Laky na nechty

Výrobca
Zobraziť produkty
Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť109 produktov
Buďte neprehliadnuteľná a oslňte svoje okolie neónovo farebnými nechtami!
Dermacol lak na nechty Neon Polish 09 poison 5 ml
1,56 EUR
BO.HO Lak na nechty Révolution je rýchloschnúci a má perfektné krytie. Skvele sa nanáša pomocou praktického štetca, ktorým niekoľkých málo ťahmi docielite precízneho nalíčenia. Je obohatený o UV filtre.
Lak na nechty Révolution Bo.ho 5 ml
5,16 EUR
BO.HO Lak na nechty Rose poudré je rýchloschnúci a má perfektné krytie. Skvele sa nanáša pomocou praktického štetca, ktorým niekoľkých málo ťahmi docielite precízneho nalíčenia. Je obohatený o UV filtre.
Lak na nechty Rose poudré Bo.ho 5 ml
-24 %
5,20 EUR3,96 EUR
BO.HO Lak na nechty Tribu je rýchloschnúci a má perfektné krytie. Skvele sa nanáša pomocou praktického štetca, ktorým niekoľkých málo ťahmi docielite precízneho nalíčenia. Je obohatený o UV filtre.
Lak na nechty Tribu Bo.ho 5 ml
5,16 EUR
Buďte vidieť pomocou laku na nechty.
E-style Lak na nechty Mini crazy Pink 7 ml
-12 %
2,00 EUR1,76 EUR
BO.HO Lak na nechty Earth je rýchloschnúci a má perfektné krytie. Skvele sa nanáša pomocou praktického štetca, ktorým niekoľkých málo ťahmi docielite precízneho nalíčenia. Je obohatený o UV filtre.
Lak na nechty Spevňujúci Bo.ho 5 ml
5,16 EUR
BO.HO Lak na nechty Rose blanche je rýchloschnúci a má perfektné krytie. Skvele sa nanáša pomocou praktického štetca, ktorým niekoľkých málo ťahmi docielite precízneho nalíčenia. Je obohatený o UV filtre.
Lak na nechty Rose blanche Bo.ho 5 ml
5,16 EUR
BO.HO Lak na nechty Mystic je rýchloschnúci a má perfektné krytie. Skvele sa nanáša pomocou praktického štetca, ktorým niekoľkých málo ťahmi docielite precízneho nalíčenia. Je obohatený o UV filtre.
Lak na nechty Mystici Bo.ho 5 ml
5,16 EUR
BO.HO Lak na nechty spevňujúci dodáva špeciálnu starostlivosť krehkým a trhajúcimi sa nechtom, posilňuje ich, hĺbkovo hydratuje, poskytuje im pružnosť a dodáva nechtom krásny a zdravý vzhľad.
Lak na nechty Spevňujúci Bo.ho 5 ml
5,16 EUR
Buďte vidieť pomocou laku na nechty.
E-style Lak na nechty Mini crazy Yellow 7 ml
-12 %
2,00 EUR1,76 EUR
Buďte vidieť pomocou laku na nechty.
E-style Lak na nechty Mini crazy Flower 7 ml
-12 %
2,00 EUR1,76 EUR
BO.HO Lak na nechty Corail je rýchloschnúci a má perfektné krytie. Skvele sa nanáša pomocou praktického štetca, ktorým niekoľkých málo ťahmi docielite precízneho nalíčenia. Je obohatený o UV filtre.
Lak na nechty Corail Bo.ho 5 ml
5,16 EUR
BO.HO Lak na nechty Nymphe je rýchloschnúci a má perfektné krytie. Skvele sa nanáša pomocou praktického štetca, ktorým niekoľkých málo ťahmi docielite precízneho nalíčenia. Je obohatený o UV filtre.
Lak na nechty Nymphe Bo.ho 5 ml
5,16 EUR
BO.HO Lak na nechty Rose tendre je rýchloschnúci a má perfektné krytie. Skvele sa nanáša pomocou praktického štetca, ktorým niekoľkých málo ťahmi docielite precízneho nalíčenia. Je obohatený o UV filtre.
Lak na nechty Rose tendre Bo.ho 5 ml
5,16 EUR
BO.HO Lak na nechty Plume je rýchloschnúci a má perfektné krytie. Skvele sa nanáša pomocou praktického štetca, ktorým niekoľkých málo ťahmi docielite precízneho nalíčenia. Je obohatený o UV filtre.
Lak na nechty Plume Bo.ho 5 ml
5,16 EUR
BO.HO Lak na nechty Boho Grey je rýchloschnúci a má perfektné krytie. Skvele sa nanáša pomocou praktického štetca, ktorým niekoľkých málo ťahmi docielite precízneho nalíčenia. Je obohatený o UV filtre.
Lak na nechty Boho Grey Bo.ho 5 ml
5,16 EUR
BO.HO Lak na nechty Prose je rýchloschnúci a má perfektné krytie. Skvele sa nanáša pomocou praktického štetca, ktorým niekoľkých málo ťahmi docielite precízneho nalíčenia. Je obohatený o UV filtre.
Lak na nechty Prose Bo.ho 5 ml
5,16 EUR
BO.HO Lak na nechty Ombre noire je rýchloschnúci a má perfektné krytie. Skvele sa nanáša pomocou praktického štetca, ktorým niekoľkých málo ťahmi docielite precízneho nalíčenia. Je obohatený o UV filtre.
Lak na nechty Ombre noire Bo.ho 5 ml
5,16 EUR
BO.HO Lak na nechty Frida je rýchloschnúci a má perfektné krytie. Skvele sa nanáša pomocou praktického štetca, ktorým niekoľkých málo ťahmi docielite precízneho nalíčenia. Je obohatený o UV filtre.
Lak na nechty Frida Bo.ho 5 ml
5,16 EUR