Kondícia

Pre zdravý život je potrebné, aby organizmus človeka bol v dobrej duševnej i fyzickej kondícii. Zdravá strava, aktívny pohyb, primerané cvičenie a posilňovanie svalov je spolu so zdravou a plnohodnotnou stravou základom k zdravému životnému štýlu. Pre správny postup pri udržiavaní dobrej kondície budete potrebovať niekoľko rád a skúseností, o ktoré sa s vami radi podelíme. Neváhajte a vyberte si to, čo vás práve zaujíma!

Autor
Zobraziť produkty
Výraz:Hľadať
Kde hľadať:
Aminokyseliny sú dusíkaté organické zlúčeniny, ktoré tvoria základný stavebný kameň organizmu, dodávajú mu energiu, regulujú všetky metabolické procesy, podieľajú sa na tvorbe svalov, orgánov, kože, vlasov a sú nevyhnutné pre zdravie.
Aminokyseliny, sú skutečne potrebné?
Michaela Hynková
2.10.2017
Príčinou zlej metabolickej funkcie je nedostatok pohybu, stres a zlá strava, takže je dobré dodržiavať 9 základných odporúčaní odborníkov v oblasti výživy na ovplyvnenie intenzity metabolizmu.
Pôst: ideálne naštartovanie metabolizmu
Michaela Hynková
21.8.2017
Detoxikácia tela prebieha pri správnej funkcii orgánov väčšinou samovoľne. Môžeme však svojmu organizmu trochu pomôcť a ešte viac naštartovať jeho samočistiacu schopnosť. Ako na to?
Čo jesť, keď detoxikujete svoje telo?
Šárka Stuchlíková
24.3.2017
Znášanlivosť hrachového proteínu u ľudí je veľmi dobrá, pretože je ľahko stráviteľný a bez alergénov. Bežná dávka proteínov by nemala mať na organizmus zásadný vplyv.
Je pre vás hrachový proteín najvhodnejší?
Michaela Hynková
22.3.2017
Najlepší spôsob, ako rýchle schudnúť je športovať a jesť vyváženú stravu, ktorá by mala obsahovať veľa zeleniny, ovocia, celozrnnej potraviny, strukoviny, orechy a nízkotučné mliečne výrobky.
Najlepšie spôsoby ako schudnúť
Michaela Hynková
16.3.2017
Chilli je nielen zdravé, ale tiež pomáha udržať hlad na uzde, obmedzuje chuť k jedlu, uvoľňuje endorfíny a podporuje trávenie.
Zvyšuje chilli spaľovanie?
Michaela Hynková
28.2.2017
Dokonca aj športovci potrebujú občas schudnúť, avšak aj keď sa to môže zdať nepochopiteľné, nemajú to vôbec jednoduché. Nemôžu totiž chudnúť rovnako, ako väčšina diét káže, teda prostredníctvom prísne obmedzených kalorických príjmov.
Váhový úbytok pre vytrvalostné športovcov
Tereza Župová
28.2.2017
Chudnutie – v dnešnej dobe dosť často skloňované slovíčko a nielen u dospelých ale aj detí. Už niektoré deti majú problém s priberaním, nadváhou a obezitou a rodičia rozmýšľajú, aký spôsob nájsť pre svoje deti, aby schudli.
Prečo ľudia priberajú?
Beáta Rampáková
27.2.2017
Môže nám pomôcť cvičenie jogy?
Jóga zmení váš mozog!
Beáta Rampáková
23.2.2017