Intímna hygiena

Pravidelná a dôkladná hygiena intímnych partií je veľmi dôležitá, môžete tak predísť zdravotným problémom, ako sú nepríjemné infekcie a výtoky. Bežná hygiena môže narušiť prirodzenú flóru, a tak je dôležité používať tie správne prostriedky, akými sú antibakteriálne emulzie, antimykotické emulzie, emulzia pre intímnu hygienu alebo vhodné na cestovanie či použitie počas dňa obrúsky na intímnu hygienu či antibakteriálne servítky. Vytvorte aj vy správne podmienky pre správne fungovanie vášho tela.

Velikost baleníVýrobca
Zobraziť produkty
Zobraziť produkty
Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť24 produktov
Dopřejte si bezpečnou a diskrétní ochranu v průběhu celého menstruačního cyklu.
Always Ultra Normal plus hygienické vložky 10 ks/bal.
1,10 EUR
Skladom > 5 ks
Lactacyd Pharma Antibakteriálne emulzia na intímnu hygienu je inovatívny umývací prostriedok pre ženy s problematickou alebo precitlivenou pokožkou. Nevysušuje, nedráždi a zachováva prirodzené pH.
Lactacyd Pharma Antibakteriální emulzia na intímnu hygienu 250 ml
5,51 EUR
Skladom 2 ks
Lactacyd Pharma hydratujúce emulzia pre intímnu hygienu je jemný umývací prostriedok, ktorý pokožku nedráždi. Dokonale čistí, má upokojujúce účinky a hydratuje. Zachováva pokožke prirodzené pH.
Lactacyd Pharma Hydratujíca emulzia pre intímnu hygienu 250 ml
5,09 EUR
Skladom 2 ks
Lactacyd Pharma s antimykotickým vlastnosťami je obľúbený prípravok pre starostlivosť o pokožku vašich intímnych partií postihnuté kvasinkovou infekciou. Znižuje symptómy choroby a lieči.
Lactacyd Pharma s antimykotickými vlastnosťami 250 ml
5,20 EUR
Skladom 1 ks
Lactacyd Pharma senzitívne emulzia pre intímnu hygienu je unikátny umývací prostriedok pre ženy s problematickou a precitlivenou pokožkou. Zmierňuje podráždenie, hydratuje a zachováva pokožke prirodzené pH.
Lactacyd Pharma senzitivna emúlzia pre intímnu hygienu 250 ml
5,09 EUR
Skladom 1 ks
Lactacyd Pharma upokojujúce emulzia pre intímnu hygienu je obľúbeným umývacím gélom pre ženy s problematickou a precitlivenou pokožkou. Zmierňuje podráždenie, hydratuje a zachováva pokožke prirodzené pH.
Lactacyd Pharma upokojujúca emulzia pre intímnu hygienu 250 ml
5,09 EUR
Skladom 1 ks
Lactacyd Femina obrúsky na intímnu hygienu sú obľúbeným hygienickým prostriedkom pre starostlivosť o ženské intímne partie v akomkoľvek prostredí. Pokožku nedráždi, ale jemne čistí.
Lactacyd Femina obrúsky na intímnu hygienu 1x15 ks
2,40 EUR
Skladom 1 ks
Príjemný a svieži pocit po celý deň jedine s Idelyn.
Idelyn Beliema Expert Intim gel 200 ml
5,51 EUR
Skladom 1 ks
Chilly spĺňa všetky zásady ženskej hygieny.
Chilly intima Fresh gel 200 ml
3,61 EUR
Skladom 1 ks