Eucerin


Značka Eucerin vznikla už v roku 1990 a od tej doby jej popularita rastie. Je to dané najmä tým, že Eucerin nie je iba obyčajná kozmetika. Ponúka totiž inovatívny prístup v starostlivosti o pleť, a to predovšetkým vďaka prepojeniu kozmetiky a farmácie. Kozmetika Eucerin vyrába svoje produkty ako pre ženy, tak mužov. Cieľom všetkých kozmetických prípravkov Eucerin je krásna, svieža a predovšetkým zdravá pokožka. Vďaka rôznemu zloženiu produktov je možné bez problémov prispôsobiť starostlivosť požiadavkám danej pokožky, či už ide o suchú kožu, začínajúci vrásky, starnúcu pokožku či ďalšie špecifiká pleti.

Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť43 produktov
Eucerin Even Brighter Sérum na pigmentové škvrny, ktoré intenzívne zosvetľuje pleť a redukuje pigmentové škvrny. Pleti dodá zjednotený tón už za 4 týždne pravidelného používania.
Eucerin Even Brighter sérum proti pigmentovým škvrnám (Serum Concentrate) 6 x 5 ml
27,39 EUR
Skladom 1 ks
Veľmi ľahký a príjemný krém na ruky Eucerin pH5 chráni vašu pokožku, zabráni jej vysušovaniu. Je vhodný nielen pre dospelých, ale aj pre deti.
Eucerin pH5 krém na ruky 75 ml
5,51 EUR
Skladom 1 ks
Nočný krém Eucerin Hyaluron-Filler je intenzívny vypĺňajúci krém, ktorý dokáže vyhladiť a vyplniť aj tie najhlbšie vrásky
Eucerin Hyaluron Filler nočný krém 50 ml
22,51 EUR
Skladom 1 ks
Telové mlieko Eucerin AtopiControl je vhodné pre pravidelnú starostlivosť o suchú až atopickú pokožku.
Eucerin AtopiControl telové mlieko 400 ml
20,70 EUR
Skladom 1 ks
Denný krém Eucerin Hyaluron-Filler je intenzívny vypĺňajúci krém, ktorý dokáže vyhladiť a vyplniť vrásky v oblasti čela, úst i nosoústnych rýh.
Eucerin Hyaluron-Filler denný krém 50 ml
22,91 EUR
Skladom 1 ks
Eucerin Hyaluron-Filler podporuje v pleti vlastnú tvorbu kyseliny hyalurónovej a vypĺňa vrásky zvnútra.
Eucerin Hyaluron-Filler denný krém proti vráskam pre normálnu až zmiešanú pleť 50 ml
23,20 EUR
Skladom 1 ks
Eucerin Remodelačný očný krém Volume-Filler cielene pôsobí proti vzniku vrások a ochabovaniu pleti spôsobeným stratou objemu pleti v citlivom očnom okolí.
Eucerin Volume-Filler Remodelačný očný krém 15 ml
18,50 EUR
Skladom 1 ks
Zloženie tohto antiperspirantu preukázateľne chráni proti pachu, a je vhodné aj ak máte citlivú pokožku. Klinické štúdie preukázali 91% redukciu nadmerného potenia až na 72h.
Eucerin Intenzivní antiperspirant spray (Anti-Transpirant Intensive) 30 ml
7,30 EUR
Skladom 1 ks