Energetické

Energetické tyčinky sú obľúbené najmä medzi športovcami či osobami, ktoré čaká náročná fyzická aktivita. Energetické tyčinky sú totiž praktickú a hlavne zdravú formou, ako rýchlo a efektívne dodať telu potrebnú energiu aj dôležité živiny. Energetické tyčinky zároveň obsahujú látky, ktoré zvyšujú výkonnosť organizmu, čo sa počas športových výkonov rozhodne hodí. A čo viac, energetické tyčinky výborne chutia. K dostaniu je ako klasická príchuť čokolády či vanilky, tak netradičné figové, s obsahom macy peruánskej, mladého jačmeňa a ďalšie.

Výrobca
Zobraziť produkty
Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť25 produktov
Lifefood Lifebar Plus Guarana a Brazil je neodolateľná tyčinka so špecifickou chuťou, ktorá vznikla pridaním nových plodín z celého sveta. Tyčinka je vhodná aj pre diabetikov.
Lifefood Lifebar Plus Guarana a Brazil BIO 47 g
1,38 EUR
Skladom 5 ks
Tyčinka Lifefood Lifebar čučoriedky quinoa je neodolateľná tyčinka so špecifickou chuťou a poriadnou porciou čučoriedok.
Lifefood Lifebar tyčinka BIO čučoriedky a quinoa 47 g
1,38 EUR
Skladom 2 ks
Lifefood Lifebar je neodolateľná BIO tyčinka s karob, ktorý jej dodáva neodolateľnú špecifickú chuť.
Lifefood Lifebar tyčinka BIO karobová s lieskovými orieškami 47 g
1,27 EUR
Skladom 2 ks
Tyčinka MaxSport LIFE ENERGY vás dokáže nakopnúť a stať sa vašou prvou pomocou pri aktívnom životnom štýle.
MaxSport LIFE ENERGY GF Caffeine čokoláda 50 g
1,50 EUR
Skladom 2 ks
Lifefood Lifebar Plus je neodolateľná BIO tyčinka, ktorá svoju špecifickú chuť získava vďaka pridaniu nových plodín z celého sveta. Tyčinka je vhodná aj pre diabetikov.
Lifefood Lifebar Plus čerešňová s macou a baobabem BIO 47 g
1,38 EUR
Skladom 1 ks
Lifefood Lifebar Plus chia semienka a mladý jačmeň je neodolateľná tyčinka so špecifickou chuťou, ktorá vznikla pridaním nových plodín z celého sveta. Tyčinka je vhodná aj pre diabetikov.
Lifefood Lifebar Plus chia semienka a mladý jačmeň BIO 47 g
1,38 EUR
Skladom 1 ks
Marhuľová Lifefood Lifebar je chutná BIO tyčinka, ktorá vášmu telu dodá potrebnú energiu a vitamíny. Tyčinka je vhodná aj pre diabetikov.
Lifefood Lifebar tyčinka BIO marhuľová 47 g
1,27 EUR