Dojčenie

Dojčenie je najzdravší spôsob, ako dodať svojmu dieťaťu dostatok živín a kvalitnú stravu. Tvorbu mlieka podporia vitamíny pre dojčiace matky, čaje pre dojčiace matky. Nezaobídete sa ani bez spoľahlivej odsávačky prebytočného mlieka a jemnej kozmetiky pre dojčiace matky. Doprajte sebe aj svojmu dieťaťu kvalitné prípravky, ktoré podporia tvorbu mlieka.

Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť8 produktov
NOR-OIL Omega-3 je panenský lososový olej prémiovej kvality a najvyššej čerstvosti.
EuropePharma Nor-oil omega 3 + kys. listová cps.60
20,76 EUR
Skladom 5 ks
Krém chráni a tiež lieči popraskané a boľavé bradavky. Avent Nipple cream krém na popraskané bradavky je hypoalergénny, bez prídavných farbív a konzervantov.
Avent Nipple cream krém na popraskané bradavky 30 ml
9,60 EUR
Skladom 2 ks
Weleda Čaj pre podporu dojčenia 20 x 2 g veľmi priaznivo podporuje tvorbu materského mlieka a kladne pôsobí na zažívanie kojenca. Zmes je na 100% v BIO kvalite a nezaťažuje organizmus matky ani dieťaťa.
Weleda Čaj pre podporu kojenia 20 x 2 g
5,16 EUR
Skladom 1 ks
Bylinná čajová zmes je vhodná na doplnenie pitného režimu dojčiacich žien. Tvorbu materského mlieka podporuje jastrabina lekárska.
Apotheke Dojčiace mamičky čaj 20x1,5 g
1,40 EUR
Skladom 1 ks
Medela PureLan 100 hojivá masť s obsahom lanolínu neobsahuje prísady a konzervačné látky je určená na ragády a bolestivé bradavky.
Medela PureLan 100 hojivá masť 37 g
10,36 EUR
Skladom 1 ks
Weleda olej na masáž prsníkov podporuje uvoľnené dojčenie a tvorbu materského mlieka. Jemnou masážou prsníkov týmto olejom dôjde k zjemneniu tkaniva, jej prekrvenie a prehriatie. Materské mlieko sa tak lepšie uvoľňuje.
Weleda Olej na masáž prsníkov 50 ml
10,36 EUR
Skladom 1 ks
Doplnok stravy vo forme kapsúl s vysokým obsahom vitamínu D, hlavnú zložku všetkých organizmov.
Olimp Gold vit D max 30 kapsúl
6,76 EUR
Předpokládané datum naskladnění - pondelok 30.4.