Imunita Weleda

Imunitný systém je komplex mechanizmov a reakcií, ktorý zaisťuje obranu organizmu pred baktériami, vírusmi, hubami alebo parazitmi. Pokiaľ je imunita človeka v poriadku, bráni sa organizmus proti najrôznejším ochoreniam sám, v prípade zníženej obranyschopnosti organizmu to môže viesť k zvýšenej náchylnosti k infekciám a iným ochoreniam. Práve preto je dobré organizmus podporiť vyšším príjmom vitamínov, minerálov a stopových prvkov. Tieto doplnky stravy nájdete v podobe štiav, pastiliek, sušených plodov, cukríkov alebo napríklad vitamínových kapsúl. Spravidla sú založené na výbere toho najlepšieho z prírody, ktorá je mocným pomocníkom. Podporte svoj imunitný systém a vyberte si tie doplnky, ktoré budú vyhovovať vašim potrebám.

Výrobca
Zobraziť produkty
Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť4 produkty
Weleda Bio Brezová šťava 200 ml je ušľachtilo trpký, ale chutný nápoj, ktorý napomáha očisťovanie organizmu vyplavovaním najrôznejších usadenín a škodlivých látok z tela úplne prirodzenou cestou.
Weleda Bio Brezová šťava 200 ml
-7 %
11,96 EUR11,16 EUR
menej ako 5 ks
Weleda Bio Rakytníková šťava 200 ml bohatá na celý rad vitamínov, minerálov, betakaroténu, flavonoidov a ďalších látok. Má antioxidačné vlastnosti a podporuje vitalitu a prirodzenú obranyschopnosť.
Weleda Bio Rakytníková šťava 200 ml
-8 %
15,16 EUR13,96 EUR
menej ako 5 ks
Weleda BIO Rakytníkový sirup 200 ml je bohatý na vitamíny, minerály, betakarotén a flavonoidy. Podporuje vitalitu a prirodzenú obranyschopnosť a pôsobí antioxidačne. Sirup je dosladzované BIO cukrom a BIO medom.
Weleda BIO Rakytníkový sirup 200 ml
-7 %
11,96 EUR11,16 EUR
menej ako 5 ks
Weleda Bio Trnkový sirup 200 ml je bohatý na minerály, vitamíny a ďalšie prospešné látky. Posilňuje organizmus, dodáva vitalitu a energiu a je vhodný hlavne pre osoby zaťažované fyzickú alebo duševnú činností.
Weleda Bio Trnkový sirup 200 ml
-7 %
11,96 EUR11,16 EUR
menej ako 5 ks