Erekcia

Problémy s erekciou nie sú ničím príjemným, však sa dajú riešiť za pomoci vhodných doplnkov stravy pre mužov, ktoré pomáhajú ku kvalitnej a dlhotrvajúcej erekcii. Hoci sa poruchy erekcie objavujú v súvislosti s narastajúcim vekom, tieto ťažkosti sa nevyhýbajú ani mužom do 40 rokov. Za problémy s erekciou môže až v 50% psychika. Ďalšou príčinou môže byť aj cukrovka, hormonálna nerovnováha či porucha imunity. Vďaka svojmu zloženiu majú doplnky stravy na podporu erekcie pozitívny vplyv na udržanie optimálnej hladiny testosterónu v krvi, zvýšenie sexuálnej výkonnosti a zároveň reguláciu hormonálnej aktivity.

Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť7 produktov
Allnature Maca tablety sú unikátnym doplnkom stravy, ktorého hlavnou zložkou je extrakt z koreňa maca v pomere 10: 1. Mace sa hovorí peruánska viagra a má priaznivý vplyv na plodnosť, vitalitu a fyzické i duševné zdravie.
Allnature Maca tablety 90 tbl.
10,80 EUR
Skladom > 5 ks
Olimp Erekton ultra 30 kapsúl je unikátny doplnok stravy vyvinutý špeciálne pre mužov. L-arginín, rastlinné extrakty, vitamíny a minerály, ktoré prispievajú k udržaniu normálnej hladiny testosterónu a sexuálnej kondícii.
Olimp Erekton ultra 30 kapsúl
21,70 EUR
Skladom > 5 ks
Olimp Ferti Man 15 vrecúšok je unikátny výživový doplnok určený mužom, ktorým napomáha k udržaniu normálnej plodnosti, správnej hladine testosterónu v krvi, syntéze DNA a správnom procesu spermatogenézy.
Olimp Ferti Man 180 g
21,70 EUR
Skladom > 5 ks
Poruchy erekcie sú nepríjemným problémom, ktorý pôsobí na psychiku mužov aj na kvalitu milostného života. Clavin ORIGINAL je doplnok stravy pre mužov určený na skvalitnenie a udržanie erekcie.
Clavin ORIGINAL tob.8
19,21 EUR
Skladom 1 ks
Poruchy erekcie sú nepríjemným problémom, ktorý pôsobí na psychiku mužov aj na kvalitu milostného života. Clavin PLATINUM je doplnok stravy z rady Clavin, tentoraz s naozaj rýchlym nástupom účinku!
Clavin PLATINUM tob.20
40,30 EUR
Skladom 1 ks
ArginMax® Forte pre mužov je najpredávanejší voľne predajný prípravok v oblasti sexuálneho zdravia.
ArginMax Forte pe mužov 90 cps.
45,40 EUR
Tribul predstavuje jedinečný komplexný doplnok stravy pre mužov. Vďaka svojmu zloženiu napomáha ku kvalitnejšej erekcii a podporuje optimálne hormonálnu aktivitu.
Advance Tribul 60 cps. - podpora erekcie
14,40 EUR