Kondicionéry

Kondicionéry Alterna - Caviar dodávají vlasům maximální výživu s minimálním zatížením! Díky speciálně vyvinuté technologii Age-Control Complex®, což je dokonale vyvážená kombinace extraktů z kaviáru, vitamínu C s antioxidačními schopnostmi a regenerujících cytosinů, dodají kondicionéry této řady výživu všem typům vlasů a to i suchým a poškozeným, rychle se mastícím nebo barveným vlasům. K dosažení maximálních účinků se doporučuje používat i šampony, oleje, masky, stylingové přípravky, bezoplachovou péči ze stejné řady.

Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť18 produktov
Caviar RepaiRx Instant Recovery Conditioner je hĺbkovo vyživujúci regeneračný kondicionér, ktorý intenzívne vyživuje a hydratuje ťažko poškodené vlasy a zanecháva ich krásne hebké, lesklé a zdravé.
Alterna Caviar RepaiRx Instant Recovery Conditioner - Kondicionér pre poškodené vlasy 250 ml
37,82 EUR19,24 EUR
Skladom > 5 ks
Caviar Repelenishing Moisture Conditioner MAXI je výživný kondicionér pre všetky typy vlasov, ktorý bol špeciálne vyvinutý pre intenzívnu regeneráciu, hydratáciu a ochranu pred nepriaznivými vonkajšími vplyvmi.
Alterna Caviar Replenishing Moisture Conditioner 1000 ml
24,08 EUR
Skladom > 5 ks
Kondicionér Caviar RepaiRx je prípravok na poškodené vlasy. Vlasy budete mať hladké a veľmi ľahké.
Alterna CAVIAR RepaiRx Instant Recovery Conditioner - kondicionér pre poškodené vlasy 1000 ml
24,08 EUR
Skladom > 5 ks
Caviar Repelenishing Moisture Conditioner je neuveriteľne vyživujúci kondicionér pre všetky typy vlasov, ktorý bol špeciálne vyvinutý pre intenzívnu regeneráciu, hydratáciu a ochranu pred vonkajšími nepriaznivými vplyvmi.
Alterna Caviar Replenishing Moisture Conditioner - Kaviárový hydratačný kondicionér 40 ml
15,66 EUR7,50 EUR
Skladom > 5 ks
Caviar Oil Creme Pre-Shampoo Deep Conditioner preniká do hĺbky vlasových vlákien, ktoré maximálne hydratuje, vyživuje, uhladzuje a zanecháva ich neuveriteľne regenerované, vitálny a viditeľne spoľahlivého.
Alterna Caviar Oil Creme Pre-Shampoo Deep Conditioner 207 ml
39,55 EUR17,18 EUR
Skladom > 5 ks
Caviar Oil Creme Pre-Shampoo Treatment je luxusná revolučná starostlivosť, ktorá dodávává vlasom hydratáciu a výživu a napomáha maximálnemu vstrebávaniu prospešných látok do hĺbky vlasových vlákien
Alterna Caviar Oil Creme Pre-Shampoo Treatment 125 ml
33,98 EUR15,73 EUR
Skladom > 5 ks
Caviar Clinical Dandruff Control Conditioner - Kondicionér proti lupinám je unikátna starostlivosť, ktorá bola vedcami špeciálne vyvinutá pre pokožku hlavy trpiacou nadmerným svrbením, podráždením a tvorbou lupín.
Alterna Caviar Clinical Dandruff Control Condition 250 ml
17,18 EUR
Skladom > 5 ks
Caviar Repelenishing Moisture Conditioner je dokonale vyživujúci kondicionér pre všetky typy vlasov, ktorý bol špeciálne vyvinutý pre intenzívnu hydratáciu, regeneráciu a ochranu vlasov pred vonkajšími nepriaznivými vplyvmi.
Alterna Caviar Replenishing Moisture Conditioner - Kaviárový hydratačný kondicionér 250 ml
38,01 EUR20,45 EUR
Skladom > 5 ks
Caviar Clinical Dandruff Control Conditioner MAXI - Kondicionér proti lupinám je vedcami špeciálne vyvinutá receptúra pre pokožku hlavy, ktorá trpí nadmerným svrbením, podráždením a tvorbou lupín.
Alterna Caviar Clinical Dandruff Control Conditioner MAXI - Kondicionér proti lupinám 2000 ml
86,35 EUR56,51 EUR
Skladom > 5 ks