Directions

Značka Directions patrí spoločnosti La Riche Ltd, ktorá bola založená v roku 1981 vo Veľkej Británii. Práve v tom roku tam vznikli vo veľmi skromných podmienkach prvé farby na vlasy, ktoré mali razom obrovský úspech po celom svete. Vďaka tomu, že sa Directions drží módnych štýlov a trendov, ktoré často udáva, tak tieto farby na vlasy používa aj nejedna svetová celebrita. Značka v súčasnosti produkuje 34 odtieňov farieb, ktoré možno medzi sebou ľubovoľne kombinovať a vytvárať tak neuveriteľné vlasové kreácie. Tmavšie odtiene zdôrazňujú sýtosť farieb, zatiaľ čo svetlejšie sú veľmi free a crazy, takže sú obľúbené predovšetkým u mladej generácie. Directions uznáva heslo, že farbiť vlasy možno aj bezpečne, preto v nich nenájdeme amoniak ani peroxid a farby neboli testované na zvieratách.

Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť39 produktov
Farba na vlasy Directions Violet 88 ml je farbiaci krém určený na ich tónovanie. Vlasom dodá na 2 až 6 týždňov odtieň podľa najnovších módnych trendov alebo podľa vašej momentálnej nálady.
Directions Violet polopermanentná farba na vlasy - fialová 88 ml
7,20 EUR5,36 EUR
Skladom > 5 ks
Farba na vlasy Directions Cerise 88 ml je farbiaci krém určený na ich tónovanie. Vlasom dodá na 2 až 6 týždňov odtieň podľa najnovších módnych trendov alebo podľa vašej momentálnej nálady.
Directions Cerise polopermanentná farba na vlasy - tmavo ružová 88 ml
7,20 EUR5,36 EUR
Skladom > 5 ks
Farba na vlasy Directions Silver 88 ml je farbiaci krém určený na ich tónovanie. Vlasom dodá na 2 až 6 týždňov odtieň podľa najnovších módnych trendov alebo podľa vašej momentálnej nálady.
Directions Silver polopermanentná farba na vlasy - strieborná 88 ml
7,20 EUR5,36 EUR
Skladom > 5 ks
Farba na vlasy Directions Lagoon Blue 88 ml je farbiaci krém určený na ich tónovanie. Vlasom dodá na 2 až 6 týždňov odtieň podľa najnovších módnych trendov alebo podľa vašej momentálnej nálady.
Directions Lagoon Blue polopermanentná farba na vlasy - modré jazero 88 ml
7,20 EUR5,36 EUR
Skladom > 5 ks
Farba na vlasy Directions Turquoise 88 ml je farbiaci krém určený na ich tónovanie. Vlasom dodá na 2 až 6 týždňov odtieň podľa najnovších módnych trendov alebo podľa vašej momentálnej nálady.
Directions Turquoise polopermanentná farba na vlasy - tyrkysová 88 ml
7,20 EUR5,36 EUR
Skladom > 5 ks
Farba na vlasy Directions Midnight Blue 88 ml je farbiaci krém určený na ich tónovanie. Vlasom dodá na 2 až 6 týždňov odtieň podľa najnovších módnych trendov alebo podľa vašej momentálnej nálady.
Directions Midnight Blue polopermanentná farba na vlasy - tmavo modrá 88 ml
7,20 EUR5,36 EUR
Skladom > 5 ks
Farba na vlasy Directions Neon Blue 88 ml je farbiaci krém určený na ich tónovanie. Vlasom dodá na 2 až 6 týždňov odtieň podľa najnovších módnych trendov alebo podľa vašej momentálnej nálady.
Directions Neon Blue polopermanentná farba na vlasy - neonová modrofialová 88 ml
7,20 EUR5,36 EUR
Skladom > 5 ks
Farba na vlasy Directions White Toner 88 ml je farbiaci krém určený na ich tónovanie. Vlasom dodá na 2 až 6 týždňov odtieň podľa najnovších módnych trendov alebo podľa vašej momentálnej nálady.
Directions White Toner polopermanentná farba na vlasy pre maximálne vybielenie 88 ml
7,20 EUR5,36 EUR
Skladom > 5 ks
Farba na vlasy Directions Flamingo Pink 88 ml je farbiaci krém určený na ich tónovanie. Vlasom dodá na 2 až 6 týždňov odtieň podľa najnovších módnych trendov alebo podľa vašej momentálnej nálady.
Directions Flamingo Pink polopermanentná farba na vlasy - plameňáková ružová 88 ml
7,20 EUR5,36 EUR
Skladom > 5 ks
Farba na vlasy Directions Mandarin 88 ml je farbiaci krém určený na ich tónovanie. Vlasom dodá na 2 až 6 týždňov odtieň podľa najnovších módnych trendov alebo podľa vašej momentálnej nálady.
Directions Mandarin polopermanentná farba na vlasy - mandarínková 88 ml
7,20 EUR5,36 EUR
Skladom > 5 ks
Farba na vlasy Directions Alpine Green 88 ml je farbiaci krém určený na ich tónovanie. Vlasom dodá na 2 až 6 týždňov odtieň podľa najnovších módnych trendov alebo podľa vašej momentálnej nálady.
Directions Alpine Green polopermanentná farba na vlasy - horská zelená 88 ml
7,20 EUR5,36 EUR
Skladom > 5 ks
Farba na vlasy Directions Atlantic Blue 88 ml je farbiaci krém určený na ich tónovanie. Vlasom dodá na 2 až 6 týždňov odtieň podľa najnovších módnych trendov alebo podľa vašej momentálnej nálady.
Directions Atlantic Blue polopermanentná farba na vlasy - modrá 88 ml
7,20 EUR5,36 EUR
Skladom > 5 ks
Farba na vlasy Directions Rose Red 88 ml je farbiaci krém určený na ich tónovanie. Vlasom dodá na 2 až 6 týždňov odtieň podľa najnovších módnych trendov alebo podľa vašej momentálnej nálady.
Directions Rose Red polopermanentná farba na vlasy - červená ruža 88 ml
7,20 EUR5,36 EUR
Skladom > 5 ks
Farba na vlasy Directions Pillarbox Red 88 ml je farbiaci krém určený na ich tónovanie. Vlasom dodá na 2 až 6 týždňov odtieň podľa najnovších módnych trendov alebo podľa vašej momentálnej nálady.
Directions Pillarbox Red polopermanentná farba na vlasy - červená 88 ml
7,20 EUR5,36 EUR
Skladom > 5 ks
Farba na vlasy Directions Spring Green 88 ml je farbiaci krém určený na ich tónovanie. Vlasom dodá na 2 až 6 týždňov odtieň podľa najnovších módnych trendov alebo podľa vašej momentálnej nálady.
Directions Spring Green polopermanentná farba na vlasy -  jarne zelená 88 ml
7,20 EUR5,36 EUR
Skladom > 5 ks