Krása

Krásne, zdravé a silné vlasy sú korunou krásy nielen žien a oplatí sa do starostlivosti o svoje kučery investovať nielen nejaké peniaze, ale aj zodpovedajúcu starostlivosť a čas. Vyskúšajte naše tipy a triky pre nádherné vlasy ako z reklamy. Niekedy menej znamená viac a tak sme sa zamerali hlavne na tipy z prírody, ktoré rozhodne stoja za vyskúšanie. Dokonalosť Vašich vlasov potom podčiarkne veľmi kvalitná vlasová kozmetika Redken a Alterna. Z prírodnej kozmetiky dáme ruku do ohňa za Marilou BIO a Hristina.

Autor
Zobraziť produkty
Výraz:Hľadať
Kde hľadať:
Zelený íl sa v kozmetike i lekárstve používa už niekoľko tisícročí. Čím je tak jedinečný?
Zelený íl - zázrak pre pleť i vlasy
Kristýna Mlatečková
10.07.2018
Vlasy - koruna krásy. Nie je divu, že veľa z nás túži po dlhých a zdravých vlasoch. Poradíme Vám, ako podporiť a urýchliť ich rast. Výsledky zaručené!
Vlasy nerastú? Vieme, ako im pomôcť!
Kristýna Mlatečková
1.3.2018
Kokosový olej vyniká na rozdíl od jiných rostlinných olejů svým všestranným použitím. Využití kokosového oleje může být jak vnitřní, tak vnější.
10 a viac spôsobov využitia kokosového oleja
Kateřina Doul
6.10.2017
Olej, ktorý dobre poznali už naše babičky a ktorý sa práve teraz opäť teší veľkej popularite, pochádza z obľúbenej okrasnej rastliny. Ide o všestranného pomocníka, ktorý má svoje miesto ako v domácej lekárni, tak aj ako vynikajúca kozmetika
Tajomstvo ricinového oleja
Kateřina Doul
14.9.2017
Dávate prednosť prírodným produktom? Ak vám práve došiel šampón, prezradíme vám, ako urobiť šampón zo žihľavy.
Ako urobiť šampón zo žihľavy?
Kateřina Doul
12.6.2017
Pretože práve pleťové sérum je pre mnoho žien veľkou neznámou, pozrieme sa na to, prečo a ako ho používať.
Ako používať pleťové sérum?
Kateřina Doul
12.5.2017
Verte alebo nie, suchá pokožka dokáže pekne potrápiť. Ak sa aj vám zdá, že je vaša pleť suchá alebo pôsobí unavene a bledo, je vhodné začať o ňu správne starať. A ako na suchú pleť?
Ako na suchú pleť?
Kateřina Doul
12.5.2017
Osoby, ktorých trápi suchá pleť, by mastnejšiu pleť niekedy uvítali. Je však skutočne o čo stáť?
Ako na mastnú pleť?
Kateŕina Doul
12.5.2017
Alterna výhradne používa prírodné ingrediencie, ktoré majú vždy certifikáciu organických rastlín. Sú tak pestované a zbierané pod prísnym dohľadom a s maximálnou starostlivosťou, vďaka čomu si zachovávajú všetky živiny.
Vlasová kozmetika Alterna - čím je tak skvelá?
Kateřina Doul
1.5.2017
Ak sa nám pokožka zaparila, nepríjemne svrbí a čo i len najmenší dotyk postihnutého miesta vyvoláva bolesť, rozhodne by sme to nemali podceňovať a čakať, že nejako nám „to“ samo od seba prejde.
Liečba a prevencia zaparenej pokožky
Beáta Rampáková
3.4.2017
Ak patríte k tým „nešťastníkom“, ktorí bojujú s mastnými vlasmi, lupinami či suchou pokožkou hlavy, máte pocit, že ste už vyskúšali všetko a nič vám nepomáha, ponúkame vám ešte jeden tip, ktorý možno stojí za to vyskúšať ho.
Ako bojovať s mastnými vlasmi? Môže vám pomôcť olivový olej!
Beáta Rampáková
27.3.2017
V súvislosti so suchými vlasmi sa ruka v ruke mnohokrát objavuje aj nepríjemné svrbenie, vďaka čomu si vlasovú pokožku škrabeme a všetko ešte zhoršujeme. Preto sa dnes pozrieme na tipy, ktoré pomáhajú zbaviť sa suchej pokožky.
Ako sa zbaviť suchých vlasov?
Kateřina Doul
20.3.2017
Aj vy patríte k tým „nešťastníkom“, ktorí si musia umývať vlasy každý deň, lebo sa im príliš mastia? Ak áno, tak čítajte pozorne, možno Vám nasledujúce riadky pomôžu vyriešiť raz a navždy problém s mastením vlasov.
Ako sa zbaviť mastných vlasov?
Beáta Rampáková
13.3.2017
Aloe vera má všestranné účinky, pre ktoré si ju jednoducho zamilujete. Neveríte? Vyskúšajte produkt s aloe a uveríte.
Dôvody, prečo milovať aloe vera
Šárka Stuchlíková
10.3.2017
Opar je nepríjemný problém, ktorý nás trápi nielen z vizuálneho hľadiska. Otázka, na ktorú mnoho ľudí hľadá odpoveď, spočíva v tom, ako sa zbaviť oparu. Existujú rady a tipy, ktoré môžu pomáhať. Aké to sú?
Ako sa zbaviť oparu?
Šárka Stuchlíková
2.3.2017
Vačky a kruhy pod očami nás môžu trápiť občas, alebo sa stanú našou súčasťou pri každom pohľade do zrkadla. Ako sa ich zbaviť a ako im predchádzať?
Ako sa zbaviť vačkov pod očami?
Šárka Stuchlíková
27.2.2017
Problém s mastnými vlasmi nastane, ak sa mastia už druhý deň po umytí. Častou príčinou býva nevhodná kozmetika, zlá starostlivosť, stres a hormonálne výkyvy.
Ako sa postarať o mastné vlasy?
Michaela Hynková
22.2.2017
Je to mliečny sekrét vylučovaný hltanovými žľazami mladých včiel, ktorý obsahuje asi 60% vody, 15% cukru, 13% bielkovín, 5% tuku, 3% vitamínov a aminokyselín.
Materská kašička
Michaela Hynková
20.2.2017
Ak sa rozhodnete pre návštevu solária, mali by ste vedieť isté informácie a pravidlá, ktoré treba dodržiavať pri umelom opaľovaní.
Je solárium ve skutečnosti bezpečné?
Beáta Rampáková
17.2.2017
„Ozdoby“ nášho tela, na ktoré nie sme hrdí....je možné sa ich zbaviť?
Jazvy
Beáta Rampáková
15.2.2017