Chyba při zobrazování komponenty 'ConversionScriptsTop'

Gél pre oddialenie ejakulácie Excite Man Retard Diet Esthetic 30 ml

Gél pre oddialenie ejakulácie Excite Man Retard Diet Esthetic 30 ml
20 %1 recenzia
Gél čiastočne znecitlivie nervové zakončenia na penise a jednoduchým spôsobom tak oddiali ejakuláciu.
Cena vr. DPH:
na dotaz
???
Predpokladaný termín doručenia k Vám domov je
na vyžiadanie
Kód30037
Výrobca
Priemerné hodnotenie
20 %
Hodnotené 1×

Popis:
Gél pre oddialenie ejakulácie Diet Esthetic Excite Man Retard je špeciálny prípravok pre mužov, ktorý vám pomôže skvalitniť váš sexuálny život. Gél čiastočne znecitlivie nervové zakončenia na penise a jednoduchým spôsobom tak oddiali ejakuláciu, čím poskytne väčší priestor pre sexuálne vyžitie a predĺži tak nádherné chvíľky vášho sexuálneho potešenia.

Veľa mužov bez rozdielu veku trpí predčasnou ejakuláciou alebo slabú sexuálnu výdržou. Takmer každý muž premýšľa ako oddialiť ejakuláciu a poskytnúť tak žene sexuálny zážitok, ktorý ju maximálne uspokojí. Predčasné vyvrcholenie mužov môže mať zlý vplyv ako na psychiku muža, tak aj ženy. Často sa stáva, že nekvalitné sexuálne zážitky majú dokonca negatívny vplyv na celkový vzťah partnerov.

Gél pre oddialenie ejakulácie Excite Man Retard vám dopraje dlhotrvajúci rozkoš, pri ktorej si vychutnáte každý pohyb pri spojení vašich tiel. Jednoduchá aplikácia gélu a jeho bezfarebná textúra vám dáva možnosť použiť gél bez toho, aby o tom vedela vaša partnerka. Najmä pri krátkodobom vzťahu alebo v začínajúcim vzťahu by prípadná predčasná ejakulácia nebola vhodná. Gél po použití prirodzene stlmí citlivosť penisu a poskytne vám tak možnosť uspokojiť najskôr vašu partnerku.


Účinky:
Gél Excite Man Retard rieši problémy s predčasnou ejakuláciou, či už sú príčiny rôzne. Najčastejšie sa jedná o nízku frekvenciu pohlavného styku alebo strach a úzkosť v priebehu pohlavného styku. Môže sa ale jednať aj o zdravotné problémy muža, napríklad s prostatou alebo o návyk na rýchlu ejakuláciu. Väčšina mužov však trpí len vyšší vzrušivosťou, ktorú nedokážu úplne regulovať. Gél sa po použití rýchlo vstrebáva a nezanecháva žiadne mastné stopy. Jeho použitie je skvelou voľbou pre mužov, ktorí si chcú predĺžiť milovanie bez nebezpečenstva toho, že by ich zaskočilo predčasné ukončenie milostného aktu vplyvom ejakulácie. Gél obmedzí citlivosť penisu a pomôže vám tak vydržať po celú dobu milovanie v dokonalej kondícii. Predĺžte vaše milovanie tak dlho, ako budete potrebovať a doprajte si jedinečný zážitok zo sexu bez obáv z predčasného vyvrcholenia.


Použitie:
Pred použitím prípravok pretrepte. Nanášajte na penis v jemnej vrstve a nechajte vstrebať.


Obsah:
30 ml

Podobné výrobky
Hodnotenie produktu
jano
Recenzia je prevzatá z heureka.cz
24. 11. 2017
netusim, pretoze tovar bol z tuby "asi" pocas prepravy vyteceny
Chyba při zobrazování komponenty 'GoogleMicrodata'