Lactacyd


Špecialisti na ženské zdravie s dlhoročnou tradíciou. Firma vznikla už v roku 1950 vo Francúzsku. Produkty pre ženskú hygienu, ktoré nespôsobujú podráždenie vďaka kyseline mliečnej, ktorú ženské telo produkuje prirodzene ako ochranu proti baktériám. Lactacyd Femina, Lactycyd emulzia s antibakteriálnymi účinkami alebo Lactacyd antibakteriálne a mnoho ďalších produktov sa stalo veľmi obľúbenými produkty u žien. Vďaka vmnoho testom bola preukázaná jemnosť emulzie a tým zaistené pohodlie každej ženy. Používať ho môžete vo vani v sprche malé množstvo nanesiete na intímne partie a potom dobre opláchnete. Lactacyd je veľmi šetrný a je vhodný pre každodenné použitie.

Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť7 produktov
Lactacyd Pharma Antibakteriálne emulzia na intímnu hygienu je inovatívny umývací prostriedok pre ženy s problematickou alebo precitlivenou pokožkou. Nevysušuje, nedráždi a zachováva prirodzené pH.
Lactacyd Pharma Antibakteriální emulzia na intímnu hygienu 250 ml
7,02 EUR5,45 EUR
Skladom 2 ks
Lactacyd Pharma s antimykotickým vlastnosťami je obľúbený prípravok pre starostlivosť o pokožku vašich intímnych partií postihnuté kvasinkovou infekciou. Znižuje symptómy choroby a lieči.
Lactacyd Pharma s antimykotickými vlastnosťami 250 ml
7,02 EUR5,20 EUR
Skladom 2 ks
Lactacyd Pharma senzitívne emulzia pre intímnu hygienu je unikátny umývací prostriedok pre ženy s problematickou a precitlivenou pokožkou. Zmierňuje podráždenie, hydratuje a zachováva pokožke prirodzené pH.
Lactacyd Pharma senzitivna emúlzia pre intímnu hygienu 250 ml
7,02 EUR5,08 EUR
Skladom 2 ks
Lactacyd Pharma upokojujúce emulzia pre intímnu hygienu je obľúbeným umývacím gélom pre ženy s problematickou a precitlivenou pokožkou. Zmierňuje podráždenie, hydratuje a zachováva pokožke prirodzené pH.
Lactacyd Pharma upokojujúca emulzia pre intímnu hygienu 250 ml
7,02 EUR5,08 EUR
Skladom 2 ks
Lactacyd Pharma hydratujúce emulzia pre intímnu hygienu je jemný umývací prostriedok, ktorý pokožku nedráždi. Dokonale čistí, má upokojujúce účinky a hydratuje. Zachováva pokožke prirodzené pH.
Lactacyd Pharma Hydratujíca emulzia pre intímnu hygienu 250 ml
7,02 EUR5,08 EUR
Skladom 1 ks
Lactacyd Femina obrúsky na intímnu hygienu sú obľúbeným hygienickým prostriedkom pre starostlivosť o ženské intímne partie v akomkoľvek prostredí. Pokožku nedráždi, ale jemne čistí.
Lactacyd Femina obrúsky na intímnu hygienu 1x15 ks
3,70 EUR2,42 EUR
Lactacyd obrúsky with Antibacterials pre intímnu hygienu sú antibakteriálne vlhčené hygienické obrúsky pre starostlivosť o pokožku intímnych partií kedykoľvek a kdekoľvek. Prvotriedne hygienické ošetrenie vašej pokožky.
Lactacyd obrúsky antibakteriálne na intímnu hygienu 15 ks
3,70 EUR2,42 EUR