Express diet

Máte málo času a chcete sa napriek tomu stravovať zdravo a chutne? Zostavte svoj jedálniček z rýchlo upraviteľných potravín z radu Express diét! K zdravým raňajkám, desiatej, obedu aj večeri tu nájdete veľký výber potravín, ktoré sú chutné a nutrične vyvážené. Môžete svoj zdravý jedálniček preložiť proteínovou diétou alebo si pochutnať na smoothie či skvelom kokteilu. Udržujte svoju kondíciu nielen športom, ale aj potravinami s radom vitamínov, minerálov a ďalších látok dôležitých pre ľudský organizmus!

Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť15 produktov
Good Nature Express Diet 5-dňová diéta proteínová 20 x 55 g fungujúca na princípe ketózy, teda chudnutie bez hladovania! Rýchla, jednoduchá a účinná úprava hmotnosti doma, bez výživových poradcov a jojo efektu!
Good Nature Express Diet 5-dňová diéta 20 x 56 g
-8 %
56,01 EUR51,40 EUR
Good Nature Express Diet toustový chlieb 33 g je bohatý na proteíny a vlákninu a perfektne obohatí váš jedálny lístok. Proteínová diéta, ktorá je súčasťou, spaľuje tuky spoľahlivo, rýchlo a hlavne bez pocitu hladu!
Good Nature Express Diet toustový chlieb 33 g
2,96 EUR
Good Nature Express Diet instantná kaša Jablkovo-škoricová 55 g je sýty ovsený pokrm s kúskami jabĺk a škoricou, ktorá vás po ránu prehreje. Kaša je vhodná pri redukcii váhy a pri dodržiavaní ketónovej diéty.
Good Nature Express Diet instantná kaša Jablkovo-škoricová 55 g
-18 %
3,60 EUR2,96 EUR
Good Nature Express Diet instantná polievka Rajčatová 57 g je nízkokalorický pokrm, ktorý perfektne zasýti a pritom napomáha redukcii váhy. Ketónová diéta, ktorá je súčasťou, spaľuje tuky rýchlo, spoľahlivo a bez hladu!
Good Nature Express Diet instantná polievka Rajčatová 57 g
-12 %
3,36 EUR2,96 EUR
Good Nature Express Diet zemiaková kaša 26 g je jedlo s nízkym obsahom tukov a bohaté na bielkoviny, dochutené smotanou a syrom. Zaručene udrží organizmus v stave ketózy v rámci proteínovej diéty.
Good Nature Express Diet zemiaková kaša 26 g
-12 %
3,36 EUR2,96 EUR
Good Nature Express Diet kuracie nugety 28 g sú nízkokalorickým pokrmom, ktorý perfektne zasýti a pritom napomáha k redukcii váhy. Ketónová diéta, ktorá je súčasťou, spaľuje tuky rýchlo, spoľahlivo a bez hladu!
Good Nature Express Diet kuracie nugety 28 g
2,76 EUR
Good Nature Express Diet instantná polievka Syrová 56 g je nízkokalorické jedlo, ktoré perfektne zasýti a zároveň napomáha k redukcii váhy. Proteínová diéta, ktorá je súčasťou, spaľuje tuky rýchlo, bez hladu a spoľahlivo!
Good Nature Express Diet instantná polievka Sýrová 56 g
-12 %
3,36 EUR2,96 EUR
Program proteínovej diéty Express Diet je navrhnutý tak, že nemusíte byť odborníkom na zdravú výživu ani konzultovať váš jedálniček s výživovým poradcom či lekárom.
Express Diet ACKD 5 dňová diéta 850 kcal/deň (20 vrecúšok instantných jedál)
19,60 EUR
Good Nature Express Diet instantné jahodové smoothie 59 g je nízkokalorický osviežujúci koktail s kúskami starostlivo vybraných jahôd. Nápoj je vhodný pri redukcii váhy a pri dodržiavaní ketónovej diéty.
Good Nature Express Diet instantné jahodové smoothie 59 g
-12 %
3,36 EUR2,96 EUR
Good Nature Express Diet instantná kaša Malinovo-vanilková 53 g je sýte ovsené jedlo s malinami a voňavou vanilkou. Kaša je vhodná pri redukcii váhy a pri dodržiavaní proteínovej diéty.
Good Nature Express Diet instantná kaša Malinovo-vanilková 53 g
-23 %
3,60 EUR2,76 EUR
Good Nature Express Diet instantný čokoládovo-malinový koktejl 60 g je nízkokalorický tradičný čokoládový koktejl so starostlivo vybranými kúskami malín. Nápoj je vhodný pri redukcii váhy a pri dodržiavaní ketónové diéty.
Good Nature Express Diet instantný čokoládovo-malinový koktejl 60 g
-12 %
3,36 EUR2,96 EUR
Good Nature Express Diet instantná polievka Šampiňónová 53 g je nízkokalorický pokrm, ktorý perfektne zasýti a pritom napomáha k redukcii váhy. Ketónová diéta, ktoré je súčasťou, spaľuje tuky rýchlo, spoľahlivo a bez hladu!
Good Nature Express Diet instantná polievka Šampiňónová 53 g
-13 %
3,40 EUR2,96 EUR
Good Nature Express Diet instantná polievka Kuracia 55 g je nízkokalorický pokrm, ktorý dokonale zasýti a zároveň napomáha k redukcii váhy. Ketónová diéta, ktoré je súčasťou, spaľuje tuky spoľahlivo, rýchlo a bez hladu!
Good Nature Express Diet instantná polievka Kuracia 55 g
-12 %
3,36 EUR2,96 EUR
Good Nature Express Diet maslové sušienky s čokoládovou polevou 28 g sú maškrtou bohatou na bielkoviny, ktoré dokážu zasýtiť. Ketónová diéta, ktorá je súčasťou, spaľuje tuky rýchlo a bez pocitu hladu!
Good Nature Express Diet maslové sušienky s čokoládovou polevou 28 g
2,96 EUR
Good Nature Express Diet paradajkovo-oregánový krekry 50 g sú nízkokalorickým snackom, ktorý dokonale zasýti a zároveň napomáha k redukcii váhy. Ketónová diéta, ktorá je súčasťou, spaľuje tuky spoľahlivo a bez hladu!
Good Nature Express Diet rajčatovo-oregánové krekry 50 g
2,96 EUR