Impotencia

Potencia mužov je ich schopnosť sa vzrušiť a vykonávať pohlavný styk. Vplyvom zlého životného štýlu, stresu, choroby alebo pribúdajúceho veku môže byť táto schopnosť mužov znížená. Zníženie potencie potom môže mať zlý vplyv na celkovú psychiku muža i jeho partnerky a často vedie k mnohým problémom v milostnom vzťahu. Potenciu mužov je možné podporiť mnohými prírodnými prípravkami v podobe tabletiek, 100% ovocných štiav, sušených plodov, gélov, krémov a iných prípravkov, ktoré zvýšia sexuálny apetít mužov. Netrápte sa zníženou potenciou a vychutnajte si plnohodnotný milostný život pomocou prírody.
Výrobca
Zobraziť produkty
Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť19 produktov
Allnature Maca tablety sú unikátnym doplnkom stravy, ktorého hlavnou zložkou je extrakt z koreňa maca v pomere 10: 1. Mace sa hovorí peruánska viagra a má priaznivý vplyv na plodnosť, vitalitu a fyzické i duševné zdravie.
Allnature Maca tablety 90 tbl.
10,80 EUR
Skladom > 5 ks
Energy Tribulus terrestris je terapeutický bylinný čaj pochádzajúci z plevelného druhu známeho u nás ako kotvičník zemný, ktorý má však vynikajúce účinky na náš organizmus.
Energy Tribulus terrestris bylinný čaj 105 g
8,20 EUR
Skladom > 5 ks
Prírodný prípravok z rastliny maca má afrodiziakálne účinky, dopĺňa v tele minerály a pomáha udržať organizmus človeka v dobrej kondícii.
Maca bio organic Vieste 90 tbl
11,60 EUR
Skladom > 5 ks
Eregma MAX Power je veľmi komplexný a veľmi účinný prírodný prípravok určený k podpore sexuálnych funkcií.
Natural Medicaments Eregma MAX power 100 tbl + 20 tbl ZADARMO
21,19 EUR
Skladom > 5 ks
MenActive je komplexný doplnok stravy pre podporu hladiny testosterónu.
Advance MenActive pre normálnu hladinu testosterónu 60 cps.
11,60 EUR
Skladom > 5 ks
Kapsuly sa sušeným mletým koreňom byliny maca majú výrazný účinok na zlepšenie fyzickej, psychickej a sexuálnej výkonnosti.
Natural Medicaments Maca 100 tob.
13,00 EUR
Skladom 5 ks
Užívajte Prostalex pre aktívnu starostlivosť o vašu prostatu!
Advance Prostalex 60 kapslí
12,31 EUR
Skladom 4 ks
Doplnok stravy pre mužov, ktorý pomáha zvyšovať hladinu testosterónu, zvyšuje sexuálne libido, potenciu a napomáha kvalitnú erekciu.
Swiss Energyman libido 60 tbl.
13,10 EUR
Skladom 4 ks