Intímna hygiena

Intímna hygiena je nevyhnutnou súčasťou starostlivosti o naše telo. Obzvlášť ženy by nemali starostlivosť o seba samého podceňovať. Medzi obľúbené produkty patria napríklad sprchové gély alebo antibakteriálne vlhčené obrúsky na intímnu hygienu. Najmä ženy s citlivou pokožkou ocenia zmiernenie podráždenia, hydratáciu a zachovanie prirodzeného pH pokožky.

Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť23 produktov
Dopřejte si bezpečnou a diskrétní ochranu v průběhu celého menstruačního cyklu.
Always Ultra Normal plus hygienické vložky 10 ks/bal.
1,10 EUR
Skladom > 5 ks
Lactacyd Pharma hydratujúce emulzia pre intímnu hygienu je jemný umývací prostriedok, ktorý pokožku nedráždi. Dokonale čistí, má upokojujúce účinky a hydratuje. Zachováva pokožke prirodzené pH.
Lactacyd Pharma Hydratujíca emulzia pre intímnu hygienu 250 ml
5,09 EUR
Skladom 2 ks
Lactacyd Pharma s antimykotickým vlastnosťami je obľúbený prípravok pre starostlivosť o pokožku vašich intímnych partií postihnuté kvasinkovou infekciou. Znižuje symptómy choroby a lieči.
Lactacyd Pharma s antimykotickými vlastnosťami 250 ml
5,20 EUR
Skladom 1 ks
Lactacyd Pharma senzitívne emulzia pre intímnu hygienu je unikátny umývací prostriedok pre ženy s problematickou a precitlivenou pokožkou. Zmierňuje podráždenie, hydratuje a zachováva pokožke prirodzené pH.
Lactacyd Pharma senzitivna emúlzia pre intímnu hygienu 250 ml
5,09 EUR
Skladom 1 ks
Lactacyd Pharma upokojujúce emulzia pre intímnu hygienu je obľúbeným umývacím gélom pre ženy s problematickou a precitlivenou pokožkou. Zmierňuje podráždenie, hydratuje a zachováva pokožke prirodzené pH.
Lactacyd Pharma upokojujúca emulzia pre intímnu hygienu 250 ml
5,09 EUR
Skladom 1 ks
Lactacyd Femina obrúsky na intímnu hygienu sú obľúbeným hygienickým prostriedkom pre starostlivosť o ženské intímne partie v akomkoľvek prostredí. Pokožku nedráždi, ale jemne čistí.
Lactacyd Femina obrúsky na intímnu hygienu 1x15 ks
2,40 EUR
Skladom 1 ks
Lactacyd obrúsky with Antibacterials pre intímnu hygienu sú antibakteriálne vlhčené hygienické obrúsky pre starostlivosť o pokožku intímnych partií kedykoľvek a kdekoľvek. Prvotriedne hygienické ošetrenie vašej pokožky.
Lactacyd obrúsky antibakteriálne na intímnu hygienu 15 ks
2,40 EUR
Skladom 1 ks
Príjemný a svieži pocit po celý deň jedine s Idelyn.
Idelyn Beliema Expert Intim gel 200 ml
5,51 EUR
Skladom 1 ks