Imunita Vieste group

Imunitný systém je komplex mechanizmov a reakcií, ktorý zaisťuje obranu organizmu pred baktériami, vírusmi, hubami alebo parazitmi. Pokiaľ je imunita človeka v poriadku, bráni sa organizmus proti najrôznejším ochoreniam sám, v prípade zníženej obranyschopnosti organizmu to môže viesť k zvýšenej náchylnosti k infekciám a iným ochoreniam. Práve preto je dobré organizmus podporiť vyšším príjmom vitamínov, minerálov a stopových prvkov. Tieto doplnky stravy nájdete v podobe štiav, pastiliek, sušených plodov, cukríkov alebo napríklad vitamínových kapsúl. Spravidla sú založené na výbere toho najlepšieho z prírody, ktorá je mocným pomocníkom. Podporte svoj imunitný systém a vyberte si tie doplnky, ktoré budú vyhovovať vašim potrebám.

Výrobca
Zobraziť produkty
Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť6 produktov
Univerzálny antibakteriálny prípravok, ktorý napomáha zdravému vzhľadu pleti a imunitnému systému.
Vieste Koloidné striebro 25ppm 500 ml
15,57 EUR12,10 EUR
Skladom 3 ks
Univerzálny antibakteriálny prípravok, ktorý napomáha zdravému vzhľadu pleti a imunitnému systému.
Vieste Koloidní stříbro sprej (25 ppm) 150 ml
11,28 EUR8,35 EUR
Skladom 2 ks
Reishi - huba nesmrteľnosti. Podpora vášho imunitného systému.
Vieste Reishi extra s vitaminem C 60 cps
15,57 EUR11,62 EUR
Skladom 1 ks
Vzácny arganový olej je uložený do kapsúl, ktoré sú jedinečným doplnkom pestrej stravy. Bohaté zloženie oleja má pozitívny vplyv na organizmus človeka a jeho zdravie.
Arganový olej Vieste 60 cps
14,40 EUR10,70 EUR
Skladom 1 ks
Ak ste unavení, potrebujete posilniť obranyschopnosť organizmu alebo zlepšiť svoju fyzickú kondíciu či kvalitu pokožky, užívajte Kolostrum Vieste.
Colostrum pure Vieste 45 cps
13,62 EUR10,81 EUR
Skladom 1 ks
Prípravok zaisťuje acidobázickú rovnováhu v ľudskom organizme, dodáva telu dôležité minerály a podporuje trávenie. Udržuje krásu a zdravie vlasov, nechtov i pokožky a reguluje jej pigmentáciu.
PH regul Vieste 240 tbl
38,79 EUR16,33 EUR
Skladom 1 ks