EuropePharma Collagen cps.30

-4 %
EuropePharma Collagen cps.30
Collagen natural beauty je prírodný doplnok stravy s unikátnym morským kolagénom pre krajší a mladistvejší vzhľad pleti.
Cena vr. DPH:
21,16 EUR
Bežná cena:
22,00 EUR
Ušetríte
0,84 EUR 4 %
menej ako 5 ks
Predpokladaný termín doručenia k Vám domov je
streda 24.10.
Kód10146 E
Výrobca
Produkt nebol hodnotený

Popis:
Collagen natural beauty je prírodný doplnok stravy s unikátnym morským kolagénom pre krajší a mladistvejší vzhľad pleti. Nízka molekulárna hmotnosť umožňuje ľahké preniknutie kolagénu do pokožky, čím je dosiahnuté najlepšieho účinku pre omladenie a výrazné zlepšenie stavu pleti, vlasov a nechtov. Collagen natural beauty je prvým produktom na slovenskom trhu s obsahom unikátneho morského kolagénu z patentovo chránenej Japonskej produkcie.

Účinky:
Kolagén I. typu je tvorený v hlbokej vrstve pokožky, škáre. Vplyvom starnutia dochádza k zníženiu jeho tvorby, pleť stráca svoju pružnosť a objavujú sa prvé hlboké vrásky. Collagen natural beauty, ktorý je najbližšie ľudskému kolagénu, dokáže tento proces zvrátiť. Collagen natural beauty je prvý prostriedok v Českej republike, ktorý dokáže kolagén dopraviť priamo do pokožky.

Dávkovanie:
1 kapsula denne s jedlom alebo pohárom vody

Upozornenie:
Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Ženy, ktoré sú tehotné alebo sa chystajú otehotnieť, by mali užívanie produktu konzultovať so svojím lekárom.

Obsah:
30 kapslí

Nutričné hodnoty v 1 kapsuli:

Morský kolagén 320 mg
Želatína 121,7 mg

Vitamín C

80 mg

Prídavné látky - prírodný stearan horečnatý

 

Zákazníci k tomuto výrobku kupujú