Imunita Krauterhaus, Sanct Bernhard

Imunitný systém je komplex mechanizmov a reakcií, ktorý zaisťuje obranu organizmu pred baktériami, vírusmi, hubami alebo parazitmi. Pokiaľ je imunita človeka v poriadku, bráni sa organizmus proti najrôznejším ochoreniam sám, v prípade zníženej obranyschopnosti organizmu to môže viesť k zvýšenej náchylnosti k infekciám a iným ochoreniam. Práve preto je dobré organizmus podporiť vyšším príjmom vitamínov, minerálov a stopových prvkov. Tieto doplnky stravy nájdete v podobe štiav, pastiliek, sušených plodov, cukríkov alebo napríklad vitamínových kapsúl. Spravidla sú založené na výbere toho najlepšieho z prírody, ktorá je mocným pomocníkom. Podporte svoj imunitný systém a vyberte si tie doplnky, ktoré budú vyhovovať vašim potrebám.

Výrobca
Zobraziť produkty
Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť28 produktov
Zázvor skvele účinkuje, ak ste prechladnutí alebo máte nádchu.
Sanct Bernhard Pomarančové cukríky 170 g
3,56 EUR
viac ako 5 ks
Zázvor skvele účinkuje, ak ste prechladnutí alebo máte nádchu.
Sanct Bernhard Zázvorové cukríky orange BIO 170 g
3,96 EUR
viac ako 5 ks
Skvele cukríky lahodnej chuti rakytníku obohatené o extra veľkú dávku vitamínu C, ktorý účinne posilňuje imunitný systém človeka.
Sanct Brnhard Rakytníkové cukríky s vitamínom C 170 g
3,96 EUR
viac ako 5 ks
Huba Reishi tiež významne podporuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu a vďaka tomu je veľmi obľúbeným liekom mnohých chorôb.
Sanct Bernhard Reishi Extrakt 120 kapslí
18,36 EUR
viac ako 5 ks
Každá kapsula obsahuje 300 mg vitamínu C a 5 mg zinku a vďaka špeciálne vyvinutej receptúre je v priebehu celého dňa vitamín C a zinok uvoľňovaný postupne v optimálnom a prijateľnom množstve.
Sanct Bernhard Vitamín C + Zinok postupné uvolňovaný 180 kapslí
9,76 EUR
viac ako 5 ks
Zázvor skvele účinkuje, ak ste prechladnutí alebo máte nádchu.
Sanct Bernhard Šalvěj - Citron cukríky 170 g
3,96 EUR
viac ako 5 ks
Prírodný, nerafinovaný BIO kokosový cukor je vhodnou náhradou hnedého trstinového cukru a bieleho cukru, ktorý je často označovaný ako biely jed a okrem sacharózy poskytuje len prázdne kalórie.
Sanct Bernhard BIO Kokosový cukor 350 g
6,36 EUR
viac ako 5 ks
Camu Camu v kapsuliach Sancti Bernhard predstavuje veľmi pohodlnú, rýchlu a alternatívu konzumáciu ovocia, ktoré sa vyznačuje neuveriteľným obsahom vitamínu C.
Camu Camu kapsle Sanct Bernhard 120 cps
16,60 EUR
viac ako 5 ks
Stopercentná Bazová šťava je ideálna na doplnenie pitného režimu hlavne v období nachladnutia. Výborne detoxikuje organizmus a priaznivo pôsobí na cievy a žily.
Sanct Bernhard 100% BIO Bazová šťava 1000 ml
9,96 EUR
viac ako 5 ks
Sila prírody ukrytá v doplnkoch stravy s obsahom kapucínky a horčíka.
Sanct Bernhard Kapucínka - 180 tabliet
9,96 EUR
viac ako 5 ks
Aloe vera vitamínové kapsule predstavujú doplnok stravy, ktorý v sebe sústreďuje silu zodpovedajúcu 3,6 litrom čistej šťavy z Aloe vera.
Aloe vera tablety Sanct Bernhard 100 tbl
15,96 EUR
viac ako 5 ks
Zmes ovocných cukríkov Sanct Bernhard obohatené dvojnásobkom vitamínu E a dennou dávkou vitamínu C.
Zmes ovocných cukríkov Sanct Bernhard 170 g
4,76 EUR
viac ako 5 ks
Yerba Mate je čaj, ktorý dodá energiu všetkým, ktorí ju potrebujú, či už ide o športovcov, študentov či inak plne vyťažené osoby.
Sanct Bernhard BIO Mate čaj Zelený Taragin 250 g
10,36 EUR
viac ako 5 ks
Sanct Bernhard Goji kapsuly sú skvelou náhradou konzumácie čerstvých bobúľ Goji, ktoré sú často označované ako najlepšie a najhodnotnejšie ovocie pre zdravie, ktoré nám príroda ponúka.
Goji kapsuly Sanct Bernhard 90 cps
14,36 EUR
menej ako 5 ks
Elixir železa tiež znižuje únavu a vyčerpanie. Okrem železa je súčasťou elixírom tiež vitamín C a B vitamíny. Výrobok neobsahuje alkohol.
Sanct Bernhard Elixír železa 500 ml
11,16 EUR
menej ako 5 ks