Intímna hygiena

Intímna hygiena je nevyhnutnou súčasťou starostlivosti o naše telo. Obzvlášť ženy by nemali starostlivosť o seba samého podceňovať. Medzi obľúbené produkty patria napríklad sprchové gély alebo antibakteriálne vlhčené obrúsky na intímnu hygienu. Najmä ženy s citlivou pokožkou ocenia zmiernenie podráždenia, hydratáciu a zachovanie prirodzeného pH pokožky.

Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť29 produktov
Dopřejte si bezpečnou a diskrétní ochranu v průběhu celého menstruačního cyklu.
Always Ultra Normal plus hygienické vložky 10 ks/bal.
-36 %
1,80 EUR1,16 EUR
Lactacyd Pharma s antimykotickým vlastnosťami je obľúbený prípravok pre starostlivosť o pokožku vašich intímnych partií postihnuté kvasinkovou infekciou. Znižuje symptómy choroby a lieči.
Lactacyd Pharma s antimykotickými vlastnosťami 250 ml
-25 %
7,16 EUR5,40 EUR
Lactacyd obrúsky with Antibacterials pre intímnu hygienu sú antibakteriálne vlhčené hygienické obrúsky pre starostlivosť o pokožku intímnych partií kedykoľvek a kdekoľvek. Prvotriedne hygienické ošetrenie vašej pokožky.
Lactacyd obrúsky antibakteriálne na intímnu hygienu 15 ks
-25 %
3,16 EUR2,36 EUR
Lactacyd Pharma Antibakteriálne emulzia na intímnu hygienu je inovatívny umývací prostriedok pre ženy s problematickou alebo precitlivenou pokožkou. Nevysušuje, nedráždi a zachováva prirodzené pH.
Lactacyd Pharma Antibakteriální emulzia na intímnu hygienu 250 ml
-21 %
6,36 EUR5,00 EUR
Lactacyd Pharma hydratujúce emulzia pre intímnu hygienu je jemný umývací prostriedok, ktorý pokožku nedráždi. Dokonale čistí, má upokojujúce účinky a hydratuje. Zachováva pokožke prirodzené pH.
Lactacyd Pharma Hydratujíca emulzia pre intímnu hygienu 250 ml
-21 %
6,36 EUR5,00 EUR
Lactacyd Pharma senzitívne emulzia pre intímnu hygienu je unikátny umývací prostriedok pre ženy s problematickou a precitlivenou pokožkou. Zmierňuje podráždenie, hydratuje a zachováva pokožke prirodzené pH.
Lactacyd Pharma senzitivna emúlzia pre intímnu hygienu 250 ml
-21 %
6,36 EUR5,00 EUR
Lactacyd Pharma upokojujúce emulzia pre intímnu hygienu je obľúbeným umývacím gélom pre ženy s problematickou a precitlivenou pokožkou. Zmierňuje podráždenie, hydratuje a zachováva pokožke prirodzené pH.
Lactacyd Pharma upokojujúca emulzia pre intímnu hygienu 250 ml
-21 %
6,36 EUR5,00 EUR
Lactacyd Femina obrúsky na intímnu hygienu sú obľúbeným hygienickým prostriedkom pre starostlivosť o ženské intímne partie v akomkoľvek prostredí. Pokožku nedráždi, ale jemne čistí.
Lactacyd Femina obrúsky na intímnu hygienu 1x15 ks
-25 %
3,16 EUR2,36 EUR
Príjemný a svieži pocit po celý deň jedine s Idelyn.
Idelyn Beliema Expert Intim gel 200 ml
6,00 EUR
Chilly spĺňa všetky zásady ženskej hygieny.
Chilly intima Fresh gel 200 ml
3,96 EUR
Vhodný vo všetkých prípadoch dočasnej zmeny vaginálnej flóry, spôsobené tiež baktériami alebo kvasinkami.
Idelyn Beliema Effect 10 tbl.
7,88 EUR