Kondicionéry

Kondicionéry Alterna - Caviar dodávají vlasům maximální výživu s minimálním zatížením! Díky speciálně vyvinuté technologii Age-Control Complex®, což je dokonale vyvážená kombinace extraktů z kaviáru, vitamínu C s antioxidačními schopnostmi a regenerujících cytosinů, dodají kondicionéry této řady výživu všem typům vlasů a to i suchým a poškozeným, rychle se mastícím nebo barveným vlasům. K dosažení maximálních účinků se doporučuje používat i šampony, oleje, masky, stylingové přípravky, bezoplachovou péči ze stejné řady.

Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť17 produktov
Caviar RepaiRx Instant Recovery Conditioner je hĺbkovo vyživujúci regeneračný kondicionér, ktorý intenzívne vyživuje a hydratuje ťažko poškodené vlasy a zanecháva ich krásne hebké, lesklé a zdravé.
Alterna Caviar RepaiRx Instant Recovery Conditioner - Kondicionér pre poškodené vlasy 250 ml
19,20 EUR
Skladom > 5 ks
Caviar Repelenishing Moisture Conditioner je dokonale vyživujúci kondicionér pre všetky typy vlasov, ktorý bol špeciálne vyvinutý pre intenzívnu hydratáciu, regeneráciu a ochranu vlasov pred vonkajšími nepriaznivými vplyvmi.
Alterna Caviar Replenishing Moisture Conditioner - Kaviárový hydratačný kondicionér 250 ml
20,50 EUR
Skladom > 5 ks
Caviar Repelenishing Moisture Conditioner je neuveriteľne vyživujúci kondicionér pre všetky typy vlasov, ktorý bol špeciálne vyvinutý pre intenzívnu regeneráciu, hydratáciu a ochranu pred vonkajšími nepriaznivými vplyvmi.
Alterna Caviar Replenishing Moisture Conditioner - Kaviárový hydratačný kondicionér 40 ml
7,50 EUR
Skladom > 5 ks
Caviar Experience Travel Kit je 4-dielna sada luxusných produktov na vlasy z rady CAVIAR Anti-Aging®. Okamžite dodá vlasom výživu a hydratáciu a zanechá je neuveriteľne vzdušné, lesklé a vitálne. Majte aj na cestách krásne vlasy!
Alterna - Caviar RepaiRx Experience Travel Kit 160 ml
23,40 EUR
Skladom > 5 ks
Trápia vás jemné vlasy a účes bez objemu? Vyskúšajte regeneračný kondicionér, ktorý vlasy vyživí bez zbytočného zaťaženia a dodá im stratenú silu.
Alterna Caviar Volume Bodybuilding Conditioner Kaviárový kondicionér pre trvalý objem MAXI 1000 ml
26,60 EUR
Skladom > 5 ks
Caviar Bodybuilding Volume Conditioner - Kaviárový kondicionér pre objem navracia jemným, zľahnutými a unaveným vlasom dlhotrvajúci objem, silu a vitalitu bez zaťaženia vlasov a zanecháva ich neuveriteľne bohaté, vitálne a hodvábne lesklé.
Alterna Caviar Bodybuilding Volume Conditioner - Kaviárový kondicionér pre objem 250 ml
19,51 EUR
Skladom > 5 ks
Intenzívny kondicionér prenikne dovnútra vlasu a vyživuje ho do hĺbky. Má rovnakú hydratačný silu vo vnútri vlasu ako hydratačná maska.
Alterna Caviar Moisture Intense Oil Créme Deep Conditioner MAXI kondicionér pre okamžitú intenzívnu hydratáciu 916 ml
24,10 EUR
Skladom > 5 ks
Caviar Oil Creme Pre-Shampoo Deep Conditioner preniká do hĺbky vlasových vlákien, ktoré maximálne hydratuje, vyživuje, uhladzuje a zanecháva ich neuveriteľne regenerované, vitálny a viditeľne spoľahlivého.
Alterna Caviar Oil Creme Pre-Shampoo Deep Conditioner 207 ml
17,19 EUR
Skladom > 5 ks
Caviar Clinical Dandruff Control Conditioner - Kondicionér proti lupinám je unikátna starostlivosť, ktorá bola vedcami špeciálne vyvinutá pre pokožku hlavy trpiacou nadmerným svrbením, podráždením a tvorbou lupín.
Alterna Caviar Clinical Dandruff Control Condition 250 ml
17,19 EUR
Skladom > 5 ks