Imunita

Imunita je schopnosť ľudského organizmu odolávať najrôznejším chorobám. K tomu, aby organizmus človeka bol imúnny, je potrebné, aby mal k dispozícii dostatok vitamínov a iných účinných látok. Doplnky stravy uložené do kapsúl obsahujú prírodné látky podporujúce činnosť mnohých životných funkcií a posilňujúce telo aj jeho obranyschopnosť. Pri pravidelnom užívaní zanechávajú organizmus posilnený, vitálny a zbavený látok, ktoré by mu mohli škodiť. Podporte svoj imunitný systém a odolávajte chorobám!

Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť10 produktov
Produkt Hliva ustricová Premium je obohatená o vitamín C, ktorý prispieva k normálnej funkcii imunitného systému ak ochrane buniek pred oxidatívnym stresom. Produkt je vhodný pre vegetariánov i vegánov.
Natural Medicaments Hliva ustricová s vitaminom C Premium 90 tbl
10,20 EUR
Skladom > 5 ks
Konopný olej spolu s vitamínom E pôsobí pozitívne na ľudský organizmus a podporuje činnosť mnohých životných funkcií.
Natural Medicaments Konopný olej 60 kapsulí
10,80 EUR
Skladom 5 ks
Natural Medicaments Reishi Premium je doplnok stravy z huby reishi, čiže leskokôrky lesklej, ktorá je tiež označovaná ako múdra huba.
Natural Medicaments Reishi Premium 90 cps.
18,10 EUR
Skladom 1 ks
1 kapsula produktu Super cesnak je ekvivalentom 1000 mg čerstvého cesnaku.
Natural Medicaments Super Cesnak 100 cps
3,11 EUR
Látky obsiahnuté v Gravioly priaznivo pôsobia na celý organizmus. Najmä pôsobí na normálnu činnosť imunitného systému a celkovo posilňuje vitalitu organizmu.
Natural Medicaments Graviola anona (Annona muricata) 90 cps
13,80 EUR
Vzácna huba uložená do kapsúl obsahuje veľké množstvo účinných látok, ktoré pôsobia blahodárne na ľudský organizmus a pomáhajú pri mnohých zdravotných ťažkostiach.
Natural Medicaments Cordyceps Premium 90 kapuslí
19,60 EUR
Konopný olej v bio kvalite je doplnok stravy, ktorý podporuje zdravie človeka a prispieva k optimálnym funkciám organizmu.
Natural Medicaments Cannabis oil - BIO Konopný olej 250 ml
9,10 EUR
Echinacea s vitamínom C prispieva k normálnej funkcii dýchacieho systému.
Natural Medicaments Echinacea s vitamínem C 100 tbl.
14,50 EUR
Symbi I je zamerané na črevo, tam sa snaží o vyrovnanie pomerov a tým ovplyvňuje aj ostatné orgány - pečeň, obličky, kožu.
Natural Medicaments Symbi I probiotikum 60 cps.
14,10 EUR