Korektor Dermedic Normacne Preventi RECENZIA

Akné je dlhodobý problém, ktorý trápi nielen väčšinu žien a dievčat, ale aj chlapcov. Ani ja nie som výnimkou. Bolo hneď na začiatku jasné, že druhý produkt bude tento korektor. Korektory si kupujem pravidelne, pretože drží akné na prijateľnej vlne.

Vzhľad balenia je opäť, ako sme u značky Dermedic zvyknutý, jednoduchý a veľmi pekný. Na čo tiež robiť všetko prezdobené, že áno? Korektor má odnímateľné viečko ostro zelenou farbou, ktorá namiesto aby odradila, dodá korektoru veselý vzhľad. Vyzerá veľmi elegantne a zároveň veselo. Korektor sám o sebe je malý, čo oceňujem. Môžem si ho sebou brať kamkoľvek, všade sa totiž zmestí. Aj keď je balenie celkom malé, ma vydržal skoro tri mesiace, aj keď som ho často používala aj trikrát denne.

Aplikácia je jednoduchá. Iba odskrutkujete kryt a nanesiete požadované množstvo rovno na daný pupienok alebo korektor nanesiete na prst a potom až z neho nanesiete na pupienky. Konzistencia je priehľadná, čo mi vyhovuje. Často som ho použila aj pod make-up. Pleť sa liečila a rovno som pupienky aj skryla. Výborná kombinácia.

Korektor sám o sebe vám akné nevylieči. Ovšem dokáže celkom razantne mierniť príznaky. Boli časy, keď som ním trpela naozaj veľa. Hlavne v najväčšej zime a korektor dokázal ten zázrak, aby sa pupienky ďalej nerozvíjali.

Niekomu sa môže zdať tento korektor drahý, ale akné nie je žiadna sranda. Myslím, že práve do tohto korektora, ktorý vám určite môže pomôcť sa oplatí investovať.

Výrobok pre Vás otestovala: Kristýna Fričová