Goji kapsuly Sanct Bernhard 90 cps

Goji kapsuly Sanct Bernhard 90 cps
Sanct Bernhard Goji kapsuly sú skvelou náhradou konzumácie čerstvých bobúľ Goji, ktoré sú často označované ako najlepšie a najhodnotnejšie ovocie pre zdravie, ktoré nám príroda ponúka.
Cena vr. DPH:
14,36 EUR
Predpokladaný termín doručenia k Vám domov je
piatok 23.11.
Kód10094
Výrobca
Produkt nebol hodnotený

Popis:
Bobule Goji, nazývané tiež Goji berry, pochádzajú z kustovnice čínskej a v Ázií sú populárne už niekoľko storočí. Práve vďaka dlhovekosti obyvateľov niektorých regiónov v Ázií, kde je Goji veľmi obľúbené, pripisujú mnohí ľudia týmto “zázračným bobuliam” schopnosť predlžovať život a dodávať vitalitu.

Plody Goji berry obsahujú množstvo účinných látok. Bielkoviny, v ktorých je zastúpených 19 aminokyselín, tvoria až 15% objemu bobúľ. Z minerálnych látok sa v plodoch Goji vyskytuje zinok, meď, vápnik, fosfor, selén a najmä železo, ktorého obsah v 100g zrelých bobúľ je 11mg.

75% Goji extraktu v kapsulách dopĺňa vitamín C, ktorého množstvo v 2 kapsulách odpovedá 80% odporúčanej dennej dávky vitamínu C. Vitamín C podporuje vstrebávanie železa, metabolizmus aminokyselín, prispieva k normálnej funkcii imunitného systému a chráni bunky pred oxidatívnym stresom.

Dávkovanie:
Užívajte 2 kapsuly denne. Pre lepšie prehltnutie kapsulu zapite dostatočným množstvom vody.

Obsah:
90 kapsúl

Nutričné hodnoty v 1 kapsule:

Extrakt z Goji 500 mg

Polysacharidy z Goji

Min. 250 mg

Vitamín C

30 mg

Zázazníci k tomuto výrobku nakupujú:
Zákazníci k tomuto výrobku kupujú