Ikoo


Dizajnovo i prevedením vysoko atraktívne kefy nemeckej značky Ikoo aj vás hneď pri prvom použití presvedčia, že každodenné česanie vlasov môže prebiehať ako luxusná procedúra. Kefy Ikoo majú špeciálny ergonomický tvar, ktorý bol navrhnutý podľa princípov tradičnej čínskej medicíny. Sú k dostaniu v dvoch prevedeniach - Home a Pocket. Kefy Pocket sú menšie a majú krytku na štetiny. Ikoo kefa prospeje i vašim vlasom! Vyberte si z veľkého množstva štýlových dizajnov ten váš!

Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť24 produktov
Ikoo Metallic Collection Pocket Brush Pacific-Black je nádherná tyrkysovo-čierna kefa, ktorá ponúka jednoduché a rýchle rozčesávanie vlasov najmä na cestách.
Ikoo Pocket Metallic Black Pacific kefa na vlasy čierno-tyrkysová
12,71 EUR
Skladom > 5 ks
Kefa Ikoo Metallic Collection Home Brush Oyster-White má hneď niekoľko vlastností, pre ktoré ju už snáď nikdy nebudete chcieť pustiť z ruky.
Ikoo Home Metallic White Oyster kefa na vlasy bielo-strieborná
12,71 EUR
Skladom > 5 ks
Ikoo Metallic Collection Home Brush Soleil-Black je kefa v úchvatnej zlatej farbe s metalickým leskom. Nie je to ale jeho jediná prednosť. Zaujímať vás musí pre jeho unikátny efekt. Dokonale totiž využíva poznatky tradičnej čínskej medicín
Ikoo Home Metallic Black Soleil kefa na vlasy čierno-zlatá
12,71 EUR
Skladom > 5 ks
Ikoo Metallic Collection Pocket Brush Pacific-White je moderná kefa v tyrkysovo-bielej farbe, navrhnutá prestížnom nemeckým výrobcom Ikoo.
Ikoo Pocket Metallic White Pacific kefa na vlasy bielo-tyrkysová
12,71 EUR
Skladom > 5 ks
Kefa Ikoo Classic Collection Pocket Brush White je výborný pre každodenné česanie a vďaka praktickému krytu štetín ho môžete nosiť neustále pri sebe.
Ikoo Classic Pocket Brush White kefa na vlasy biela
11,70 EUR
Skladom > 5 ks
Ikoo Metallic Collection Home Brush Pacific-Black je kefa, ktorá vyniká svojim spracovaním. Má hneď niekoľko efektov, ktoré oceníte pri každodennom česaním.
Ikoo Home Metallic Black Pacific kefa na vlasy čierno-tyrkysová
12,71 EUR
Skladom > 5 ks
Ikoo Classic Collection Home Brush White je kefa s unikátne tvarovanými štetinami, ktorý podporí krásu vašich vlasov. Jeho veľkou prednosťou je odolnosť, takže ho môžete používať doma a bez obáv ho brať aj so sebou na cesty.
Ikoo Classic Home Brush White kefa na vlasy biela
11,70 EUR
Skladom > 5 ks
Ikoo Metallic Collection Pocket Brush Rose-Black je ružovo-čierna kefa zaručujúca ľahké rozčesávanie vlasov doma alebo na cestách.
Ikoo Pocket Metallic Black Rose kefa na vlasy čierno-staroružová
12,71 EUR
Skladom > 5 ks
Ikoo Metallic Collection Pocket Brush Cherry-Black je moderný kefa ružovo-čiernej farby, vhodná pre každodenné rozčesávanie vlasov rôzne dĺžky, ktorým dodá objem a väčší lesk.
Ikoo Pocket Metallic Black Cherry kefa na vlasy čierno-ružová
12,71 EUR
Skladom > 5 ks