Express diet

Máte málo času a chcete sa napriek tomu stravovať zdravo a chutne? Zostavte svoj jedálniček z rýchlo upraviteľných potravín z radu Express diét! K zdravým raňajkám, desiatej, obedu aj večeri tu nájdete veľký výber potravín, ktoré sú chutné a nutrične vyvážené. Môžete svoj zdravý jedálniček preložiť proteínovou diétou alebo si pochutnať na smoothie či skvelom kokteilu. Udržujte svoju kondíciu nielen športom, ale aj potravinami s radom vitamínov, minerálov a ďalších látok dôležitých pre ľudský organizmus!

Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť15 produktov
Good Nature Express Diet instantná polievka Syrová 56 g je nízkokalorické jedlo, ktoré perfektne zasýti a zároveň napomáha k redukcii váhy. Proteínová diéta, ktorá je súčasťou, spaľuje tuky rýchlo, bez hladu a spoľahlivo!
Good Nature Express Diet instantná polievka Sýrová 56 g
3,80 EUR2,42 EUR
Skladom > 5 ks
Good Nature Express Diet instantná polievka Kuracia 55 g je nízkokalorický pokrm, ktorý dokonale zasýti a zároveň napomáha k redukcii váhy. Ketónová diéta, ktoré je súčasťou, spaľuje tuky spoľahlivo, rýchlo a bez hladu!
Good Nature Express Diet instantná polievka Kuracia 55 g
2,42 EUR
Skladom > 5 ks
Program proteínovej diéty Express Diet je navrhnutý tak, že nemusíte byť odborníkom na zdravú výživu ani konzultovať váš jedálniček s výživovým poradcom či lekárom.
Good Nature Express Diet proteínová dieta 7 x 60 g
17,83 EUR
Skladom > 5 ks
Good Nature Express Diet instantná polievka Rajčatová 57 g je nízkokalorický pokrm, ktorý perfektne zasýti a pritom napomáha redukcii váhy. Ketónová diéta, ktorá je súčasťou, spaľuje tuky rýchlo, spoľahlivo a bez hladu!
Good Nature Express Diet instantná polievka Rajčatová 57 g
3,80 EUR2,30 EUR
Skladom > 5 ks
Good Nature Express Diet kuracie nugety 28 g sú nízkokalorickým pokrmom, ktorý perfektne zasýti a pritom napomáha k redukcii váhy. Ketónová diéta, ktorá je súčasťou, spaľuje tuky rýchlo, spoľahlivo a bez hladu!
Good Nature Express Diet kuracie nugety 28 g
2,42 EUR
Skladom > 5 ks
Good Nature Express Diet toustový chlieb 33 g je bohatý na proteíny a vlákninu a perfektne obohatí váš jedálny lístok. Proteínová diéta, ktorá je súčasťou, spaľuje tuky spoľahlivo, rýchlo a hlavne bez pocitu hladu!
Good Nature Express Diet toustový chlieb 33 g
2,42 EUR
Skladom 5 ks
Good Nature Express Diet instantné jahodové smoothie 59 g je nízkokalorický osviežujúci koktail s kúskami starostlivo vybraných jahôd. Nápoj je vhodný pri redukcii váhy a pri dodržiavaní ketónovej diéty.
Good Nature Express Diet instantné jahodové smoothie 59 g
3,80 EUR2,42 EUR
Skladom 3 ks
Good Nature Express Diet zemiaková kaša 26 g je jedlo s nízkym obsahom tukov a bohaté na bielkoviny, dochutené smotanou a syrom. Zaručene udrží organizmus v stave ketózy v rámci proteínovej diéty.
Good Nature Express Diet zemiaková kaša 26 g
2,42 EUR
Skladom 1 ks
Good Nature Express Diet maslové sušienky s čokoládovou polevou 28 g sú maškrtou bohatou na bielkoviny, ktoré dokážu zasýtiť. Ketónová diéta, ktorá je súčasťou, spaľuje tuky rýchlo a bez pocitu hladu!
Good Nature Express Diet maslové sušienky s čokoládovou polevou 28 g
2,42 EUR
Skladom 1 ks