EuropePharma Menopause harmony 45+cps.30

EuropePharma Menopause harmony 45+cps.30
Menopauze harmony 45+ je unikátny produkt s obsahom extraktu senovka, nenasýtených mastných kyselín DHA a EPA a ďalších účinných látok napomáhajúce k zníženiu nežiaducich prejavov menopauzy.
Cena vr. DPH:
15,96 EUR
menej ako 5 ks
Predpokladaný termín doručenia k Vám domov je
streda 24.10.
Kód10147 E
Výrobca
Produkt nebol hodnotený

Popis:
Menopauze harmony 45+ je unikátny produkt s obsahom extraktu senovka, nenasýtených mastných kyselín DHA a EPA a ďalších účinných látok napomáhajúce k zníženiu nežiaducich prejavov menopauzy.

Účinky:

  • Úplne prírodný produkt
  • Znižuje frekvenciu návale horúčavy o 55%
  • Znižuje prejavy návale horúčavy o 48%
  • Kladne ovplyvňuje celkový priebeh menopauzy
  • Zvyšuje sexuálnu túžbu

V období menopauzy pomaly ustáva produkcia pohlavných hormónov, predovšetkým estrogénov. Ich úbytok je hlavnou príčinou prejavov, akými sú zlá nálada, návaly horúčavy, zníženie sexuálnej túžby, bolesti hlavy a ďalších. Vďaka špeciálnej kombinácii účinných látok obsiahnutých v produkte Menopause Harmony 45+ sú tieto prejavy znížené na minimum a ženy môžu znovu prežívať obdobie menopauzy naplno as chuťou.
Produkt Menopause Harmony 45+ obsahuje unikátny extrakt z pískavice. Táto klinicky overená látka napomáha k udržaniu optimálnej hladiny estradiolu, ktorý je v období menopauzy obzvlášť dôležitý. Estradiol, je najvýznamnejším estrogénom. Estradiol je zodpovedný za správne fungovanie látkovej výmeny, čím prispieva k vytvoreniu optimálneho pošvového prostredia.

Produkt Hyperactiv je úplne prírodný a bezpečný doplnok stravy pre zlepšenie duševného výkonu Vášho dieťaťa. Zložky tohto produktu sú telu úplne prirodzené a bežne sa v ňom vyskytujú. Účinok produktu Hyperactiv je založený na funkcii optimalizácie vnútorných telesných procesov, ktoré vedú k duševnej a telesnej rovnováhe, ktorá býva u detí trpiacich hyperaktivitou narušená rôznymi negatívnymi vonkajšími a vnútornými vplyvmi.
Morský lecitín obsahuje Omega-3 nenasýtené mastné kyseliny EPA a DHA, ktoré sú dôležitou súčasťou pri vyrovnávaní hladiny serotonínu. Optimálna hladina serotonínu spôsobuje dobrú náladu, pocit pokoja a pohody. Pri zníženej hladine serotonínu pociťujeme vo zvýšenej miere bolesť, stres, depresiu a úzkosť. Produkt Menopause harmony 45+ vďaka kombinácii sójového peptidu, Omega-3 mastných kyselín a ďalších účinných látok navodzuje dobrú náladu a vyrovnanosť.

Jedným z príznakov menopauzy je tiež zníženie pružnosti pokožky následne sa vznikom trvalo ovisnutej kože a tvorbou hlbokých vrások. Morský kolagén obsiahnutý v našom produkte napomáha účinne predchádzať všetkým týmto príznakom menopauzy a zanecháva Vašu pokožku naďalej hebkú, hydratovanú a viditeľne mladistvú.

Menopauza je náročným obdobím pre každú ženu. Prejavy môžu byť značne nepríjemné až stresujúce. S produktom Menopause Harmony 45+ budete prežívať obdobie menopauzy v plnej harmónii bez nežiadúcich prejavov.
Menopauze Harmony 45+ odporúčame pre viditeľnejšie výsledky užívať dlhodobo.
Prvé účinky lieku Menopause harmony 45+ možno očakávať už za 4 týždne.

Dávkovanie:
1 kapsula denne

Upozornenie:
Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Ženy, ktoré sú tehotné alebo sa chystajú otehotnieť, by mali užívanie produktu konzultovať so svojím lekárom.

Zloženie:
extrakt z pískavice 300 mg, morský lecitín 250 mg, želatína 121,7 mg, morský kolagén 15 mg, sójový peptid 15 mg, Prídavné látky: maltodextrín, arabská guma, uhličitan horečnatý, stearan horečnatý, rybí olej

Obsah: 
30 kapslí

Zákazníci k tomuto výrobku kupujú
Advance Menoxin pre komfort pri menopauze 60 cps.
13,56 EUR
Předpokládané datum naskladnění - Na dotaz
Anorexin 30 kapsúl
13,96 EUR
Předpokládané datum naskladnění - Na dotaz