Krém na opaľovanie pre deti SPF50+ Diet Esthetic 35 ml

-18 %
Krém na opaľovanie pre deti SPF50+ Diet Esthetic 35 ml
Ochranný prípravok pre bezpečný pobyt detí na slnku je vode odolný, neobsahuje žiadne škodlivé látky a spoľahlivo ochráni citlivú pokožku detí pred UVA a UVB žiarením.
Cena vr. DPH:
1,96 EUR
Bežná cena:
2,40 EUR
Ušetríte
0,44 EUR 18 %
viac ako 5 ks
Predpokladaný termín doručenia k Vám domov je
piatok 26.10.
Kód30425
Výrobca
Produkt nebol hodnotený

Popis:
Vodeodolný prípravok Vit Vit Pediatric
je určený na ochranu citlivej detskej pokožky pred škodlivými účinkami slnka. Spoľahlivo chráni pokožku detí vysokým ochranným faktorom SPF50 + pred UVA aj UVB žiarením. Prípravok je balený do špeciálneho obalu, ktorý obsahuje iba toľko prípravku, koľko ho môžete spotrebovať za jeden celý deň. Ponúka tak úsporné riešenie a zároveň chráni prípravok pred neustálym zahrievaním, ktoré prebieha, keď veľké balenie nosíte stále so sebou. Neobsahuje žiadne parabény, minerálne oleje ani iné dráždivé alebo škodlivé látky. Jeho šetrné prírodné zloženie je dermatologicky testované, nebolo však nikdy testované na zvieratách. Prípravok je odolný proti vode, po nanesení ochráni vaše deti aj pri vodných hrách. Cez skvelé ochranné vlastnosti tohto prípravku nevystavujte deti zbytočne slnečnému žiareniu, chráňte je zároveň oblečením a pokrývkou hlavy, kúpte im slnečné okuliare a vyhnite sa pobytu na slnku okolo poludnia, kedy je slnko najsilnejšie. Kúpte deťom spoľahlivú ochranu pred spálením, aby ich pokožka bola zdravá a jemná!

Účinky:
Spoľahlivo chráni pokožku detí pred škodlivým slnečným žiarením bez jej podráždenia.

Typ pokožky:
Vhodné pre detskú pokožku.

Použitie:
Nanášajte na čistú pokožku detí najlepšie pol hodiny pred pobytom na slnku. Rovnomerne prípravok rozotrite a aplikáciu opakujte každé dve hodiny, alebo po kúpaní, pri nadmernom potení či osušení uterákom. Aj po použití tohto lieku dodržiavajte zásady bezpečného opaľovania. Nikdy nevystavujte priamemu slnku dojčatá!

Obsah:
35 ml

Zákazníci k tomuto výrobku kupujú