Eveline

Jedna z najväčších kozmetických firiem v Poľsku Eveline ponúka dekoratívnu kozmetiku a kvalitné kozmetické výrobky určené pre pleť aj pre pokožku celého tela. Bola založená v roku 1983 a dnes je známa už vo viac ako 70 krajinách sveta. Mnohoročné skúsenosti, vysoká kvalita prípravkov a zároveň priaznivé ceny radí značku Eveline medzi veľmi vyhľadávanú a obľúbenú. Vedenie tejto spoločnosti dokáže rýchlo reagovať na nové trendy, dbá na využívanie moderných technológií a citlivo ich prepája s tradičnými postupmi. Značka Eveline svoje výrobky dermatologicky testuje, nikdy ale k týmto testom nevyužíva zvieratá. Vyskúšajte kvalitnú kozmetiku, ktorá vás nesklame!

Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť29 produktov
Koncentrované anticelulitídne sérum Slim Extreme 4D je krém z radu výrobkov Eveline, ktorý modeluje postavu a spevňuje pokožku. Navyše pokožku regeneruje a pôsobí proti vzniku celulitídy.
Eveline 4D Slim Extreme mezoterapia koncentrovane sérum proti celulitíde 250 ml
5,81 EUR
Skladom > 5 ks
Hydratačný vyhladzujúci krém Aqua Hybrid má silne liftingové účinky. Dokonale regeneruje a stará sa o pokožku vo veku 55+.
Eveline Cosmetics Aqua Hybrid Hlboko hydratačný vyhladzujúci krém 55 + 50 ml
5,45 EUR
Skladom > 5 ks
Hydratačný vyhladzujúci krém Aqua Hybrid má silne liftingové účinky. Dokonale regeneruje a stará sa o pokožku vo veku 35+.
Eveline Cosmetics Aqua Hybrid Hlboko hydratačný vyhladzujúci krém 35 + 50 ml
5,45 EUR
Skladom > 5 ks
Regeneračný krém Aqua Hybrid pre okamžitú korekciu vrások a vyhladenie pokožky. Dokonalá Anti-age starostlivosť pre pokožku 45+.
Eveline Aqua Hybrid Intenzívne spevňujúci krém - sérum proti vráskam 45+ 50 ml
5,45 EUR
Skladom > 5 ks
Slim Extreme 4D je sérum z radu výrobkov Eveline obsahujúci kyselinu hyaluronovú, ktorá bojuje proti celulitíde, modeluje postavu a spevňuje pokožku. Navyše pokožku regeneruje a tvaruje problémové partie.
Eveline 4D Slim Extreme Zoštíhľujúce sérum proti celulitíde 250 ml
5,81 EUR
Skladom > 5 ks
Slim Extreme 3D je termoaktívne anticelulitídny sérum s arganovým olejom z radu výrobkov Eveline, ktorý modeluje postavu a spevňuje pokožku. Navyše pokožku regeneruje a tvaruje problémové partie.
Eveline 4D Slim Extreme Argan Oil termoaktívne zoštíhľujúce sérum 250 ml
6,48 EUR5,45 EUR
Skladom > 5 ks
Slim Extreme 3D je termoaktívne anticelulitídne sérum z radu výrobkov Eveline, ktorý modeluje postavu a spevňuje pokožku. Navyše pokožku regeneruje a tvaruje problémové partie.
Eveline 3D Slim Extreme krém proti celulitíde 250 ml
5,32 EUR
Skladom > 5 ks
Tento krém obsahuje Rigin ™ & amp; Perlaura ™ & amp; Riasy koralov, ktoré zvyšujú hustotu pokožky a znižujú fixné vrásky. Vhodný na zrelú, suchú a citlivú pokožku.
Eveline Lift Hybrid Ultra vyhladzujúci krém - korektor vrások + liftingující sérum 50+ deň / noc 50 ml
5,81 EUR
Skladom > 5 ks
Vyskúšajte kvalitnú kozmetiku, ktorá vás nesklame!
Eveline Lift Hybrid Ultra 50 + deň/noc + Eveline Slim Extreme 3D 250 ml
19,70 EUR8,95 EUR
Skladom > 5 ks