením a účinkami kustovnice čínskej na organizmus. A pretože goji je údajne aj veľkým pomocníkom pri chudnutí, pozrieme sa, ako nám môžu tieto bobule pomôcť.
Dieta s Goji - kustovnica čínská na chudnutie
Kateřina Doul
24.4.2017
Vedci sa domnievajú, že konzumácia prvého jedla ráno pomáha stabilizovať hladinu cukru v krvi, čo reguluje chuť a energiu.
Môže vynechávanie raňajok spôsobiť obezitu?
Beáta Rampáková
21.3.2017
Pestrec mariánsky však nie je hocijaký bodliak. Silybum marianum je totiž veľmi dekoratívny bodliak, ktorý mnohí ľudia pestujú ako okrasnú záhradnú bylinu.
Pestrec mariánsky: detox pečene
Beáta Rampáková
7.3.2017