Kondicionéry

Kondicionéry Alterna – Bamboo dodávají vlasům maximální výživu s minimálním zatížením! Díky obsaženým unikátním extraktům z bambusu, které jsou bohaté na minerály, aminokyseliny a cukry dodají kondicionéry této řady výživu všem typům vlasů a to i suchým a poškozeným, rychle se mastícím nebo barveným vlasům. K dosažení maximálních účinků se doporučuje používat i šampony, oleje, masky, stylingové přípravky, bezoplachovou péči a séra ze stejné řady.

Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť9 produktov
Nočná fáza pre dokonalé pevné a hladké vlasy Bamboo Smooth Pm Anti-Frizz Smoothing Treatmen vám poskytne dokonalú starostlivosť v noci a skrotí aj tie nejkrepatejšie a nejneposlušnejšie pramene vlasov. Nezanecháva stopy na vankúši.
Alterna Bamboo Smooth PM Anti-Frizz Smoothing Treatment nočný regeneračný a uhladzujúci starostlivosť 150 ml
-6 %
16,00 EUR14,96 EUR
Šampón pre bohatý objem jemných a riedkych vlasov. Vlasy jemne čistí a dodáva im potrebnú hydratáciu.
Alterna Bamboo Abundant Volume Conditioner MAXI 1000 ml
-6 %
23,99 EUR22,56 EUR
Bamboo Luminous Shine Conditioner - Kondicionér pre trblietavý lesk zanecháva vlasy už po prvom použití oslnivo lesklé, hebké, hladké a viditeľne omladené a poskytuje im hĺbkovú regeneráciu, hydratáciu a výživu.
Alterna Bamboo Luminous Shine Conditioner - Kondicionér pre trblietavý lesk 250 ml
11,76 EUR
Bamboo Abundant Volume Conditioner MAXI - Kondicionér pre bohatý objem je dokonale vyvážená zmes vitamínov, minerálov a fytonutrientov, ktoré vlasy prirodzene zahusťujú, posilňujú, regenerujú, vitalizujú a chránia pred nepriaznivými vonkajš
Alterna Bamboo Abundant Volume Conditioner MAXI - Kondicionér pre bohatý objem 2000 ml
44,36 EUR
Bamboo Abundant Volume Conditioner - Kondicionér pre bohatý objem je ideálne vyvážená zmes minerálov, vitamínov a fytonutrientov, ktoré vlasy prirodzene posilňujú, zahusťujú, vitalizujú, regenerujú a chránia pred nepriaznivými vonkajšími vp
Alterna Bamboo Abundant Volume Conditioner - Kondicionér pre bohatý objem 250 ml
11,76 EUR
Bamboo Smooth Anti-Frizz Conditioner MAXI - Kondicionér proti krepovateniu je jedinečná starostlivosť, ktorá chráni vlasy pred krepatením, hydratuje a vyživuje ich do hĺbky a zanecháva ich lesklé, jemné, vitálne a viditeľne zdravšie.
Alterna Bamboo Anti-Frizz Conditioner - Kondicionér proti krepovateniu vlasov 250 ml
11,76 EUR
Bamboo Color Care Conditioner - Kondicionér pre farbené vlasy chráni farbu vlasov, zjemňuje ich a navracia im lesk, silu, krásu a zdravý vzhľad. Jeho zloženie je šetrné k farbeným a poničeným vlasom, ktoré navyše maximálne chráni pred UV ži
Alterna Bamboo Color Care Conditioner - Kondicionér pre farbené vlasy 250 ml
11,76 EUR
Kondicionér dodá vašim vlasom žiarivý lesk, pružnosť, pevnosť. Prípravok neobsahuje sulfáty a parabény.
Alterna Bamboo Luminous Shine Conditioner MAXI bambusový kondicionér pre trblietavý lesk 1000 ml
-6 %
23,99 EUR22,56 EUR
Vzorkovej balenie šampónu a kondicionéru pre husté a bohaté vlasy. Obsahuje účinné prírodné látky, napríklad koreň Maca.
Alterna Bamboo Abundant Volume Duo Sachet vzorku šampónu a kondicionéru pre maximálny objem 2x7 ml (14 ml)
-3 %
1,40 EUR1,36 EUR