Instantné jedla a polievky

Chcete dodržovat dietu nebo zdravý životní styl a máte málo času? Nemáte čas na dlouhé vaření, a přesto potřebujete mít vyváženou a pestrou stravu? Spolehněte se na instantní jídla, polévky a koktejly! Vhodně sestavené pokrmy jsou nutričně vyvážené a většinu z nich je možné používat také při ketonové dietě. Příprava pokrmů je rychlá a snadná, zvládnou ji i ti, kteří nikdy nevařili. Usnadněte si přípravu chutných jídel a použijte pečlivě sestavené instantní pokrmy, polévky nebo koktejly!

Výrobca
Zobraziť produkty
Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť29 produktov
Good Nature Express Diet instantná polievka Syrová 56 g je nízkokalorické jedlo, ktoré perfektne zasýti a zároveň napomáha k redukcii váhy. Proteínová diéta, ktorá je súčasťou, spaľuje tuky rýchlo, bez hladu a spoľahlivo!
Good Nature Express Diet instantná polievka Sýrová 56 g
3,80 EUR2,42 EUR
Skladom > 5 ks
Good Nature Express Diet instantná polievka Kuracia 55 g je nízkokalorický pokrm, ktorý dokonale zasýti a zároveň napomáha k redukcii váhy. Ketónová diéta, ktoré je súčasťou, spaľuje tuky spoľahlivo, rýchlo a bez hladu!
Good Nature Express Diet instantná polievka Kuracia 55 g
2,42 EUR
Skladom > 5 ks
Vegetariánska sypká zmes v bio kvalite je pripravená pre rýchle a jednoduché zhotovenie chutného pokrmu v podobe lahodných do zlatista upečených a chrumkavých fašírok alebo burgry.
Quinoa vegetariánská zmes BIO QUINUA REAL 150 g
4,72 EUR2,88 EUR
Skladom > 5 ks
Skvelé jedlo s veľkou výživnou hodnotou a lahodnou chuťou je uložené do krabičky a zvládnete ho pripraviť v priebehu iba 15 minút.
Quinoa rizoto BIO QUINUA REAL 150 g
3,84 EUR2,30 EUR
Skladom > 5 ks
Program proteínovej diéty Express Diet je navrhnutý tak, že nemusíte byť odborníkom na zdravú výživu ani konzultovať váš jedálniček s výživovým poradcom či lekárom.
Good Nature Express Diet proteínová dieta 7 x 60 g
17,83 EUR
Skladom > 5 ks
Chutný libanonský pokrm s veľkou výživnou hodnotou a kvalitnými ingredienciami má rýchlu a jednoduchú prípravu, ktorá vám zaberie iba 15 minút.
Quinoa tabouleh BIO QUINUA REAL 150 g
4,72 EUR3,91 EUR
Skladom > 5 ks
Good Nature Express Diet instantná polievka Rajčatová 57 g je nízkokalorický pokrm, ktorý perfektne zasýti a pritom napomáha redukcii váhy. Ketónová diéta, ktorá je súčasťou, spaľuje tuky rýchlo, spoľahlivo a bez hladu!
Good Nature Express Diet instantná polievka Rajčatová 57 g
3,80 EUR2,30 EUR
Skladom > 5 ks
Good Nature Express Diet kuracie nugety 28 g sú nízkokalorickým pokrmom, ktorý perfektne zasýti a pritom napomáha k redukcii váhy. Ketónová diéta, ktorá je súčasťou, spaľuje tuky rýchlo, spoľahlivo a bez hladu!
Good Nature Express Diet kuracie nugety 28 g
2,42 EUR
Skladom > 5 ks
Šesť druhov instantných polievok s lahodnou a jemne pikantnou chuťou, ktoré budete mať hotové behom okamihu! Polievky sú vyrobené z čerstvej zeleniny a dochutené tým najkvalitnejším korením, bylinkami a morskou soľou.
Sanct Bernhard Polievky z čerstvej zeleniny a byliniek 12 x 20 g
13,41 EUR8,28 EUR
Skladom > 5 ks