Erekcia

Problémy s erekciou nie sú ničím príjemným, však sa dajú riešiť za pomoci vhodných doplnkov stravy pre mužov, ktoré pomáhajú ku kvalitnej a dlhotrvajúcej erekcii. Hoci sa poruchy erekcie objavujú v súvislosti s narastajúcim vekom, tieto ťažkosti sa nevyhýbajú ani mužom do 40 rokov. Za problémy s erekciou môže až v 50% psychika. Ďalšou príčinou môže byť aj cukrovka, hormonálna nerovnováha či porucha imunity. Vďaka svojmu zloženiu majú doplnky stravy na podporu erekcie pozitívny vplyv na udržanie optimálnej hladiny testosterónu v krvi, zvýšenie sexuálnej výkonnosti a zároveň reguláciu hormonálnej aktivity.

Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť9 produktov
Olimp Erekton ultra 30 kapsúl je unikátny doplnok stravy vyvinutý špeciálne pre mužov. L-arginín, rastlinné extrakty, vitamíny a minerály, ktoré prispievajú k udržaniu normálnej hladiny testosterónu a sexuálnej kondícii.
Olimp Erekton ultra 30 kapsúl
23,96 EUR
Allnature Maca tablety sú unikátnym doplnkom stravy, ktorého hlavnou zložkou je extrakt z koreňa maca v pomere 10: 1. Mace sa hovorí peruánska viagra a má priaznivý vplyv na plodnosť, vitalitu a fyzické i duševné zdravie.
Allnature Maca tablety 90 tbl.
11,96 EUR
Tribul predstavuje jedinečný komplexný doplnok stravy pre mužov. Vďaka svojmu zloženiu napomáha ku kvalitnejšej erekcii a podporuje optimálne hormonálnu aktivitu.
Advance Tribul 60 cps. - podpora erekcie
15,84 EUR
Poruchy erekcie sú nepríjemným problémom, ktorý pôsobí na psychiku mužov aj na kvalitu milostného života. Clavin ORIGINAL je doplnok stravy pre mužov určený na skvalitnenie a udržanie erekcie.
Clavin ORIGINAL tob.8
21,24 EUR
Poruchy erekcie sú nepríjemným problémom, ktorý pôsobí na psychiku mužov aj na kvalitu milostného života. Clavin PLATINUM je doplnok stravy z rady Clavin, tentoraz s naozaj rýchlym nástupom účinku!
Clavin PLATINUM tob.20
56,81 EUR
Olimp Ferti Man 15 vrecúšok je unikátny výživový doplnok určený mužom, ktorým napomáha k udržaniu normálnej plodnosti, správnej hladine testosterónu v krvi, syntéze DNA a správnom procesu spermatogenézy.
Olimp Ferti Man 180 g
23,96 EUR
ArginMax® Forte pre mužov je najpredávanejší voľne predajný prípravok v oblasti sexuálneho zdravia.
ArginMax Forte pe mužov 90 cps.
60,66 EUR
Doplněk stravy STARLIFE DEVIL STAR
STARLIFE DEVIL STAR 60 cps
47,04 EUR
Doplněk stravy pro pány, který podporuje tělesné funkce.
Starlife Hard Wood 60 kapslí
47,04 EUR