Impotencia

Potencia mužov je ich schopnosť sa vzrušiť a vykonávať pohlavný styk. Vplyvom zlého životného štýlu, stresu, choroby alebo pribúdajúceho veku môže byť táto schopnosť mužov znížená. Zníženie potencie potom môže mať zlý vplyv na celkovú psychiku muža i jeho partnerky a často vedie k mnohým problémom v milostnom vzťahu. Potenciu mužov je možné podporiť mnohými prírodnými prípravkami v podobe tabletiek, 100% ovocných štiav, sušených plodov, gélov, krémov a iných prípravkov, ktoré zvýšia sexuálny apetít mužov. Netrápte sa zníženou potenciou a vychutnajte si plnohodnotný milostný život pomocou prírody.
Výrobca
Zobraziť produkty
Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť19 produktov
Eregma MAX Power je veľmi komplexný a veľmi účinný prírodný prípravok určený k podpore sexuálnych funkcií.
Natural Medicaments Eregma MAX power 100 tbl + 20 tbl ZADARMO
-44 %
23,40 EUR13,04 EUR
Kapsuly sa sušeným mletým koreňom byliny maca majú výrazný účinok na zlepšenie fyzickej, psychickej a sexuálnej výkonnosti.
Natural Medicaments Maca 100 tob.
-47 %
16,59 EUR8,80 EUR
MenActive je komplexný doplnok stravy pre podporu hladiny testosterónu.
Advance MenActive pre normálnu hladinu testosterónu 60 cps.
12,76 EUR
Allnature Maca tablety sú unikátnym doplnkom stravy, ktorého hlavnou zložkou je extrakt z koreňa maca v pomere 10: 1. Mace sa hovorí peruánska viagra a má priaznivý vplyv na plodnosť, vitalitu a fyzické i duševné zdravie.
Allnature Maca tablety 90 tbl.
11,96 EUR
Prírodný prípravok z rastliny maca má afrodiziakálne účinky, dopĺňa v tele minerály a pomáha udržať organizmus človeka v dobrej kondícii.
Maca bio organic Vieste 90 tbl
12,76 EUR
Užívajte Prostalex pre aktívnu starostlivosť o vašu prostatu!
Advance Prostalex 60 kapslí
13,56 EUR
Poruchy erekcie sú nepríjemným problémom, ktorý pôsobí na psychiku mužov aj na kvalitu milostného života. Clavin ORIGINAL je doplnok stravy pre mužov určený na skvalitnenie a udržanie erekcie.
Clavin ORIGINAL tob.8
21,24 EUR
Poruchy erekcie sú nepríjemným problémom, ktorý pôsobí na psychiku mužov aj na kvalitu milostného života. Clavin PLATINUM je doplnok stravy z rady Clavin, tentoraz s naozaj rýchlym nástupom účinku!
Clavin PLATINUM tob.20
56,81 EUR
Doplnok stravy pre mužov, ktorý pomáha zvyšovať hladinu testosterónu, zvyšuje sexuálne libido, potenciu a napomáha kvalitnú erekciu.
Swiss Energyman libido 60 tbl.
14,40 EUR
Energy Tribulus terrestris je terapeutický bylinný čaj pochádzajúci z plevelného druhu známeho u nás ako kotvičník zemný, ktorý má však vynikajúce účinky na náš organizmus.
Energy Tribulus terrestris bylinný čaj 105 g
-23 %
7,56 EUR5,80 EUR
Tribul predstavuje jedinečný komplexný doplnok stravy pre mužov. Vďaka svojmu zloženiu napomáha ku kvalitnejšej erekcii a podporuje optimálne hormonálnu aktivitu.
Advance Tribul 60 cps. - podpora erekcie
15,84 EUR
ArginMax® Forte pre mužov je najpredávanejší voľne predajný prípravok v oblasti sexuálneho zdravia.
ArginMax Forte pe mužov 90 cps.
60,66 EUR
Goji je účinný antioxidant, podporuje celkový imunitný systém, zlepšuje pamäť a pomáha uľavovať od bolesti.
Goji kustovnica čínská šťava BIO Elixi 1000 ml
23,96 EUR