EuropePharma Urinox cps.30

EuropePharma Urinox cps.30
URINOX doplnok stravy je unikátny úplne prírodný produkt, ktorého účinnou látkou je brusnicový extrakt z celých plodov, ktorý pomáha pri problémoch s močovými cestami.
Cena vr. DPH:
10,96 EUR
Předpokládané datum naskladnění - Na dotaz
Predpokladaný termín doručenia k Vám domov je
na vyžiadanie
Kód10144 E
Výrobca
Produkt nebol hodnotený

Popis:
URINOX doplnok stravy je unikátny úplne prírodný produkt, ktorého účinnou látkou je brusnicový extrakt z celých plodov, ktorý pomáha pri problémoch s močovými cestami. Vďaka patentovanej technológii BioShield® je brusnicový extrakt uvoľňovaný do organizmu postupne. BioShield® tiež zabraňuje jeho rozkladu tráviacimi šťavami a tým napomáha k postupnému optimálnemu vstrebávaniu v organizme.

Účinky:

  • 100% prírodný produkt
  • Porovnateľný s účinkami antibiotík
  • Až 4-krát menší výskyt zápalu močových ciest pri pravidelnom používaní
  • Preukázateľne účinnejší ako bežné brusnicovej extrakty

Patentovaný výrobný proces BioShield® zaisťuje postupné uvoľňovanie účinnej látky, vynikajúce vstrebávanie a ochranu pred žalúdočnými šťavami. Unikátnosť tohto procesu spočíva v extrakcii účinnej látky celého ovocia (vrátane šupky a semená). V procese extrakcie dochádza k zapuzdrenie všetkých účinných látok extraktu brusníc vláknitú vrstvou, ktorá ju chráni pred nežiadúcim pôsobením žalúdočných štiav. Kombinácia morského kolagénu a sójového peptidu napomáha k následnej rýchlej a účinnej regenerácii močových ciest.

Patentovaným výrobným procesom a jedinečným zložením sa stáva produkt URINOX jednotkou na trhu v boji s problémami močových ciest.
Produkt Hyperactiv je úplne prírodný a bezpečný doplnok stravy pre zlepšenie duševného výkonu Vášho dieťaťa. Zložky tohto produktu sú telu úplne prirodzené a bežne sa v ňom vyskytujú. Účinok produktu Hyperactiv je založený na funkcii optimalizácie vnútorných telesných procesov, ktoré vedú k duševnej a telesnej rovnováhe, ktorá býva u detí trpiacich hyperaktivitou narušená rôznymi negatívnymi vonkajšími a vnútornými vplyvmi.
Je známe, že brusnice sú významným zdrojom účinných antioxidantov, ktoré sú pre zdravie veľmi prospešné. Brusnice vynikajú tiež silnými antibakteriálnymi vlastnosťami. Tieto schopnosti brusníc sú spôsobené chemickými zlúčeninami, ktoré sú v nich obsiahnuté a ktoré sú nazývané proanthokyanidíny. Proanthokyanidíny sa viažu na rôzne baktérie, ktorým zabraňujú v priľnutie ku stenám močových ciest a tým zamedzujú vzniku nepríjemných nežiadúcich zápalov. Doplnok stravy URINOX Vám dodá potrebné množstvo účinných látok, ktoré sú nevyhnutné pre obmedzenie a prevenciu problémov močových ciest. Vitamín D prispieva k normálnej funkcii imunitného systému.

Dávkovanie:
1 kapsula denne s jedlom alebo pohárom vody

Upozornenie:
Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Ženy, ktoré sú tehotné alebo sa chystajú otehotnieť, by mali užívanie produktu konzultovať so svojím lekárom.

Obsah:
30 kapslí

Nutriční hodnoty v 1 kapsli:

Brusinkový extrakt 500 mg
Morský kolagén 15 mg

Kapsule /želatína/

121,7 mg

Sójový peptid

15 mg

Vitamín D 5 µg


Prídavné látky: maltodextrín, arabská guma, uhličitan horečnatý, stearan horečnatý, rybí olej,

Zákazníci k tomuto výrobku kupujú
EuropePharma Nor-oil omega 3 normal cps.60
-18 %
15,96 EUR13,16 EUR
Předpokládané datum naskladnění - Na dotaz
Anorexin 30 kapsúl
13,96 EUR
Předpokládané datum naskladnění - Na dotaz