Kozmetika pre tehotné

Aj tehotná žena chce byť krásna, mať jemnú pokožku a páčiť sa svojmu okoliu. V ponuke si vyberte krémy proti striám, ktoré výrazne pomôžu ich zmiznutiu, tehotenské ošetrujúcej oleje majú vysoko hojivé účinky. Vaša pokožka je napínaná vplyvom rastúceho bruška, doprajte si čo najkvalitnejšiu starostlivosť.

Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť8 produktov
Krém proti striám viditeľne znižuje ich tvorbu a zároveň zlepšuje vzhľad už existujúcich.
Diet Esthetic Krém na strie Body 10 (Stretch Marks Cream) 200 ml
12,00 EUR
Skladom > 5 ks
Elasti-Q® Exclusive telový krém má jedinečné zloženie a je veľmi účinný ako prevencia vzniku strií aj ich zmiernenie v období tehotenstva, po pôrode a v šestonedelí. Je vhodný pre všetky typy pokožky.
Elasti-Q Exclusive telový krém proti striám 150 ml
10,90 EUR
Skladom 2 ks
Weleda tehotenský pestujúci olej 100 ml je jedinečná starostlivosť, ktorá veľmi účinne zabraňuje vzniku tehotenských strií a má hojivé účinky aj na strie už vzniknuté asi do 18 mesiacov od ich prvého výskytu.
Weleda tehotenský ošetrujúci olej 100 ml
14,21 EUR
Skladom 1 ks
Elasti-Q® Original krém je skvelou prevenciou proti striám v období tehotenstva, pomôže k rýchlejšiemu návratu plochého bruška po pôrode a v šestonedelí.
Elasti-Q Original krém k prevenci strií 200 ml
6,10 EUR
Skladom 1 ks
Unikátny 100% prírodný olej (kombinácia prírodného mandľového, jojobového a slnečnicového oleja) účinne redukuje strie a predchádza ich vzniku.
Eucerin pH5 telový olej proti striám 125 ml
13,90 EUR
Bio tehotenský pestujúci olej lisovaný za studena je ideálny pre starostlivosť o pokožku v období tehotenstva. Ide o čistý prírodný produkt v biokvalite.
Saloos Tehotenský pestujúci olej lisovaný za studena 50 ml
5,20 EUR