KOZMETIKA TePe

Kozmetika vyrábaná z prírodných látok prospieva človeku najväčšmi, pretože neobsahuje žiadne umelé prísady. Je určená na skrášlenie pokožky tela i pleti, vlasov a nechtov. Naša kozmetika účinne podporuje zdravie, krásu všetkých typov pleti a navyše je šetrná voči prírode. Treba si zvoliť ten správny charakter kozmetiky priamo pre váš typ pleti, ktorá dodá hydratáciu a výživu pleti, vlasom či telu a spoľahlivo ju ochráni pred vonkajšími negatívnymi vplyvmi. Prírodnú kozmetiku je možné využívať pleťovú, telovú, vlasovú, erotickú, ale i doplnkovú. Určená je ženám, mužom i deťom.

Výrobca
Zobraziť produkty
Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť11 produktov
Základom pre zdravie zubov je ich pravidelné čistenie. Medzizubné kefky TePe Originál v šírke 0,5 mm sa hodia pre širšie medzierky medzi zubami. Vďaka pravidelnému čisteniu medzizubných priestorov predídete zubným kazom a zápalu ďasien.
TePe Original medzizubné kefky 0,5 mm 8 ks
-27 %
5,40 EUR3,92 EUR
Mať zdravé zuby je základ. Zubná kefka extra soft s motívmi zvieratiek sú vhodné pre malé deti. Vďaka ergonomickému držadlu im uľahčí správne držanie kefky pri čistení.
TePe Select Compact ZOO Extra Soft zubná kefka 3+1
-22 %
7,16 EUR5,60 EUR
Aj tá najlepšia kefka na zuby sa nedokáže dostať do medzizubných priestorov a následkom je často zápal ďasien. Medzizubné kefky TePe Originál sú určené pre dokonalé vyčistenie medzizubných priestorov.
TePe Original medzizubné kefky 0,4 mm 8 ks
-21 %
5,97 EUR4,72 EUR
Pre dokonale vyčistené zuby používajte tiež medzizubné kefky TePe Originál s šírkou štetín 0,45 mm. Pravidelným čistením medzizubných priestorov touto kefkou zabránite vzniku zápalu.
TePe Original medzizubná kefka 0,45 mm 8 ks
4,76 EUR
Ani sebelepšou zubnou kefkou neodstránite zubný povlak a nečistoty z medzier medzi zubami. Medzizubné kefky TePe mix štartovacia sada sú ideálnym riešením, ako mať dokonale čisté a zdravé zuby.
TePe Medzizubné kefky mix 8 veľkostí
-19 %
5,64 EUR4,56 EUR
Dôležité pre zdravý chrup je tiež vyčistenie medzizubných priestorov, ktoré s klasickou kefkou nemožné uskutočniť dostatočne účinne. Pre dokonalú hygienu využívajte medzizubné kefky TePe Originál 0,7 mm.
TePe Original medzizubné kefky 0,7 mm 8 ks
-11 %
5,97 EUR5,32 EUR
Starajte sa o svoje zuby dostatočne. Medzizubné kefky TePe Originál sú široké 0,8 mm a hodia sa teda ak máte širšie medzery medzi zubami. Nehrozí tak poraneniu ďasien. Švédska značka TePe je zárukou kvality.
TePe Original medzizubné kefky 0,8 mm 8 ks
-25 %
5,57 EUR4,20 EUR
Ani tá najlepšia zubná kefka nedokáže dokonale odstrániť medzizubné plak, ktorý býva zdrojom zápalov ďasien. Preto sú tu medzizubné kefky s rukoväťou Tepe Angle, špeciálne navrhnuté pre efektívne čistenie medzizubných priestorov.
TePe Angle 0,6 mm medzizubné kefky 6 ks
5,28 EUR
Jednozväzková kefka TePe Compact Tuf vám uľahčí čistenie jednotlivých zubov. Kefka má jemné vlákna, ktoré zvládnu vyčistiť aj línie ďasien. Pomôže tiež s dočišťováním a čistením zle dostupných miest alebo prerezávajúcich sa zubov.
TePe Compact Tuff - Jednozväzková zubná kefka
-20 %
2,76 EUR2,20 EUR
Zle vyčistené medzizubné priestory môžu spôsobiť zápal. Medzizubné kefky TePe Originál v šírke 0,6 mm sú určené pre širšie medzery medzi zubami.
TePe Original medzizubné kefky 0,6 mm 8 ks
-24 %
5,15 EUR3,92 EUR