Energy Imunosan 90 kapslí

-23 %
Energy Imunosan 90 kapslí
Energy Imunosan je prírodný doplnok stravy, ktorý podporuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu a zvyšuje odolnosť buniek proti poškodzovaniu. Zároveň podporuje psychickú i fyzickú kondíciu.
Cena vr. DPH:
17,92 EUR
Bežná cena:
23,28 EUR
Ušetríte
5,36 EUR 23 %
Předpokládané datum naskladnění - Na dotaz
Predpokladaný termín doručenia k Vám domov je
na vyžiadanie
Kód67043
Výrobca
Produkt nebol hodnotený

Popis:
Energy Imunosan je prírodný doplnok stravy, ktorý bol vyrobený, aby zvyšoval vlastnú obranyschopnosť organizmu. Energy Imunosan zvyšuje fyzickú i psychickú kondíciu a odolnosť tela, ktoré je neustále vystavené zaťaženie chemickými látkami, či už prostredníctvom fajčenia, znečisteného životného prostredia, nekvalitné stravy, toxických a rádioaktívnych látok či užívanie antibiotík a chemických liekov. Energy Imunosan zároveň pomáha v boji proti únave a zároveň dodáva telu potrebnú energiu.

Účinky:
- posilňuje imunitný systém
- podporuje prirodzenú obranyschopnosť
- zlepšuje psychický stav a fyzickú kondíciu
- znižuje únavu
- spomaľuje starnutie
- zvyšuje odolnosť pri stresovej záťaži
- prispieva k lepšej vitalite

Dávkovanie:
Užívajte 1 kapsulu 2-3x denne najlepšie po jedle. Po troch týždňoch užívania odporúčame týždeň prestávku. Pre optimálnu účinnosť odporúčame užívať po dobu minimálne 2-3 mesiacov.

Upozornenie:
Doplnok stravy. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy a osoby precitlivené na sójové produkty. Počas užívania prípravku odporúčame zvýšiť príjem tekutín. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na obale. Skladujte v suchu a tme pri teplote 10-25 ° C, chráňte pred mrazom.

Zloženie:
Koreň kozinca blanitého, koreň Atraktylový velkoúborného, ďatelina lúčna, leskokôrka lesklá, koreň eleuterokoku ostnatého, plod vtáčieho zobu obyčajného, šampiňón mandľový, listy zeleného čaju, koreň pazvonku chloupkatého.

Obsah:
90 kapslí

Zázazníci k tomuto výrobku nakupujú: