GS Merilin 60 tbl. + 30 tbl. ZDARMA

GS Merilin 60 tbl. + 30 tbl. ZDARMA
20 %1 recenzia
GS Merilin je prírodný nehormonálny preparát určený pre harmonické prežitie klimaktéria.
Cena vr. DPH:
16,72 EUR
Skladem Externě
Predpokladaný termín doručenia k Vám domov je
utorok 23.10.
Kód10082 E
VýrobcaGreenSwan
Priemerné hodnotenie
20 %
Hodnotené 1×

GS Merilin je prírodný nehormonálny preparát určený pre harmonické prežitie klimaktéria.

Popis:
Produkt GS Merilin je špeciálne určený pre ženy, ktoré si želajú harmonicky prežiť obdobie prechodu a zostať svieži aj v ďalších rokoch. Predstavuje bezpečnú a účinnú alternatívu pre ženy, ktoré z akéhokoľvek dôvodu nemôžu alebo nechcú užívať hormóny.

Zloženie v 1 tablete:
250 mg Vápnik (fosforečnan vápenatý)
20 mg Cimiciguga racemosa (sušený podzemok)
0.01 mg Vitamín D3 (cholekalciferol)

Prídavné látky:
protihrudkujúca látka (stearan horečnatý, kyselina stearová), plnidlo (sodná soľ karboxycelulózy), poťahovacie látka (hydroxypropalmethylcelulóza), farbivo (oxid titančitý)

Dávkovanie:
Užívajte 1 tabletu denne. Tablety sa užívajú celé, nerozhryzené počas jedla alebo po jedle a zapíjajú sa dostatočným množstvom vody. Odporúčaná doba užívania je aspoň 2 mesiace. Efekt GS Merilinu možno očakávať najskôr po 2-4 týždňoch užívania.

Odporúčanie:
V období klimaktéria sa odporúča pravidelná preventívna gynekologická kontrola vždy po 6 mesiacoch. V prípade podozrenia na ochorenie pečene prípravok neužívajte a vyhľadajte lekára.

Balenie:
60 tabliet + 30 tabliet ZADARMO - dávka na 3 mesiace

Upozornenie:
Doplnok stravy. GS Merilin je možné užívať ako alternatívu hormonálnych prípravkov, neodporúča sa však užívať ho bez súhlasu lekára súčasne s týmito prípravkami! Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ukladať mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Pripravený nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte pri teplote 15-25 ° C. Chráňte pred vlhkom a priamym slnečným žiarením.

Zákazníci k tomuto výrobku kupujú
Hodnotenie produktu
Recenzia je prevzatá z heureka.cz
14. 1. 2018