Ikoo


Dizajnovo i prevedením vysoko atraktívne kefy nemeckej značky Ikoo aj vás hneď pri prvom použití presvedčia, že každodenné česanie vlasov môže prebiehať ako luxusná procedúra. Kefy Ikoo majú špeciálny ergonomický tvar, ktorý bol navrhnutý podľa princípov tradičnej čínskej medicíny. Sú k dostaniu v dvoch prevedeniach - Home a Pocket. Kefy Pocket sú menšie a majú krytku na štetiny. Ikoo kefa prospeje i vašim vlasom! Vyberte si z veľkého množstva štýlových dizajnov ten váš!

Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť24 produktov
Ikoo Classic Collection Home Brush White je kefa s unikátne tvarovanými štetinami, ktorý podporí krásu vašich vlasov. Jeho veľkou prednosťou je odolnosť, takže ho môžete používať doma a bez obáv ho brať aj so sebou na cesty.
Ikoo Classic Home Brush White kefa na vlasy biela
15,56 EUR11,74 EUR
Skladom > 5 ks
Kefa Ikoo Metallic Collection Home Brush Rose-Black ukazuje, ako parádne môže fungovať spojenie prastarých poznatkov a moderné technológie.
Ikoo Metallic Home Rose Black kefa na vlasy čierno-staroružová
16,72 EUR12,71 EUR
Skladom > 5 ks
Ikoo Metallic Collection Home Brush Cherry-White je dizajnom veľmi elegantnú kefu, ktorý veľmi poteší i spracovaním.
Ikoo Home Metallic White Cherry kefa na vlasy biela-višňa
16,72 EUR12,71 EUR
Skladom > 5 ks
Ikoo Metallic Collection Pocket Brush Rose-Black je ružovo-čierna kefa zaručujúca ľahké rozčesávanie vlasov doma alebo na cestách.
Ikoo Pocket Metallic Black Rose kefa na vlasy čierno-staroružová
16,72 EUR12,71 EUR
Skladom > 5 ks
Ikoo Metallic Collection Pocket Brush Cherry-Black je moderný kefa ružovo-čiernej farby, vhodná pre každodenné rozčesávanie vlasov rôzne dĺžky, ktorým dodá objem a väčší lesk.
Ikoo Pocket Metallic Black Cherry kefa na vlasy čierno-ružová
16,72 EUR12,71 EUR
Skladom > 5 ks
Vlasový kefa Ikoo Metallic Collection Pocket Brush Cherry-White prinesie harmonizujúce účinky pre váš organizmus. Ľahko sa používa, dobre sa udržiava a jeho každodenným používaním pozitívne pôsobí na vlasovú pokožku.
Ikoo Pocket Metallic White Cherry kefa na vlasy bielo-ružová
16,72 EUR12,71 EUR
Skladom > 5 ks
Ikoo Metallic Collection Pocket Brush Soleil-Black je moderná kefa v zlato čiernej farbe, ktorá bola navrhnutá nemeckým výrobcom kvalitných kief Ikoo.
Ikoo Pocket Metallic Black Soleil kefa na vlasy čierno-zlatá
16,72 EUR12,71 EUR
Skladom > 5 ks
Kefa na vlasy Ikoo Pocket Brush Classic Black je síce menší verziou klasického kefy Ikoo, však ponúka rovnakú výkonnosť. Jeho výhodou je odnímateľné viečko, ktoré chránia štetiny. Kefa Ikoo sa nemusíte báť vziať so sebou na cesty.
Ikoo Classic Pocket Brush Black kefa na vlasy čierna
15,56 EUR11,74 EUR
Skladom 5 ks
Dizajnovo i efektom vysoko atraktívna kefa Ikoo Metallic Collection Home Brush Cherry-Black dokáže, že vaše vlasy budú žiarivo lesklé a plné zdravie. Jej tvar je unikátny a vychádza z poznatkov tradičnej čínskej medicíny
Ikoo Home Metallic Black Cherry kefa na vlasy čierna-višňa
16,72 EUR12,71 EUR
Skladom 5 ks