Instantné jedla a polievky

Chcete dodržovat dietu nebo zdravý životní styl a máte málo času? Nemáte čas na dlouhé vaření, a přesto potřebujete mít vyváženou a pestrou stravu? Spolehněte se na instantní jídla, polévky a koktejly! Vhodně sestavené pokrmy jsou nutričně vyvážené a většinu z nich je možné používat také při ketonové dietě. Příprava pokrmů je rychlá a snadná, zvládnou ji i ti, kteří nikdy nevařili. Usnadněte si přípravu chutných jídel a použijte pečlivě sestavené instantní pokrmy, polévky nebo koktejly!

Výrobca
Zobraziť produkty
Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť28 produktov
Good Nature Express Diet 5-dňová diéta proteínová 20 x 55 g fungujúca na princípe ketózy, teda chudnutie bez hladovania! Rýchla, jednoduchá a účinná úprava hmotnosti doma, bez výživových poradcov a jojo efektu!
Good Nature Express Diet 5-dňová diéta 20 x 56 g
66,47 EUR48,99 EUR
Skladom > 5 ks
Good Nature Express Diet instantné jahodové smoothie 59 g je nízkokalorický osviežujúci koktail s kúskami starostlivo vybraných jahôd. Nápoj je vhodný pri redukcii váhy a pri dodržiavaní ketónovej diéty.
Good Nature Express Diet instantné jahodové smoothie 59 g
3,88 EUR2,42 EUR
Skladom > 5 ks
Good Nature Express Diet instantná polievka Syrová 56 g je nízkokalorické jedlo, ktoré perfektne zasýti a zároveň napomáha k redukcii váhy. Proteínová diéta, ktorá je súčasťou, spaľuje tuky rýchlo, bez hladu a spoľahlivo!
Good Nature Express Diet instantná polievka Sýrová 56 g
3,88 EUR2,42 EUR
Skladom > 5 ks
Good Nature Express Diet instantná polievka Rajčatová 57 g je nízkokalorický pokrm, ktorý perfektne zasýti a pritom napomáha redukcii váhy. Ketónová diéta, ktorá je súčasťou, spaľuje tuky rýchlo, spoľahlivo a bez hladu!
Good Nature Express Diet instantná polievka Rajčatová 57 g
3,88 EUR2,30 EUR
Skladom > 5 ks
Good Nature Express Diet instantná polievka Kuracia 55 g je nízkokalorický pokrm, ktorý dokonale zasýti a zároveň napomáha k redukcii váhy. Ketónová diéta, ktoré je súčasťou, spaľuje tuky spoľahlivo, rýchlo a bez hladu!
Good Nature Express Diet instantná polievka Kuracia 55 g
2,42 EUR
Skladom > 5 ks
Good Nature Express Diet instantný čokoládovo-malinový koktejl 60 g je nízkokalorický tradičný čokoládový koktejl so starostlivo vybranými kúskami malín. Nápoj je vhodný pri redukcii váhy a pri dodržiavaní ketónové diéty.
Good Nature Express Diet instantný čokoládovo-malinový koktejl 60 g
3,88 EUR2,42 EUR
Skladom > 5 ks
Skvelé jedlo s veľkou výživnou hodnotou a lahodnou chuťou je uložené do krabičky a zvládnete ho pripraviť v priebehu iba 15 minút.
Quinoa rizoto BIO QUINUA REAL 150 g
3,92 EUR3,57 EUR
Skladom > 5 ks
Program proteínovej diéty Express Diet je navrhnutý tak, že nemusíte byť odborníkom na zdravú výživu ani konzultovať váš jedálniček s výživovým poradcom či lekárom.
Express Diet ACKD 5 dňová diéta 850 kcal/deň (20 vrecúšok instantných jedál)
17,83 EUR
Skladom > 5 ks
Good Nature Express Diet zemiaková kaša 26 g je jedlo s nízkym obsahom tukov a bohaté na bielkoviny, dochutené smotanou a syrom. Zaručene udrží organizmus v stave ketózy v rámci proteínovej diéty.
Good Nature Express Diet zemiaková kaša 26 g
2,42 EUR
Skladom > 5 ks