Kondicionéry

Kondicionéry Alterna - Caviar dodávají vlasům maximální výživu s minimálním zatížením! Díky speciálně vyvinuté technologii Age-Control Complex®, což je dokonale vyvážená kombinace extraktů z kaviáru, vitamínu C s antioxidačními schopnostmi a regenerujících cytosinů, dodají kondicionéry této řady výživu všem typům vlasů a to i suchým a poškozeným, rychle se mastícím nebo barveným vlasům. K dosažení maximálních účinků se doporučuje používat i šampony, oleje, masky, stylingové přípravky, bezoplachovou péči ze stejné řady.

Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť17 produktov
Caviar RepaiRx Instant Recovery Conditioner je hĺbkovo vyživujúci regeneračný kondicionér, ktorý intenzívne vyživuje a hydratuje ťažko poškodené vlasy a zanecháva ich krásne hebké, lesklé a zdravé.
Alterna Caviar RepaiRx Instant Recovery Conditioner - Kondicionér pre poškodené vlasy 250 ml
38,58 EUR19,24 EUR
Skladom > 5 ks
Caviar Bodybuilding Volume Conditioner - Kaviárový kondicionér pre objem navracia jemným, zľahnutými a unaveným vlasom dlhotrvajúci objem, silu a vitalitu bez zaťaženia vlasov a zanecháva ich neuveriteľne bohaté, vitálne a hodvábne lesklé.
Alterna Caviar Bodybuilding Volume Conditioner - Kaviárový kondicionér pre objem 250 ml
30,36 EUR19,48 EUR
Skladom > 5 ks
Caviar Oil Creme Pre-Shampoo Deep Conditioner preniká do hĺbky vlasových vlákien, ktoré maximálne hydratuje, vyživuje, uhladzuje a zanecháva ich neuveriteľne regenerované, vitálny a viditeľne spoľahlivého.
Alterna Caviar Oil Creme Pre-Shampoo Deep Conditioner 207 ml
40,35 EUR17,18 EUR
Skladom > 5 ks
Kondicionér Caviar RepaiRx je prípravok na poškodené vlasy. Vlasy budete mať hladké a veľmi ľahké.
Alterna CAVIAR RepaiRx Instant Recovery Conditioner - kondicionér pre poškodené vlasy 1000 ml
24,08 EUR
Skladom > 5 ks
Caviar Repelenishing Moisture Conditioner je dokonale vyživujúci kondicionér pre všetky typy vlasov, ktorý bol špeciálne vyvinutý pre intenzívnu hydratáciu, regeneráciu a ochranu vlasov pred vonkajšími nepriaznivými vplyvmi.
Alterna Caviar Replenishing Moisture Conditioner - Kaviárový hydratačný kondicionér 250 ml
38,78 EUR20,45 EUR
Skladom > 5 ks
Intenzívny kondicionér prenikne dovnútra vlasu a vyživuje ho do hĺbky. Má rovnakú hydratačný silu vo vnútri vlasu ako hydratačná maska.
Alterna Caviar Moisture Intense Oil Créme Deep Conditioner MAXI kondicionér pre okamžitú intenzívnu hydratáciu 916 ml
24,08 EUR
Skladom > 5 ks
Trápia vás jemné vlasy a účes bez objemu? Vyskúšajte regeneračný kondicionér, ktorý vlasy vyživí bez zbytočného zaťaženia a dodá im stratenú silu.
Alterna Caviar Volume Bodybuilding Conditioner Kaviárový kondicionér pre trvalý objem MAXI 1000 ml
26,62 EUR
Skladom > 5 ks
Kondicionér na krepaté vlasy. Dodá vašim vlasom energiu, silu i objem. Veľké množstvo prírodných zložiek je perfektný na poškodené vlasy. Obsahuje výťažky z bio bambusu a olej Kendi.
Alterna Bamboo Smooth Anti-Frizz Conditioner MAXI kondicionér proti krepovateniu 1000 ml
19,72 EUR
Skladom > 5 ks
Caviar Oil Creme Pre-Shampoo Treatment je luxusná revolučná starostlivosť, ktorá dodávává vlasom hydratáciu a výživu a napomáha maximálnemu vstrebávaniu prospešných látok do hĺbky vlasových vlákien
Alterna Caviar Oil Creme Pre-Shampoo Treatment 125 ml
34,67 EUR15,73 EUR
Skladom > 5 ks