KOZMETIKA Charlotte Family

Kozmetika vyrábaná z prírodných látok prospieva človeku najväčšmi, pretože neobsahuje žiadne umelé prísady. Je určená na skrášlenie pokožky tela i pleti, vlasov a nechtov. Naša kozmetika účinne podporuje zdravie, krásu všetkých typov pleti a navyše je šetrná voči prírode. Treba si zvoliť ten správny charakter kozmetiky priamo pre váš typ pleti, ktorá dodá hydratáciu a výživu pleti, vlasom či telu a spoľahlivo ju ochráni pred vonkajšími negatívnymi vplyvmi. Prírodnú kozmetiku je možné využívať pleťovú, telovú, vlasovú, erotickú, ale i doplnkovú. Určená je ženám, mužom i deťom.

Výrobca
Zobraziť produkty
Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť10 produktov
Prírodný šampón Charlotte Family s kvetmi levandule si obľúbia celá rodina. Šampón má čistiace, upokojujúce a zjemňujúce účinky a je vhodný pre každodenné použitie. Vlasom navracia prirodzenú pružnosť a lesk.
Šampón pre celú rodinu s kvetmi levandule Charlotte Family BIO 250 ml
-17 %
9,60 EUR7,96 EUR
Prírodný hydratačný krém Charlotte Family s obsahom jojobového oleja je skvelý osviežujúci spôsob, ako si spríjemniť ráno. Krém maximálne hydratuje a zvláčňuje pokožku a jeho účinky budete cítiť v priebehu celého dňa.
Denný krém s jojobovým olejom Charlotte Family BIO 50 ml
-11 %
11,20 EUR9,96 EUR
Prírodné sprchový gél Charlotte Family s vôňou mandarínok očarí celú vašu rodinu. Tento osviežujúci sprchový gél si vás získa svojou príjemnou vôňou a jemnou penou.
Prírodný sprchový gél s vôňou mandarínok Charlotte Family BIO 500 ml
10,36 EUR
Prírodné šampón Charlotte Family s obsahom eukalyptu a olejmi z cédru a mäty piepornej Charlotte Family je skvelým pomocníkom pre mastné vlasy celej rodiny.
Šampón pre mastné vlasy s eukalyptom Charlotte Family BIO 250 ml
9,56 EUR
Prírodné sprchový gél Charlotte Family s vôňou levandule si zamiluje celá vaša rodina. Tento osviežujúci sprchový gél si vás získa svojou príjemnou vôňou levandule spolu s citrusovými plodmi Stedomoria.
Prírodný sprchový gél s vôňou levandule pre celú rodinu Charlotte Family BIO 500 ml
10,36 EUR
Prírodný sprchový gél Charlotte Family s prirodzenou vôňou mora si zamiluje celá vaša rodina. Sprchový gél obsahuje upokojujúce prírodné zložky, ktoré dodajú vašej kúpeli skutočný pocit pohody a vašu kožu budú primerane regenerovať.
Šampón a sprchový gél s vôňou mora Charlotte Family BIO 500 ml
10,36 EUR
Prírodný šampón a sprchový gél Charlotte Family s vôňou vanilky a jablká sa stane skvelým doplnkom vo vašej domácnosti. Sprchový gél obsahuje upokojujúce prírodné zložky, ktoré dodajú kúpeli pocit pohody a vašu kožu budú primerane regenerov
Šampón a sprchový gél s vôňou vanilky a jablká Charlotte Family BIO 500 ml
10,36 EUR
Prírodný šampón pre suché vlasy s prírodnými olejmi Charlotte Family s obsahom aloe vera a celou radou vitamínov a minerálov si zamiluje celá vaša rodina. Šampón obsahuje výťažky z rastlinných olejov, ktoré vlasy vyživujú, bez toho aby ich
Šampón pre suché vlasy s prírodnými olejmi Charlotte Family BIO 250 ml
9,56 EUR
Prírodný deodorant Charlotte Family s príjemnou kvetinovou vôňou slamienky sa stane vaším skvelým partnerom pre každodennú príležitosť. Tento efektívny certifikovaný sprej vám poskytne maximálnu ochranu po celý deň.
Dezodorant Slamienka Charlotte Family BIO 75 ml
9,16 EUR
Prírodný deodorant Charlotte Family s príjemnou vôňou zeleného čaju sa stane vaším skvelým osviežujúcim partnerom pre každodennú príležitosť. Tento efektívny certifikovaný sprej vám poskytne maximálnu ochranu po celý deň.
Dezodorant Zelený čaj Charlotte Family BIO 75 ml
-13 %
9,20 EUR7,96 EUR