Ikoo


Dizajnovo i prevedením vysoko atraktívne kefy nemeckej značky Ikoo aj vás hneď pri prvom použití presvedčia, že každodenné česanie vlasov môže prebiehať ako luxusná procedúra. Kefy Ikoo majú špeciálny ergonomický tvar, ktorý bol navrhnutý podľa princípov tradičnej čínskej medicíny. Sú k dostaniu v dvoch prevedeniach - Home a Pocket. Kefy Pocket sú menšie a majú krytku na štetiny. Ikoo kefa prospeje i vašim vlasom! Vyberte si z veľkého množstva štýlových dizajnov ten váš!

Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť20 produktov
Ikoo Metallic Collection Home Brush Soleil-Black je kefa v úchvatnej zlatej farbe s metalickým leskom. Nie je to ale jeho jediná prednosť. Zaujímať vás musí pre jeho unikátny efekt. Dokonale totiž využíva poznatky tradičnej čínskej medicín
Ikoo Home Metallic Black Soleil kefa na vlasy čierno-zlatá
-20 %
12,00 EUR9,56 EUR
Kefa Ikoo Classic Collection Pocket Brush White je výborný pre každodenné česanie a vďaka praktickému krytu štetín ho môžete nosiť neustále pri sebe.
Ikoo Classic Pocket Brush White kefa na vlasy biela
-23 %
10,81 EUR8,36 EUR
Ikoo Metallic Collection Pocket Brush Pacific-White je moderná kefa v tyrkysovo-bielej farbe, navrhnutá prestížnom nemeckým výrobcom Ikoo.
Ikoo Pocket Metallic White Pacific kefa na vlasy bielo-tyrkysová
-20 %
12,00 EUR9,56 EUR
Ikoo Metallic Collection Home Brush Pacific-Black je kefa, ktorá vyniká svojim spracovaním. Má hneď niekoľko efektov, ktoré oceníte pri každodennom česaním.
Ikoo Home Metallic Black Pacific kefa na vlasy čierno-tyrkysová
-24 %
12,00 EUR9,16 EUR
Ikoo Classic Collection Home Brush White je kefa s unikátne tvarovanými štetinami, ktorý podporí krásu vašich vlasov. Jeho veľkou prednosťou je odolnosť, takže ho môžete používať doma a bez obáv ho brať aj so sebou na cesty.
Ikoo Classic Home Brush White kefa na vlasy biela
-23 %
10,81 EUR8,36 EUR
Ikoo Metallic Collection Pocket Brush Rose-Black je ružovo-čierna kefa zaručujúca ľahké rozčesávanie vlasov doma alebo na cestách.
Ikoo Pocket Metallic Black Rose kefa na vlasy čierno-staroružová
-10 %
12,00 EUR10,76 EUR
Ikoo Metallic Collection Pocket Brush Soleil-Black je moderná kefa v zlato čiernej farbe, ktorá bola navrhnutá nemeckým výrobcom kvalitných kief Ikoo.
Ikoo Pocket Metallic Black Soleil kefa na vlasy čierno-zlatá
-20 %
12,00 EUR9,56 EUR
Ikoo Metallic Collection Pocket Brush Pacific-Black je nádherná tyrkysovo-čierna kefa, ktorá ponúka jednoduché a rýchle rozčesávanie vlasov najmä na cestách.
Ikoo Pocket Metallic Black Pacific kefa na vlasy čierno-tyrkysová
-23 %
11,95 EUR9,16 EUR
Kefa Ikoo Metallic Collection Home Brush Oyster-White má hneď niekoľko vlastností, pre ktoré ju už snáď nikdy nebudete chcieť pustiť z ruky.
Ikoo Home Metallic White Oyster kefa na vlasy bielo-strieborná
-20 %
12,00 EUR9,56 EUR
Vlasová kefa Ikoo Metallic Collection Pocket Brush Soleil-White prinesie blahodarné účinky pre váš organizmus.
Ikoo Pocket Metallic White Soleil kefa na vlasy bielo-zlatá
-10 %
12,00 EUR10,76 EUR
Kefa na vlasy Ikoo Pocket Brush Classic Black je síce menší verziou klasického kefy Ikoo, však ponúka rovnakú výkonnosť. Jeho výhodou je odnímateľné viečko, ktoré chránia štetiny. Kefa Ikoo sa nemusíte báť vziať so sebou na cesty.
Ikoo Classic Pocket Brush Black kefa na vlasy čierna
-12 %
10,81 EUR9,56 EUR
Vlasový kefa Ikoo Metallic Collection Pocket Brush Cherry-White prinesie harmonizujúce účinky pre váš organizmus. Ľahko sa používa, dobre sa udržiava a jeho každodenným používaním pozitívne pôsobí na vlasovú pokožku.
Ikoo Pocket Metallic White Cherry kefa na vlasy bielo-ružová
-10 %
12,00 EUR10,76 EUR
Ikoo Metallic Collection Pocket Brush Oyster-Black je dizajnovo zaujímavý strieborno-čierna kefa, ktorá zaručuje ľahké rozčesávanie vlasov u vás doma alebo na cestách.
Ikoo Pocket Metallic Black Oyster kefa na vlasy čierno-strieborná
-10 %
12,00 EUR10,76 EUR
Strieborno-biela kefa Ikoo Metallic Collection Pocket Brush Oyster-White je elegantná kefa pre každú modernú ženu. Ponúkne jedinečný tvar a umožní jednoduché rozčesanie zamotaných vlasov.
Ikoo Pocket Metallic White Oyster kefa na vlasy bielo-strieborná
-10 %
12,00 EUR10,76 EUR
Ikoo Metallic Collection Home Brush Rose-White ku kefa na vlasy, ktorý v sebe snúbi krásu a vysoký efekt.
Ikoo Metallic Home Rose White kefa na vlasy bielo-staroružová
-10 %
12,00 EUR10,76 EUR
Dizajnovo i efektom vysoko atraktívna kefa Ikoo Metallic Collection Home Brush Cherry-Black dokáže, že vaše vlasy budú žiarivo lesklé a plné zdravie. Jej tvar je unikátny a vychádza z poznatkov tradičnej čínskej medicíny
Ikoo Home Metallic Black Cherry kefa na vlasy čierna-višňa
-10 %
12,00 EUR10,76 EUR
Ikoo Metallic Collection Home Brush Cherry-White je dizajnom veľmi elegantnú kefu, ktorý veľmi poteší i spracovaním.
Ikoo Home Metallic White Cherry kefa na vlasy biela-višňa
-20 %
12,00 EUR9,56 EUR
Ikoo Home Brush Classic Black kefa na vlasy charakterizuje efektivita, špičková starostlivosť o vlasy a perfektný tvar vhodná pre pravákov aj ľavákov.
Ikoo Classic Home Brush Black kefa na vlasy čierna
-12 %
10,81 EUR9,56 EUR
Ikoo Metallic Collection Home Brush Soleil-White je kefa, ktorý dokáže vlasom dodať prirodzený lesk a podporí ich zdravie.
Ikoo Home Metallic White Soleil kefa na vlasy bielo-zlatá
-10 %
12,00 EUR10,76 EUR
Ikoo Metallic Collection Home Brush Pacific-White je kefa, ktorá na prvý pohľad zaujme trendy vzhľadom, na pohľad druhý extrémne prekvapí efektom.
Ikoo Home Metallic White Pacific kefa na vlasy bielo-tyrkysová
-10 %
12,00 EUR10,76 EUR