Kondicionéry

Kondicionéry Alterna - Caviar dodávají vlasům maximální výživu s minimálním zatížením! Díky speciálně vyvinuté technologii Age-Control Complex®, což je dokonale vyvážená kombinace extraktů z kaviáru, vitamínu C s antioxidačními schopnostmi a regenerujících cytosinů, dodají kondicionéry této řady výživu všem typům vlasů a to i suchým a poškozeným, rychle se mastícím nebo barveným vlasům. K dosažení maximálních účinků se doporučuje používat i šampony, oleje, masky, stylingové přípravky, bezoplachovou péči ze stejné řady.

Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť17 produktov
Caviar RepaiRx Instant Recovery Conditioner je hĺbkovo vyživujúci regeneračný kondicionér, ktorý intenzívne vyživuje a hydratuje ťažko poškodené vlasy a zanecháva ich krásne hebké, lesklé a zdravé.
Alterna Caviar RepaiRx Instant Recovery Conditioner - Kondicionér pre poškodené vlasy 250 ml
37,81 EUR19,24 EUR
Skladom > 5 ks
Caviar Repelenishing Moisture Conditioner je dokonale vyživujúci kondicionér pre všetky typy vlasov, ktorý bol špeciálne vyvinutý pre intenzívnu hydratáciu, regeneráciu a ochranu vlasov pred vonkajšími nepriaznivými vplyvmi.
Alterna Caviar Replenishing Moisture Conditioner - Kaviárový hydratačný kondicionér 250 ml
38,00 EUR20,45 EUR
Skladom > 5 ks
Caviar Oil Creme Pre-Shampoo Deep Conditioner preniká do hĺbky vlasových vlákien, ktoré maximálne hydratuje, vyživuje, uhladzuje a zanecháva ich neuveriteľne regenerované, vitálny a viditeľne spoľahlivého.
Alterna Caviar Oil Creme Pre-Shampoo Deep Conditioner 207 ml
39,54 EUR17,18 EUR
Skladom > 5 ks
Caviar Oil Creme Pre-Shampoo Treatment je luxusná revolučná starostlivosť, ktorá dodávává vlasom hydratáciu a výživu a napomáha maximálnemu vstrebávaniu prospešných látok do hĺbky vlasových vlákien
Alterna Caviar Oil Creme Pre-Shampoo Treatment 125 ml
33,97 EUR15,73 EUR
Skladom > 5 ks
Caviar Clinical Dandruff Control Conditioner - Kondicionér proti lupinám je unikátna starostlivosť, ktorá bola vedcami špeciálne vyvinutá pre pokožku hlavy trpiacou nadmerným svrbením, podráždením a tvorbou lupín.
Alterna Caviar Clinical Dandruff Control Condition 250 ml
17,18 EUR
Skladom > 5 ks
Caviar Clinical Dandruff Control Conditioner MAXI - Kondicionér proti lupinám je vedcami špeciálne vyvinutá receptúra pre pokožku hlavy, ktorá trpí nadmerným svrbením, podráždením a tvorbou lupín.
Alterna Caviar Clinical Dandruff Control Conditioner MAXI - Kondicionér proti lupinám 2000 ml
86,33 EUR56,51 EUR
Skladom > 5 ks
V praktickom balení na cesty či ako vzorka na vyskúšanie 2x7 ml nájdete šampón a kondicionér na suché vlasy Caviar Replenishing.
Alterna Caviar Replenishing Moisture Duo Sachet vzorku šampónu a kondicionéru pre suché vlasy 2x7 ml (14 ml)
1,21 EUR
Skladom > 5 ks
Intenzívny kondicionér prenikne dovnútra vlasu a vyživuje ho do hĺbky. Má rovnakú hydratačný silu vo vnútri vlasu ako hydratačná maska.
Alterna Caviar Moisture Intense Oil Créme Deep Conditioner MAXI kondicionér pre okamžitú intenzívnu hydratáciu 916 ml
26,62 EUR
Skladom > 5 ks
Balzam na vlasy, ktorý urýchli ich sušenie. Vlasy chráni pred teplom z fénu a urýchli ich vyfúkanie.
Alterna Caviar Style Satin Rapid Blowout Balm balzam pre urýchlenie vysúšanie vlasov 147 ml
15,73 EUR
Skladom > 5 ks