Lactacyd


Špecialisti na ženské zdravie s dlhoročnou tradíciou. Firma vznikla už v roku 1950 vo Francúzsku. Produkty pre ženskú hygienu, ktoré nespôsobujú podráždenie vďaka kyseline mliečnej, ktorú ženské telo produkuje prirodzene ako ochranu proti baktériám. Lactacyd Femina, Lactycyd emulzia s antibakteriálnymi účinkami alebo Lactacyd antibakteriálne a mnoho ďalších produktov sa stalo veľmi obľúbenými produkty u žien. Vďaka vmnoho testom bola preukázaná jemnosť emulzie a tým zaistené pohodlie každej ženy. Používať ho môžete vo vani v sprche malé množstvo nanesiete na intímne partie a potom dobre opláchnete. Lactacyd je veľmi šetrný a je vhodný pre každodenné použitie.

Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť7 produktov
Lactacyd Pharma hydratujúce emulzia pre intímnu hygienu je jemný umývací prostriedok, ktorý pokožku nedráždi. Dokonale čistí, má upokojujúce účinky a hydratuje. Zachováva pokožke prirodzené pH.
Lactacyd Pharma Hydratujíca emulzia pre intímnu hygienu 250 ml
-6 %
6,36 EUR5,96 EUR
Lactacyd Pharma upokojujúce emulzia pre intímnu hygienu je obľúbeným umývacím gélom pre ženy s problematickou a precitlivenou pokožkou. Zmierňuje podráždenie, hydratuje a zachováva pokožke prirodzené pH.
Lactacyd Pharma upokojujúca emulzia pre intímnu hygienu 250 ml
-6 %
6,36 EUR5,96 EUR
Lactacyd Pharma s antimykotickým vlastnosťami je obľúbený prípravok pre starostlivosť o pokožku vašich intímnych partií postihnuté kvasinkovou infekciou. Znižuje symptómy choroby a lieči.
Lactacyd Pharma s antimykotickými vlastnosťami 250 ml
-11 %
7,16 EUR6,36 EUR
Lactacyd Pharma senzitívne emulzia pre intímnu hygienu je unikátny umývací prostriedok pre ženy s problematickou a precitlivenou pokožkou. Zmierňuje podráždenie, hydratuje a zachováva pokožke prirodzené pH.
Lactacyd Pharma senzitivna emúlzia pre intímnu hygienu 250 ml
-6 %
6,36 EUR5,96 EUR
Lactacyd Femina obrúsky na intímnu hygienu sú obľúbeným hygienickým prostriedkom pre starostlivosť o ženské intímne partie v akomkoľvek prostredí. Pokožku nedráždi, ale jemne čistí.
Lactacyd Femina obrúsky na intímnu hygienu 1x15 ks
-11 %
3,16 EUR2,80 EUR
Lactacyd obrúsky with Antibacterials pre intímnu hygienu sú antibakteriálne vlhčené hygienické obrúsky pre starostlivosť o pokožku intímnych partií kedykoľvek a kdekoľvek. Prvotriedne hygienické ošetrenie vašej pokožky.
Lactacyd obrúsky antibakteriálne na intímnu hygienu 15 ks
-11 %
3,16 EUR2,80 EUR
Lactacyd Pharma Antibakteriálne emulzia na intímnu hygienu je inovatívny umývací prostriedok pre ženy s problematickou alebo precitlivenou pokožkou. Nevysušuje, nedráždi a zachováva prirodzené pH.
Lactacyd Pharma Antibakteriální emulzia na intímnu hygienu 250 ml
-6 %
6,36 EUR5,96 EUR