Ikoo Pocket Metallic White Pacific kefa na vlasy bielo-tyrkysová

-20 %
Ikoo Pocket Metallic White Pacific kefa na vlasy bielo-tyrkysová
Ikoo Metallic Collection Pocket Brush Pacific-White je moderná kefa v tyrkysovo-bielej farbe, navrhnutá prestížnom nemeckým výrobcom Ikoo.
Cena vr. DPH:
9,56 EUR
Bežná cena:
12,00 EUR
Ušetríte
2,44 EUR 20 %
Skladem poslední kusy
Kód81523
Výrobca
Produkt nebol hodnotený

Popis:
Ide o špeciálne tvarovanú kefu, ktorá je absolútne vhodná pre každodenné rozčesávanie vlasov rôznej dĺžky. Dodá vašim vlasom väčší objem a zvýši lesk. Kefa je tiež vhodná pre vlasy všetkých typov, vrátane vlasov náchylných k poškodeniu. Kefa je ergonomického tvaru pre harmonizujúci, blahodárny účinok pri česaní. Vďaka zaoblenému tvaru sa skvele drží a česanie je s ním vskutku ľahké. Pri pravidelnom používaní kefy sa zlepší prúdenie krvného obehu a zároveň dochádza k výrazne lepšiemu zásobovanie živinami vo vlasovej pokožke. Kefa sa veľmi jednoducho používa a čistí. Vďaka špeciálnemu tvaru štetín má vynikajúce hygienické vlastnosti.

Kefa Ikoo Metallic Collection Pocket Brush Pacific-White je vyrobená z akrylu v kombinácii s vzácnou, vysoko kvalitné živicou. Mäkké štetiny na kefe ponúka príjemný, konkávny tvar a umožňujú česať a zároveň tiež masírovať hlavu, bez toho, aby bolestivo ťahali vlasy. Každodenné používanie kefy Ikoo dodá blahodarné účinky vášmu organizmu.

Zázazníci k tomuto výrobku nakupujú: