Instantné jedla a polievky

Chcete dodržovat dietu nebo zdravý životní styl a máte málo času? Nemáte čas na dlouhé vaření, a přesto potřebujete mít vyváženou a pestrou stravu? Spolehněte se na instantní jídla, polévky a koktejly! Vhodně sestavené pokrmy jsou nutričně vyvážené a většinu z nich je možné používat také při ketonové dietě. Příprava pokrmů je rychlá a snadná, zvládnou ji i ti, kteří nikdy nevařili. Usnadněte si přípravu chutných jídel a použijte pečlivě sestavené instantní pokrmy, polévky nebo koktejly!

Výrobca
Zobraziť produkty
Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť14 produktov
Good Nature Express Diet 5-dňová diéta proteínová 20 x 55 g fungujúca na princípe ketózy, teda chudnutie bez hladovania! Rýchla, jednoduchá a účinná úprava hmotnosti doma, bez výživových poradcov a jojo efektu!
Good Nature Express Diet 5-dňová diéta 20 x 56 g
55,96 EUR
Skladom > 5 ks
Good Nature Express Diet zemiaková kaša 26 g je jedlo s nízkym obsahom tukov a bohaté na bielkoviny, dochutené smotanou a syrom. Zaručene udrží organizmus v stave ketózy v rámci proteínovej diéty.
Good Nature Express Diet zemiaková kaša 26 g
3,00 EUR2,96 EUR
Skladom > 5 ks
Good Nature Express Diet instantné jahodové smoothie 59 g je nízkokalorický osviežujúci koktail s kúskami starostlivo vybraných jahôd. Nápoj je vhodný pri redukcii váhy a pri dodržiavaní ketónovej diéty.
Good Nature Express Diet instantné jahodové smoothie 59 g
3,00 EUR2,96 EUR
Skladom > 5 ks
Chutný libanonský pokrm s veľkou výživnou hodnotou a kvalitnými ingredienciami má rýchlu a jednoduchú prípravu, ktorá vám zaberie iba 15 minút.
Quinoa tabouleh BIO QUINUA REAL 150 g
4,00 EUR3,96 EUR
Skladom > 5 ks
Good Nature Express Diet instantná polievka Syrová 56 g je nízkokalorické jedlo, ktoré perfektne zasýti a zároveň napomáha k redukcii váhy. Proteínová diéta, ktorá je súčasťou, spaľuje tuky rýchlo, bez hladu a spoľahlivo!
Good Nature Express Diet instantná polievka Sýrová 56 g
3,00 EUR2,96 EUR
Skladom > 5 ks
Good Nature Express Diet instantná polievka Rajčatová 57 g je nízkokalorický pokrm, ktorý perfektne zasýti a pritom napomáha redukcii váhy. Ketónová diéta, ktorá je súčasťou, spaľuje tuky rýchlo, spoľahlivo a bez hladu!
Good Nature Express Diet instantná polievka Rajčatová 57 g
3,00 EUR2,96 EUR
Skladom > 5 ks
Good Nature Express Diet instantný čokoládovo-malinový koktejl 60 g je nízkokalorický tradičný čokoládový koktejl so starostlivo vybranými kúskami malín. Nápoj je vhodný pri redukcii váhy a pri dodržiavaní ketónové diéty.
Good Nature Express Diet instantný čokoládovo-malinový koktejl 60 g
3,00 EUR2,96 EUR
Skladom 5 ks
Skvelé jedlo s veľkou výživnou hodnotou a lahodnou chuťou je uložené do krabičky a zvládnete ho pripraviť v priebehu iba 15 minút.
Quinoa rizoto BIO QUINUA REAL 150 g
4,00 EUR3,56 EUR
Skladom 5 ks
Šesť druhov instantných polievok s lahodnou a jemne pikantnou chuťou, ktoré budete mať hotové behom okamihu! Polievky sú vyrobené z čerstvej zeleniny a dochutené tým najkvalitnejším korením, bylinkami a morskou soľou.
Sanct Bernhard Polievky z čerstvej zeleniny a byliniek 12 x 20 g
11,00 EUR
Skladom 5 ks